PENTAGRAM,live in Athens!18/04/2011!

Τhe time has come you must repent…

ηρθε η μερα ρε,επιτελους!!γαμω θα ειναι!!

που να μαι ρε μαλακα ελα να πουμε βολτα αλιαρτο παρε και τον αλλον που ναι μαστουρωμενος και γκαβλωμενος και παρτε με να παν στο διατανο ολα!

Ρε μπες σε καμια νταλικα λαθρεος και ελα ΠΕΝΤΑΓΚΡΑΜ ΝΑ ΚΑΟΥΜΕ

Σήμερα, Μεγάλη Δευτέρα, τελείται η ακολουθία του Νυμφίου.

“?Ιδού ο Νυμφίος έρχεται εν τω μέσω της νυκτός
και μακάριος ο δούλος, ον ευρήσει γρηγορούντα
ανάξιος δε πάλιν ον ευρήσει ραθυμούντα.”

ΜΕΤΑΝΟΕΙΤΕ ΑΠΙΣΤΟΙ !!!

Δι’ ευχών των Αγίων Πατέρων Ημών…

Άντε ρε…πάμε να καούμε σήμερα.

Δικαιολογίες.
Αν δεν έρθεις απόψε, θα κάνω ριπόρτ κάθε ποστ που κάνεις για Πένταγραμ, στο μέλλον :stuck_out_tongue:

Ναι, καλά.
Εσάς κυρία μου θα σας γνωρίσουμε ποτέ; Απόψε ας πούμε; Μμμμμμ;

Θα τιμήσω και γω απόψε.

@γκραγχε: Βιάσου, πάντως, καλού κακού…ποτέ δεν ξέρεις! Πήγαινε νωρίς να πιάσεις καλή θέση…σίγουρα θα πουλάνε εισιτήρια στην είσοδο, δεν παίζει να μην έχουν εκεί…:wink:

Άντε πάτε να καείτε εσείς και αφήστε μας εμάς τους υπόλοιπους στον πόνο μας! :cry:
shiiiiit άλλη μία συναυλία χαμένη…

E, δεν πειράζει κάποια άλλη στιγμή ίσως…

Καλά να περάσετε όλοι! Περιμένουμε εντυπώσεις και σετλιστ! 8)

καρδούλες

θα σας βρω κι εγώ εκεί.

Λίγες ώρες έμειναν για τη τέλεση της ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙΑΣ.Θα δούμε PENTAGRAM ρε αλλόθρησκοι:p

Ίσως όσοι με ξέρουν γνωρίζουν οτι δεν χαρίζομαι στις live κριτικές μου.
Αυτή τη φορά όμως δεν πάει άλλο!
The best live ever!
Ανεβάζω video εντός ολίγων λεπτών, με οπαδό να μοιράζεται τη σκηνή με τον Bobby για το When the Screams Come!!!.
Θα το βρείτε στο youtube κλασικά…
Αυριο τα υπόλοιπα…
Good night από μένα!!!

To πρωτο λαιβ μετα απο το 3ημερο των manowar που με εκανε να ουρλιαξω τοσο…
…respect λεμε…τι ηταν αυτο…ποσο γαμησαν? που αναρωτιοταν και ενας φιλος μου μετα το λαιβ…τιγκα το κλαμπ…πορωμενος κοσμος…stagediving συνεχομενο…ακομα και ο ντραμερ εκανε στο τελος…τι να λεμε…επισης πανερμοφες παρουσιες που δεν περασαν απαρατηρητες ακομα και απο την μπαντα…

ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΟΙΑ!

κλάμα…

[SPOILER]θέλουμε βίντεοοοοοοοοο 8)8)[/SPOILER]

Live μυθικών διαστάσεων !!!

evil seed και ghoul για highlights .
στο relentless ο αναμενόμενος χαμός και απλά μπορούμε να μιλάμε
για το heavy live της χρονιάς .

για την μπάντα τι να πω ? και οι 4 γ#$%%σαν !

να ξανάρθουν ,παρακαλώ.

Γάμησαν! Απίστευτες εκτελέσεις, ο Bobby ρέστα, ο Griffin μεγάλος παίχτης. Λίγες φορές έχω δει μπάντα να γουστάρει τόοοσο πολύ πάνω στην σκηνή, στάζανε γκάβλα ρε οι τύποι. Μόνη ένσταση που έκαψαν τόσο νωρίς το Forever My Queen αλλά το περιμέναμε αυτό.
Highlight πιστεύω τα The Ghoul (μια ιδέα πιό αργό και σίγουρα πολύ πιο επιβλητικό απ’ότι έχω συνηθήσει), Relentless (χαμός), All Your Sins (αυτό το “κόψιμο”. δεν ξέρω πως να το περιγράψω, που έκανε ο ντράμερ στο βασικό ριφφ γάμησε), When The Screams Come (την έδεσε κόμπους την κιθάρα ο Griffin).

απιστευτο λαιβ!η μπαντα γαμησε κ εδειρε!μωρη μαγισσα εκανες θαυματα!!!ρεσπεκτ κ στους funeral!

ισχύει. με πιάσανε κιόλας. 8)

Σας αγαπώ όλους.