Photography

@MARINER1980MINI: η φωτογραφία σου έπρεπε να πάει στους “σωσίες”

ΛΟΙΠΟΝ!!: ΤΟ ΑΡΧΙΚΟ ΠΟΣΤ του δημιουργού του thread cozy, λέει ότι:

Λοιπόν, τις φάτσες μας τις έχουμε. Λέω εδώ να στέλνουμε αστείες / ωραίες / εντυπωσιακές / μελαγχολικές κλπ [SIZE=“4”]φωτογραφίες που κατά καιρούς έχουμε οι ίδιοι τραβήξει[/SIZE]. Από τοπία και αξιοθέατα μέχρι και το αγαπημένο μας γκρουπ ή το σκύλο μας.

  1. Οι φάτσες μας πρέπει να λείπουν.
  2. Απαγορεύονται οι φωτογραφίες του περιεχομένου που σε όλους ήρθε ως πρώτη σκέψη στο μυαλό. Άντε μπράβο.

Οπότε οι πιο πολλοί εδώ μέσα είστε [B]off topic![/B]

@ManagerNick: Πολύ όμορφη φράση!!! [SPOILER]

[/SPOILER]
αλλά θα συμφωνήσω με τον Μetalo89, καμιά φορά αξίζει η προσπάθεια… κι ας μην αποτυπώσεις ακριβώς αυτό που βλέπεις… Δεν μπορεί ο φακός να πιάσει ΟΛΑ τα χρώματα του ουρανού…

Credits σε όλους όσους συνεχίζουν να προσπαθούν να βγάζουν τον ουρανό…
ποστάρετε κι άλλα αν έχετε πλιζ!!..

Κι εδώ 2 δικές μου…

[I]bravo για τα πάνω (pics κ σχολια)
[/I]
οn topic:
τραβηγμένη πριν λίγες μέρες…
…όποιος έχει πάει Παρίσι ξέρει ότι δε χρειάζεται να ανέβει στον Πύργο του 'Αιφελ για να δει την πόλη από ψηλά, υπάρχουν δεκάδες σημεία και μερικά εντελώς δωρεάν, όπως ο λόφος της Μονμάρτης πχ όπου ακόμα και τα (οπλισμένα σαν αστακοί) γαλλικά ΜΑΤ μπορούν να μαλακώσουν για λίγο και να χαζέψουν τη θέα. ([I]ένας θεός ξέρει τι κάνουν εκεί πάνω νωρίς το πρωί όταν δεν υπήρχε ψυχή τριγύρω, εμείς ψάχναμε για ζεστή κρεπούλα με μαύρη σοκολάτα πάντως[/I])

[SPOILER][/SPOILER]

Την ίδια ακριβώς φώτο τράβηξα το Δεκέμβρη, με χιονισμένες στέγες και ένα γκριζόλευκο ουρανό.

@mindcrimeK: thanks!!!
A, και Βάλλε το λινκ σου μέσα σ’αυτό για να το βλεπουν και οι άλλοι:

@freedomofrock: αν μπορείς να τη βρείς τη φωτογραφία πλιζ, για να τη δούμε εδώ θα ήταν ακόμα καλύτερα…

Αχχχχχ μονμάρτη:oops::oops::oops::oops: λατρεύω μονμάρτη. Έχω μια παρόμοια φωτογραφία .

Πόσο όμορφη αυτή η πόλη.

Αμστερνταμάρα, πριν κάνα μήνα.

[SPOILER]
[/SPOILER]

Λονδρεζος περιστερης κοιταει με περιφρονηση τον φακο στη σκια του Ναυαρχου Νελσωνα…

Μιας και σας αρεσουν οι ουρανοι, μια πανω απο τα συννεφα επιστρεφοντας απο Σκωτια… (παιζει και να την εχω ξαναβαλει καποτε)

Μετα απο τη σωστοτατη παρατηρηση της UnburntKhaleesi και την πορεια του τοπικ στο σωστο δρομο, θα παραθεσω και εγω μερικες απο τις αγαπημενες μου φωτογραφιες. Επισης τα προηγουμενα ποστ ηταν ολα ενα κ ενα :thumbup:.

[SPOILER][/SPOILER]

[SPOILER][/SPOILER]

[SPOILER][/SPOILER]

ουμπερ κουλτουρ

μιας και ειναι, οντως, πλεον αργα, και το αλλο θρεντ ανηκει δικαιωματικα στην πετσα, ΔΩ θα ποσταρετε τις δικες σας καλλιτεχνικες ανησυχιες.

so it was said, so it shall be done.

οριστε,

ουάο όμως:!:

Ορίστε mr. Θα συμφωνήσω. Όποιος ποστάρει κάτι άλλο εκτός από τις δικές του φωτογραφίες, θα τον φάει o σκοτεινός Ιππότης. :p:p:p:p

Ένας απίστευτος Γάλλος. Γεράκος ήταν, είχε πολύ πλάκα. Δρυίδης φάση:)

Aπο την κορυφη του Rockefeller Center πριν 2,5 μηνες

[SPOILER]

[/SPOILER]

ενταξει…τυφλώθηκα από το φως.!

Δεν έχω κάτι ιδιαίτερο, αλλά γιατί να μη συνεισφέρω κι εγώ.

Τέχνη και καλά

Mερικες απ το πανεμορφο Βελιγραδι…

[SPOILER]

[/SPOILER]

Και η αποδειξη οτι στο Βελιγραδι υπαρχουν και μαλιστα σε εξωφρενικα μεγαλο ποσοστο…8)

[SPOILER]
[/SPOILER]

Ε βάλε και τις (χειροπιαστές) αποδείξεις!

χεχ, γαματες, θα ποσταρω και εγω μετα που θα γυρισω σπιτι, απο Νησι…Giannis, ασε τις μαλακιες και βαλε τη σωστη φοτο με τις τσιρληντερς

ξερω, ξερω, χανεται η μαγεια, αλλα resize;