Phase - Universe217 - Storrmbringer - Normah. Stage, Λάρισα 26/5

Ένα εκπληκτικό, ηχητικό πάντρεμα καλούνται να βιώσουν όσοι περάσουν την πόρτα του θεσμικού πια σημείου, όσον αφορά τα εναλλακτικά τουλάχιστον πολιτιστικά δρώμενα της πόλης, Stage, το βράδυ της 26ης Μαϊού. Οι Phase οι οποίοι μέσα από την επεισοδιακή πορεία τους επιστρέφουν στο μέρος που γεννήθηκαν, στην φάση της ολοκλήρωσης του νέου τους δίσκου ?the Wait?, για να υποδεχτούν τους Αθηναίους Universe217 που έρχονται να παρουσιάσουν το νέο τους υλικό στο Λαρισαϊκό κοινό. Στον αντίποδα ένα πιο μεταλλικό πακέτο έρχεται να προθερμάνει την βραδιά έχοντας από την μια τους συχνούς μας επισκέπτες Strorrmbringer και το Αθηναϊκό all female metal γκρουπ Normah από την άλλη πλευρά.

εκεί θα είμαστε 8)

Στο τσακ με προλαβες…

άσχετο αλλά η αφίσα πόσο υπέροχη? (για τη συναυλία δε σχολιάζω γιατί εκτός των universe και τα υπόλοιπα γκρουπ είναι πολύ καλά και διαφορετικά μεταξύ τους)

Πολύ λακωνικά θα πω:
[B]Normah[/B] : Και θα το φωνάζω τα κορίτσια είναι θεές βαριές και ασήκωτες
[B]Stormbringer[/B] : Ωραίοι, πολύ μαίταλ.
[B]Universe 217[/B] : [SIZE=“5”][B]Τι να πω εγώ, κλάμα,θαυμασμός, πόρωση, τα πάντα [/B][/SIZE]

αυτά

αα ναι ξέχασα: εύχομαι όντως οι Phase να κάνουν διεθνή καριέρα για ευνόητους λόγους… μόνο για πλάκα

[B]Normah :[/B] τα κορίτσια είναι θεές. μικρές αλλά θεές. ζηλεύω απλά που οι άλλες βαράνε μια χαρά και εγω βαράω μόνο air guitar.πάω να κόψω τα χέρια μου

[B]Stormbringer : [/B] χεβι μεταλ με τρελιαρη τραγουδιαρη που φωνάζει στον θεο/μπραβο ρε βολε. (σιδερακια…?)

[B]Universe 217 :[/B] ΧΥΝΩ_ΜΠΑΜΙΕΣ παντού. οχι οτι ήταν έκπληξη ξέρω γω, αλλά ρε πούστη μου… το nothing θα έπρεπε να είναι νο1 χιτ παντού…άντε μετά απο παντελιδη…

[B]Phase :[/B] [B][U]να κάνουν διεθνή καριέρα[/U][/B] ΤΩΡΑ!!! υπάρχει έλλειψη απο γέλιο. ειδικά στα βαλκανια… να την πέσουμε και σε κανένα κοριτσάκι όμως ε…

αχμ…

:-s :lol:

Μάθαμε τελικά γιατί μπήκαν πρώτο όνομα?

οχι. πάει με την διεθνή καριέρα λογικά… :stuck_out_tongue:

Ευτυχώς που μπήκαν για μένα, όπως είπα και στον crimson πριν ξεκινήσουν,ώστε να μπορέσω να γυρίσω μια νορμάλ ώρα Βόλο

το μάτιασες το θέμα :stuck_out_tongue:

στο τέλος η φάση ήταν τεστ αντοχής! καλά έκανες και έφυγες… ακόμα και οι διασκευές που έκαναν σε γνωστά κομμάτια δε μου πολυάρεσαν (δε λέω τιποτα άλλο μη μας διαβάζει κανένας βιζιτορ μέλος τους):stuck_out_tongue:

τόσο χάλια οι Phase ρε παιδιά?? τι έγινε και κράζετε τόσο πολύ? θυμάμαι του είχα δει πριν κανα 2 χρόνια και ήταν νταξει. δεν τρελάθηκα κιόλας αλλά δεν ήταν και χάλια