Pharaoh

δεν ξέρω αν αναφέρθηκε, αλλά “κυκλοφορεί” σε 192

BUMP γαμωτ’ για τη μπανταρα!!! Δισκαρες ολα οσα εχουν κανει, και γι αυτο ισως να φταιει οτι δεν το κανουν προγραμματισμενα, αλλα οποτε εκεινοι θελουν και θεωρουν οτι εχουν εμπνευση και καλα κομματια. Τρομεροι, πρεπει να ερθουν για λαϊβ a.s.a.p. :metal:

…δισκάρες βγάζουν αυτοί…και η τελευταία δισκάρα σπέρνει:):!:

Τον ακουω καθως γραφω αυτες τις γραμμες.Ποσο εξωντοτικο ριφ ειναι στο εισαγωγικο τραγουδι,το Speak to Me.Μια λεξη μου ερχεται στο μυαλο σε αυτο το κομματι.Στροβιλισμος.Γιατι?Ακου και πες μου.No Remains και παρεακι μαζι,μπυρα και headbanging οπως στα 16 μου.Το ομωνυμο και τελευταιο Be Gone ειναι καθηλωτικο και σου αφηνει μια γευση ευχαριστησης για το συνολο και ας εκανε μια ελαφρια κοιλια ο δισκος στη μεση.Μην καθομαι και γραφω για ολα τα ωραια τραγουδια που εχουν.Το χουν σαν μπαντα.Και με τετοια φωναρα!Τυχαια τον διαλεξε ο ΜΕΓΙΣΤΟΣ?Δεν νομιζω.Οι μουσικοι της μπαντας ειναι ακομα καλυτεροι και ολοι τους προσφερουν οχι μονο τεχνικα με τις ικανοτητες τους αλλα και συνθετικα αφου πραγματικα αποτελουν ΜΠΑΝΤΑ και οχι sessionαδες γυρω απο ενα μουσικο οπως καποιες αλλες μπαντες.Ολοι γραφουν μουσικη και ολοι το απολαμβανουν.Οπως και στις συναυλιες τους.

Δισκάρα το Be Gone! Αγέρωχο μέταλ. Αγαπημένο το Burial at sea