Έφυγε ο Pete Postlethwaite

Έφυγε από τη ζωή σε ηλικία 64 ετών ο ηθοποιός Πιτ Πόστλγουεϊτ. Είχε προταθεί για Όσκαρ για την ερμηνεία του στην ταινία “Εις το Όνομα του Πατρός”, ενώ ο Σπίλπεργκ τον είχε χαρακτηρίσει ως τον καλύτερο ηθοποιό στον κόσμο.

kobayashi!

ναι.το είδα και εγώ το πρωί…
In the Name of the Father έτσι?

αμάν με αυτόν τον καρκίνο ρε πούστη μου.

*και να φανταστείτε είχε παίξει σε 4 “φετινές” ταινιες (έλα.ακόμη 2010 έχουμε)

Εεε ναι ας ελπίσουμε ότι ήταν από τις καθυστερήσεις του 2010. Μη πάει έτσι η χρονιά!!!

R.I.P

Πολύ καλός ηθοποιός

‎- I want you have some respect.

  • Respect for who?
  • For yourself!

Τεραστιος και αριστος ηθοποιος, ας ειναι καλα οπου βρισκεται τωρα, ενας Μεγαλος λιγοτερος για μας εδω κατω…

Πραγματι, πολύ καλός ηθοποιός, που σου έκανε εντύπωση και με μικρούς ρόλους…r.i.p.:!:

Πφφφ κρίμα, πολύ καλός ηθοποιός πράγματι…
Τον έβλεπα (κατά τραγική σύμπτωση) χτες βράδυ στο “The Town”.
Μου έκανε πάντα εντύπωση που ήταν πάντα τόσο στυγνός και άκρως πειστικός στους ρόλους του… άψογος στη δουλειά του δηλαδή!

σε οσους β’ ρολους(επι το πλειστον) εχει παιξει στο σινεμα, εχει κινηθει με τεραστια ευκολια σε μεγαλο ευρος χαρακτηρων, απο τον αινιγματικο Κομπαγιασι μεχρι το καθικι στο Town, τον ‘γαμαω’ στο Χαμενο Κοσμο και τον Τζουζεπε στο In the name of the father…μεγαλος ηθοποιος, μεγαλο ταλεντο, ελπιζω να κατεβασω και να δω κανα θεατρικο του που λεγεται πως ηταν το φορτε του…

RIP…

R.I.P.

Πολυ καλος ηθοποιος με μεγαλο ευρος στους ρολους που εχει παιξει στην καριερα του. R.I.P. Pete…

Τον θυμάστε στον Sharpe ως λοχία Obadiah Hakeswill?

Σε έπειθε ως [B]ΤΟ[/B]καθίκι!!

[B]R. I. P.[/B]

:’)

τι ειπες τωρα, ΓΙΓΑΝΤΑΣ!

Ω ναι… Φοβερη ερμηνεια…