Συναυλία Pearl Jam!

σε τι αναφερεσαι?

Δεν θα ανοιξει κανεις την συναυλια οπως και στο Ζαγκρεμπ.
Παμε για 3ωρη συναυλια… :lol:

Οι PJ βρίσκονται ήδη στην Αθήνα.Που να μένουν άραγε γαμώτο;

Ανυπομονώ…
Δε μπορώ να περιμένω…

Αρένα εμείς των εξεδρών θα μπορούμε να πάμε εύκολα ή θα πηδάμε εξέδρες στα μουλωχτά???

οι των εξέδρων καλά θα κάνετε να κάτσετε στις εξέδρες για να δούμε και εμείς στην αρένα τη συναυλία ως άνθρωποι. 8)

Παρτάκια!!!

(έτσι κι αλλιώς 3 ώρες show, όλο και κάποιος από τους από κάτω θα θέλει να κάτσει να ξεκουραστεί :wink: )

oι pearl jam μενουν στο president και ο vedder ηδη βολταρει στο κεντρο της Αθηνας.
Εχουν πουληθει μεχρι τωρα 11000 εισιτηρια.Το κοβω να εχουμε 13-14000 κοσμο.Φουλ θα ειναι το ΟΑΚΑ.Παιδια παντως ειλικρινα προσοχη με την αρενα γιατι μπορει να εχουμε ασχημες καταστασεις και θα ειναι αμαρτια.Μπορει οι μπροστινοι να χτυπηθουν αλλα δεν θα εχουν την ιδια αντιληψη με τους κερκιδατους!Αφηστε που το live θα το κατεβασουμε απο το νετ σε τελεια ποιοτητα και θα μπορουμε να το αγορασουμε κιολας.
Δυστυχως οι pearl jam θα βγαλουν σε dvd μερη απο τις συναυλιες της Ιταλιας.
Ας τους κανουμε να αλλαξουν γνωμη ή εστω να μας βαλουν σαν bonus material! :twisted:

που το ξέρεις? μη μου πείς τον πέτυχες πουθενά… στάνταρ σε κάνα metropolis θα βολτάρει, αφου δει την ακρόπολη… :smiley:

Τον ειδαν αλλοι.Δυστυχως εμεις δουλευουμε!

ma sto president? :?

Τσίμπησα κι εγώ μόλις το εισητηριάκι μου, ως συνήθως γρήγορα γρήγορα.
Γιούπι.

ti noumero ticket?

0001

ela re megale! ontos grhgora-grhgora to tsimphses… dhladh aurio thasai esy kai h banda? :smiley:

Άσχετο, ξανακούω το φετινό τους και μερικά κομμάτια τα είχα υποτιμήσει…(μερικά βέβαια, όχι, αλλά το σημαντικό είναι ότι ο δίσκος ανέβηκε στο ranking μου!!!)

Set List: Go, Animal, Life Wasted, Hail Hail, Corduroy, Severed Hand, World Wide Suicide, Small Town, Given To Fly, Marker In The Sand, Sad, Even Flow, Daughter/(Another Brick In The Wall Part 2 by Pink Floyd), You Are, Wishlist, Insignificance, Jeremy, Better Man

1st encore: Footsteps, I Am Mine, Inside Job, Black, Rearviewmirror, Porch
2nd encore: Smile, I Believe In Miracles (by the Ramones), Alive, Rockin’ in the Free World by Neil Young), Yellow Ledbetter,(Little Wing by Jimi Hendrix)

Ο Θεος να μας αξιωσει να δουμε ξανα κατι τοσο μαγικο…

http://www.demonoid.com/files/details/480159/8683938/

Eδω παιδια.Δεν ξερω για ποσο καιρο θα το κρατησω.

Ο τραγουδιστής απλά τρομερός… (καραποζέρι του κερατά)
Το κοινό καταπληκτικό…
Η μπάντα πολύ μέτρια για τα standard που έχω και σε σχέση με αυτά που έχω δει μέχρι σήμερα…
Δυο ώρε και τρία τέταρτα, χωρίς να βαρεθεί κανείς…
Άρα το πακέτο κρίνεται επιτυχημένο…

  • 1 ! Συμφωνώ με Τέλη !! Είμαι καλά ??? :roll:

Η μπαντα πολυ μετρια? :o Δεν ειναι χεβιμεταλαδες παλλικαρι μου.Ειχαν απιστευτο δεσιμο και ηχο.
Χαλαρα η καλυτερη συναυλια στην χωρα μας τα τελευταια χρονια.