Pestilence, benediction, grave, 28 απριλιου αθηνα!

Σβηνω… Χανομαι…

Τα χαπια μου, καποιος…

http://blog.myspace.com/index.cfm?fuseaction=blog.view&friendID=17070694&blogID=457799948

oxι… ΟΧΙ… [SIZE=“4”]ΟΧΙ!!![/SIZE]

Δεν μπορεί να συμβεί αυτό!

Απλά καποιος μας κοροϊδεύει για να μας κάνει να παίρνουμε εκστασιασμένες φάτσες και να μας βλέπει και να γελάει!

[SIZE=“5”]DEATH METAL PE M**NIA!!![/SIZE]
:metal::metal::metal::metal:

8O8O8O

Καρδιακο!

γαμω την αυστρια. δε θα ειμαι εδω.

PESTILENCE? τι λε ρε. υπάρχουνε αυτοί? :stuck_out_tongue:

[SIZE=“7”]STIGMATIZED~![/SIZE]

Ποιο καρδιακο; [SIZE=“3”]ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ![/SIZE]

Δακρυσα τωρα. Παω να ξεθαψω τις Pestilence κασσετες μου. :cry:

ΝΑΙ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥ!

α, όμορφα!
Για τους Benediction και τους Grave πάει αυτό.
Pestilence δεν έχει τυχει ν’ακούσω, αλλά νταξει.μέχρι τις 28 Απριλίου προλαβαίνω να κάνω την αρχή…

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!! Δεν το πιστευω!!!

Αυτό. Τέλος. Λοκ τώρα!
Stigmatized και Subordinate to the domination και Secrecies of horror και… στο διάολο. όλα!!!
ΕΤΣΙ ΡΕ!!!

ναι ναι ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙARGHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH.
θα πεθάνω λέμε.αααααααααααααααααααααααααααααααααααααα.θα πεθάνω…γρήγορα ένα υπογλώσιο στη γριάαααα

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!

Και Dark is the season για background στην αφίσα!!!
Φέρτε και τον barney ν’ανέβει για διασκευή forged in fire!!! :metal::metal::metal:
Btw, Benediction live σπερνουν ε? Προειδοποιώ!

ναι σπέρνουν ρε πούστη μου…
(μαζέψτε με,είμαι κιουρία εγώ.δε μιλάω έτσι)

Κορπσέττα τους είχες δει τότε με Deicide?
Tι ΝΓΚΑΒΛΑ λάιβ ήτανε αυτό??? Grotesque και Subconscious horror και πουτάνα όλα!!!

Πάω να σας τα πρήξω στο “τι ακούτε τώρα” αφού έγβαλα δισκογραφία benediction να παίζει…:twisted:

Ουμχφ, σιγα τη γρια. Αντε ρε που σας πηραν και τα γεραματα. [-X

Υπ’ οψη, πεφτει Τριτη, ακα ζορικη μερα.

τι μας νοιάζει ας πέφτει και μεσημέρι!!!
ναι μπλήντιν τους είχα δει τότες και τραβούσα τα βυζιά μου/τα μαλλιά μου/τα μαλλιά του μπροστινού και παέι λέγοντας.

ΕΝΤΑΞΕΙ ΕΧΕΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΙ ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ???

Αμε. Η χαρα του Καννιβαλαίου. :smiley: :lol:

ω ναι.Ω ΝΑΙ dang it!!!

Καλά που δε κουρεύτηκα, να κάνω headbanging!! Hooray! Deathmetal-άδες ενωθείτε ρε !! Να πεθάνει το power ρε !!

νομίζω ότι ειδικά για το 09 έχει ήδη πεθάνει.this is by far our year.just look ahead