Peri greeklish

Τεστινκ, τεστινκ. Ζακκ Γουαιλντ ρουλς! Δεν ειναι πολυ δυσκολο τελικα!

Oraia ola auta, alla an eisai se Internet cafe kai den ehei ellinikous xaraktires,ti kaneis? Kathese apostaristos??? 8O 8O[/quote]

Κατ΄αρχας συγνωμη για την καθυστερηση, νομιζα οτι ειχε κλεισει το θεμα και δεν το παρακολουθουσα.

Ε ειπαμε τωρα!!! Αν υπαρχει προβλημα οπως αυτο που λες ή αν κολλαει το pc σου, ενταξει δεν μπορεις να μεινεις… αποσταριστος, που λες και συ.Ουτε γω θα εμενα.
Αλλα δικαιολογιες του στυλ γραφω σε αλλα 23985 forums που ειναι ξενα και δεν μπορω να αλλαζω συνεχεια, για μενα ειναι ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΤΟΥ ΚΩΛΟΥ.Ενα Alt-Shift πατας καθε φορα, δεν κανεις restart!!! Δηλαδη εγω τι να λεω που στο messenger μιλαω ταυτοχρονα και με φιλαρακια απο Ελλαδα αλλα και Αγγλια; Οτι ειμαι ο γαματος; Σιγα το πραμα ρε παιδια.
Πως τα καταφερε η AikaMultaaMuistot ή ο John_vla ; Οπως ειχε πει και ο-η Ferocity, ειναι θεμα συνηθειας.

Apanto kai mono gia na ypenthimiso to sovaro zhthma kai na to prosexoun isos kai kapoioi neoeisaxthentes sto forum

Ypenthimizo oti kalo tha htan osoi boroun (ego as poume den boro) kai filotimountai na grafoun ellhnika. :wink:

Ευτυχώς δεν μου πήρε πολύ ώρα να βρω το συγκεκριμένο τοπικ και να εκφράσω μία απορία μου…

Τα γκρικ-λις “απαγορεύονται” σε κάθε κατηγορία??..και όταν κάποιος γράφει επανελλημένα με γκρικ-λις…του γίνεται παρατήρηση??

Yπάρχουν παραδείγματα χρηστών που δείχνουν ότι μπορείς να γράφεις όπως γουστάρεις και δε σου γίνεται παρατήρηση, ακόμα κι αν κανείς δεν καταλαβαίνει τί ακριβώς γράφουν παρά μόνο οι ίδιοι… :evil: :evil:

Α ωραία … άρα δεν είναι η ιδέα μου :smiley: …για μια στιγμή “φοβήθηκα” :oops:

Συνοψίζει ακριβώς την λογική. Τα γκρικλις δεν απαγορεύονται.Aπλά Προτιμώνται τα ελληνικά. Κάνουμε μια παράκληση σε όσους γράφουν να γράφουν στα ελληνικά, για να είναι πιο ευανάγνωστα τα ποστ τους…

hey,kainoyrio melos edo! skeftomoyn edo k poli kairo n grafto sto forum alla o logos p dn to ekana einai to thema me ta greeklish.tha prepei n ta apoxoristo gia n grafo edo dld? mpoyxoyxoy ksinoi tha m vgoyn oi maiden :stuck_out_tongue:

Mα δεν απαγορεύονται…