Πωλείται ηλ. μπασσο Peavey

Πωλείται ηλ. μπασσο Peavey, milestone 3, στο χρωμα της φωτογραφίας:

http://www.gearaudition.com/admin-images/bass-guitars/Peavey_Milestone_3.jpg

Κομψό, άνετο, σε άρτια φυσικά κατάσταση, ότι πρέπει για κάποιον που θέλει να ξεκινήσει.
Αγορασμένο πριν 6 χρόνια, το δίνω στο 1/3 της τιμής που είχε αγοραστεί - 90 euros μόλις! (σκέτο, χωρίς θήκη, κλπ). Τρέξτε να προλάβετε!

(Γιατί να μη δω το thread του rivera μερικές μέρες πριν…:stuck_out_tongue: )

Κανένας για το μπασσο…;;

Ακομα διαθεσιμο, στα 80 ευρω

bump

80 euro + θηκη…ψηθητε!

το θελωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω:):):):):):):slight_smile:

Φίλε καλό δεν θα ήταν να ανεβάσεις 2-3 φωτογραφιές για να γνωρίζουμε την κατάσταση του μπάσου;

γενικα ναι, καλο θα ηταν, αυτο μπορει να γινει μετα το πασχα ομως οταν κ θα ξαναγυρισω πατρα…αν οντως ενδιαφερεσαι, θα μπορουσα να το φερω γυρνωντας απο χωριο αθηνα, να το δεις κ απο κοντα -αν εισαι απο αθηνα, 'η οποιος-…γενικα καθεται πολυ καιρο και με καιει λιγο το χρηματικο…οποτε απαντηστε οσοι θελετε μεχρι δευτερα να ξερω αν ειναι να το κουβαλησω ή οχι…thanks :slight_smile:

edit: για τωρα, λογω πασχα-χωριο-no internet, οποιος ενδιαφερεται απο αθηνα ας απαντησει εδω, οχι με pm, για να με ενημερωσει κανας φιλος αν υπαρχει ενδιαφερων να το φερω, οπως ειπα κ παραπανω

[QUOTE=Grim Fandango;850269]γενικα ναι, καλο θα ηταν, αυτο μπορει να γινει μετα το πασχα ομως οταν κ θα ξαναγυρισω πατρα…αν οντως ενδιαφερεσαι, θα μπορουσα να το φερω γυρνωντας απο χωριο αθηνα, να το δεις κ απο κοντα -αν εισαι απο αθηνα, 'η οποιος-…γενικα καθεται πολυ καιρο και με καιει λιγο το χρηματικο…οποτε απαντηστε οσοι θελετε μεχρι δευτερα να ξερω αν ειναι να το κουβαλησω ή οχι…thanks :slight_smile:

edit: για τωρα, λογω πασχα-χωριο-no internet, οποιος ενδιαφερεται απο αθηνα ας απαντησει εδω, οχι με pm, για να με ενημερωσει κανας φιλος αν υπαρχει ενδιαφερων να το φερω, οπως ειπα κ παραπανω[/QUOTE

οκ λοιπον οπως θα γυρνας φερτω αθηνα να το δω με ενδιαφερει πολυ μονο να το δω θελω και το πηρα

γεια φιλε ενδιαφερομαι για το μπασο,
ειμαι πατρινος και σπουδαζω αθηνα οποτε μπορουμε να βρεθουμε οπως σε βολευει.
περιμενω απαντηση8)

φιλαρακο πρεπει να σου πω οτι πρωηγουμε για το μπασο αμα δεν το παρω εγω τοτε ειναι δικο σου

ναι οκ χαλαρωσε :lol:

δες το και αν δεν σου κανει το βλεπω κι εγω

ναι ρε φιλε χαλαρως ειμαι απλα επειδει πσαχνω καιρο ενα μπασακι για να ξεκινησω να παιζω για αυτον τον λογο σου μιλησα ετσι αποτομα

και εγω ποσταρα γιατι το θελει ενας φιλος για να ξεκινησει και ψαχνει πολυυυ καιρο

μολις με πηρε ενα φιλαρακι τηλεφωνο και μου ειπε ενα μυστικο.

[SPOILER]θα πεσει πολυ ξυλο για αυτο το μπασο:lol:

http://www.youtube.com/watch?v=a1pWv7B4hng[/SPOILER]:lol:

ας πεσει ξυλο για το μπασο ,εδω αλλοι πλακωνονται για ομαδες :lol:

Παιδες μιλησα με το παληκαρι που πουλαει το μπασο σημερα.
Βρισκεται στην εξωτικη Γραμματικου Αιτωλοακαρνανιας και δεν μπορει
να μπει ιντερνετ.Το μπασο τελικα θα το παρει ενας καλος μας φιλος.
Ζηταει συγγνωμη αλλα τελικα θα το παρει ο αλλος.

black humor :lol:

καθολου σωστο αυτο που κανει το παλικαρη αλλα τι να κανουμε μερικοι κανουν οτι θελουν χωρις να τους νοιαζει

Οπως το δει κανεις.Δεν δινω καμια εξηγηση/απαντηση.
Σε λιγες μερες θα εχει ιντερνετ και τοτε θα σου απαντησει ο ιδιος.

ενταξει ρε ενα ποστ σε ενα φορουμ εκανε το παιδι, δεν εκλεισε και συμβολαιο .Μαλλον βρεθηκε καποιο φιλαρακι να παρει το μπασο και το εδωσε, το ιδιο θα εκανα κι εγω.
καλη ευκαιρια ηταν αλλα οπιος θελει να ξεκινησει δεν τον σταματανε τετοια (αυτο παει στο φιλο μου :lol: )