Pelican/High on Fire @ An, 7/12/07

Σιγά μην σκίσετε τα καλτσόν σας απ’ την πολύ τεστοστερόνη…

Kαλα αμα παιξουν κανενα 20λεπτο το march to the sea μην βαλεις τα κλαματα μωρο μου 8)

Θα κάθομαι δίπλα σου να μου δίνεις χαρτομάντιλα! :lol: :lol:

Νομίζω ότι αρχίσαμε να το γαμάμε το thread, ας αφήσουμε να μιλήσει κανένας σοβαρά.

ασε να σκιζουμε καλσον, ενω εσυ θα φευγεις με ταξι! θα τα σκιζουμε εις το ονομα σου!:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :stuck_out_tongue:

Μακαρι ρε κομαντο αλλα δεν γινεται να ειμαστε διπλα .

Γιατι δεν μιλουσαμε σοβαρα τοση ωρα? :-k

Εξαιρετικο το νεο. Χαιρομαι που η Ελλαδα μπαινει σιγα σιγα στα tours τετοιων συγκροτηματων…

και το Drought,και το Drought!!

καλα αμα παιξουν και τα 20 λεπτα του march to the sea,μας βλεπω να το καιμε το ΑΝ!!!

Oχι αλλη φωτια ρε signal ποιος την σβηνει μετα ? #-o

Θα ειναι εξωπραγματικη εμπειρια…μακαρι να ερχοταν και απ το χωριο μας,αλλα γιατι παραπονιεμαι?Τωρα θα σκασουν ολα τα μεγαλα σχηματα βλ.Χρυσπα-Κοντολαζος-Θελξη,Μπουγας-Αnathema-Καλομοιρα κ.α και θα τα σπασουμε.
Επισης γελιο θα ειχε Pelican live στη Mυκονο με support τον Πετρο τον Πελεκανο και τον Γιαννη Γαλατη.

Αυτο για τη Μυκονο συμφωνα με εγκυρες πληροφοριες ηταν στο τσακ να κλεισει,αλλα πεθανε ο Πετρος.
Φημες λενε οτι προκειτα για δολοφονια.

με βιασμό προηγουμένως…

καλα δε ντρεπεστε να σπαμαρετε;:stuck_out_tongue:

οι πελικαν παντως μου τα χαλασαν λιγο με το τελευταιο, αλλα δε νομιζω να δωσουν τοοοση βαση σε αυτο. εξ αλλου δεν ειναι μεγαλος σε διαρκεια δισκος.

α, και φιλιππε, ακου πρωτα πελικαν πριν κρινεις. δεν ειναι τυχαια η σειρα των συγκροτηματων.8) αν και εγω προσωπικα δε τους συγκρινω, λογω ανομοιότητας υφους.

Γιατι? Δεν το εχω ακουσει…

εμενα μ’αρεσε αρκετα!!!και ισα ισα angmar επειδη τα κομματια ειναι πιο μικρα σε διαρκεια,θα παιξουνε αρκετα απο αυτον.και ισως και γι’αυτο το λογο βγαλανε πιο μικρα κομματια,για να τα παιζουνε στα λαιβ πιο ευκολα.παντως το march into the sea στην 20λεπτη εκτελεση του μαλλον ειναι μακρινο ονειρο.αλλα γι’αυτο υπαρχει και η 10λεπτη version του!! :slight_smile:

τι να σου πω. δε το εχω ακουσει πολυ. παρολα αυτα μου φαινεται πως ειναι η χειροτερη κυκλοφορια τους. το επισης καλο ειναι οτι θα δωθει και αρκετο βαρος σε παλιες κυκλοφοριες (λογω του θεματος της διαρκειας που ανεφερες) και θα τιμηθουν και παλια υπερ-επη:!:

και γαμω τις συναυλιες !!!

αυτα ειναι !!!

εισιτηρια βγηκαν??? ποσο ειναι???

E, γαμωτο, πως θα παω σε ολες τις συναυλιες που θελω?? Pelican, Anneke, DHG, Mayhem, Dark Tranquillity/Samael! Παω να ληστεψω καμια τραπεζα!

Ερχομαι για συνεργος σου!Γιατι εγω θελω λεφτα και για τα ταξιδιωτικα. :stuck_out_tongue:

παιδια ξερετε ποτε βγαινουν εισιτηρια???
μην παθουμε καμια νειλα οπως παθαν μερικοι στους isis. :roll: :roll: