Pennywise - All Or Nothing

επιστροφή με νέο τραγουδιστή τον τρομερό zoli teglas (ignite)
back to the basics ηχος
back to the basics εξωφυλλο

Ενα πρωτο δειγμα:

http://www.youtube.com/watch?v=H1-Mw6bWJ2U

Πάρα πολύ καλός δίσκος… Πράγματι όπως δήλωσαν κ οι ίδιοι, ο καλύτερος τους μετά το Full Circle (αν κ προσωπικά εμένα μου αρέσει εξίσου κ το Reason to Believe)…
Όσο για τον Zoli τι να πω; Καταπληκτική προσθήκη, ίσως ο καλύτερος που θα μπορούσε να αναλάβει τα φωνητικά μετά τον μέγιστο Jim…

Έχει τις δυνατότητες να είναι ο δίσκος που θα αναβιώσει το είδος γιατί άμα περιμένουμε από κάτι άλλους…

Αγαπημένο κομμάτι: http://www.youtube.com/watch?v=_ja8S6_sFT0

Πραγματικά φοβερός τραγουδιστής! Ότι έχω ακούσει από το καινούριο μου αρέσει πολύ…

κυκλοφορεί ολόκληρο στο ίντερνετ?

Ντάξει το κομμάτι που πόσταρε ο dezter είναι σα να ακουω ignite, ωστόσο:-k

ναι και γαμαει…

Πάντως μας έκατσε κουτί πως στο τουρ τους μας έχουν συμπεριλάβει! Είναι η πρώτη φορά που έρχονται κ οι ίδιοι είναι στα πολύ πάνω τους με την άφιξη του zoli οπότε πιστεύω θα το ευχαριστηθούμε κ εμείς αλλά κ αυτοί…
Σε πρόσφατη συνέντευξη μάλιστα ο κιθαρίστας δήλωσε πως η Ελλάδα είναι ένα από τα μέρη που ήθελαν καιρό τώρα να επισκεφθούν…
Κρίμα που δεν θα δούμε jim αλλά κάλλιο αργά παρά ποτέ!

προσωπικά επειδή είχα την τύχη να τους δω στο εξωτερικό (με τον ζόλι βέβαια) δεν είχα ξετρελαθεί, αλλά τώρα που έρχονται με ολοκαινουριο δίσκο άλλαζουν πάρα πολύ τα δεδομένα, και μάλλον θα πάω παρά την εξεταστική.

Και για μένα ούτε κρύο ούτε ζέστη ήταν με τον Teglas αλλά ο δίσκος απ’ ό,τι φαίνεται θα ξεπεράσει τις προσδοκίες μου εύκολα …

το έχει κατεβάσει κάποιος? μπορεί να μου το στείλει σε pm please?

Ευχαριστω ολους!!!

το χω ακουσει 2 φορες μονο ολοκληρο.αν ακους μονο την μουσικη χωρις να το ψαξεις παραπανω ειναι οκ.μολις δεις τους στιχους…δεν εχω δει κατι πιο ανεμπνευστο τον τελευταιο καιρο…εχει μαζεψει οτι συνθηματα υπαρχουν και τα χει ενωσει για να φτιαξει στιχους…

δε τους έχω κοιτάξει, αλλά μου κάνει εντύπωση καθώς ο ζόλι έγραφε πολύ καλούς στίχους πάντα

Στιχους ακόμη δεν έχω διαβάσει. Μουσικά δεν παρουσίαζει κάτι το καινούριο, αλλά μπορεί πανευκολα να γινει το soundtrack των ημερων. Κοινως γαμω τα κομματια ε.

Γαμάτο δισκάκι τελικά! Φοβερή επιλογή του Teglas. Πόσο κομματάρα το Stand Strong??
Περιμένω και δίσκο από τους γαμάτους Ignite!!

δισκάρα.