Pennywise - 19/6 - Fuzz Club

http://www.avopolis.gr/core-news/41208-pennywise

ΦΙΛΙΑ

ΑΜΑΝΑΜΑΝ.

ΘΑ ΛΕΙΠΩ. κωλοπτυχιο.

είμαι ο αποστόλης και μόλις τελείωσα

YOU’LL NEVER MAKE IT ρεεεεεεεεεεε

what he said(ο mr)^:(

αντε γεια!!!

what he said(ο mr)^3 :frowning:

19 μεσα σε εξεταστική ΓΙΑΤΙ ΘΕΕ??? :’(

Pennywise στην Ελλάδα? WTF? Ποιο κάστρο γκρεμίστηκε?

Θα είναι λαιβάρα, αλλά παίζει κι από δω εξεταστική, δεδομένου ότι τους έχω δει, ότι έχουν νέο τραγουδιστή, αν και μόνο αν πετύχω κανα καλό σετλιστ θα σκάσω. (Γιατί βέλγιο που τους είχα πετύχει είχαν μετριότατο σετλιστ)

[I][B]ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!!![/B][/I]

Θα με δείτε να ζηντιανεύω στην Ερμού και ελπίζω να με ελεήσετε το φτωχό: οτι δώσετε ευχαρίστηση για να [B][U]1ον-[/U][/B] δω τα LIVE I love 100% και [B][U]2ον- [/U][/B]για να φάω σαν άνθρωπος…

ρε, αυτοι γαμανε!!!:!:
δεν τους ηξερα ουτε καν σαν ονομα αλλα απο χτες εχω λιωσει το full circle…8)

το Full circle είναι δίσκαρος με τα όλα του!!!

Πραγματικά το Live δεν πρέπει να χαθεί. Δεν είναι και ότι πιο εύκολο να δεις pennywise!!!

[QUOTE=Astaldo;1309640]το Full circle είναι δίσκαρος με τα όλα του!!!

Ακριβώς αυτό ,όπως και τα δυο επόμενα Straight Ahead και Land of The free.100% μέσα.

Ώρε μάγκα μου, ωραία νέα!

ντάξει σαν το from the ashes, δεν είναι κανένας άλλος δίσκος τους, αλλά αλλο θέμα αυτο. Παντως χωρις πλακα στο groezrock πριν δυο χρονια ειχαν γαμησει το σετακι τους, μονο τα “μεινστριμ”-χιτακια. Ευχομαι πλεον να παιζουν τα σωστα κομματια

γαμωγαμωγαμω τι 19/6

Πρόπερσυ Bad Religion ,περσυ boysetsfire φέτος PennyWise.
Του χρόνου τι ??? :smiley:

ΥΓ ακούγοντας Penny Wise θυμάμαι εποχές πιτσιρικάς skate,bmx κτλ :lol:

Rancid μήπως; Μια χαρά θα ήταν.

Social Distortion ωρέ! Εν τω μεταξύ δε περίμενα να μου αρέσουν τόσο πολύ με το νέο τραγουδιάρη!!!

Έλα να το ξεθάψουμε λίγο το τοπίκιο κ να ετοιμαζόμαστε σιγά σιγά για τη μπαντάρα! 1η επίσκεψη στην Ελλάδα για μία από τις τρεις καλύτερες καλιφορνέζικες punk rock μπάντες - ιστορικά πάντα μιλώντας!
Θα γίνει ΧΑΜΟΣ λέμεεεε

Και ναι σήμερα έμαθα ότι το live που περίμενα καμιά 10αριά χρόνια θα το χάσω!!

Πολύ μούτζα φέτος :confused:

Κι εγώ τελικά δεν θα πάω ρε πούστη μου…γαμώ την γκαντεμιά μου. :frowning: Όσοι πάτε να περάσετε τέλεια! Ζηλέυω ρε!