Εpica live σε Θεσαλλονίκη κ Αθήνα

βασικα απο κοντα ειναι εξ ισου ομορφη. ειδικα οσοι την ειχαν δει με καμελοτ ξερουν.

σε εκείνη τη συναυλία το μελαχρινό ήταν πολύ ανώτερο… Φόραγε και δαντέλα το άτιμο

Προσυπογράφω με Νίχιλιστ για Αnneke και ρωτάω όσους έχουν δει ήδη μία φορά Epica, αν η Simone τραγουδούσε πίσω από τοίχο με μπετόν και δε τη βλέπατε, θα πηγαίνατε στο live?

Ναι!!!

Προσυπογραφω το κακο σας γουστο…

Δεν θα πηγαινα ακομα και αν γδυνοταν πανω στη σκηνη. Εκτος κι αν ηταν δωρεαν…

Αμα ηταν δωρεαν θα πηγαινα και χωρις να γδυνοταν :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :lol:

Για την Simone διαφωνω καθετα…Την ειδα απο τα 15 εκατοστα αποσταση(τι διαολο πια!) κουκλα μου φανηκε…Θεα.
Παντως ολοι οντως για τα τραγουδια θα πανε, και ουχι για τα θελγητρα της τραγουδιαρας.:stuck_out_tongue:

Για Anneke συμφωναω και επαυξανω…

Η Αnneke απο κοντα ειναι σκετη γλυκα, την εχω δει πανω απο 5 φορες και πραγματικα ομορφαινει τον χωρο με το χαμογελο και την εμφανιση της. Την Σιμονα την εχω δει απο κοντα 2 φορες (εξαναγκαστικα γιατι ηταν festival), εχω και φωτο και το μονο που ειδα ηταν ενα μπετο make up, ενα βαμμενο κοκκινο μαλλι και μπλε ματια

ρε θα σε δειρω το καταλαβαινεις?!:lol:

symphonic/gothic είναι.

πηρα εισητηριο για αθηνα κ γραφει οτι ειναι στις 16/12, τι γινεται εδω???αλλαξε η μερα??

ozzy το τσέκαρα όντως κυριακή 16 είναι για αθήνα…δες και εσύ στο site τους…
άμα κάποιος από την εταιρία βλέπει να μας πει για σίγουρα…ευχαριστώ!

μάλιστα… κλεινουνε τα δισκάδικα,
μας κλάνουν τα @#@#@@@@
μα στης σιμόνας το βρακί
σφάζονται - εμο/μετρο/γκεί/συμφό/στουμφό/παληκάρια.

βασικά στο MMD ήταν ΟΚ,τπτ περισσότερο, τπτ λιγότερο. Professional.

μαλλον θα ακυρωθει, λογω ασθενειας εχουν ακυρωσει μεχρι 9/12

ειναι προφανες οτι εσυ θα το χαρεις πολυ αν παθουν κατι κ δν μπορεσουν να κανουν live ποτε ξανα…καλα γιατι τοση εμπαθεια δν σε καταλαβαινω…:roll:

κ συ μονος σου το ειπες μεχρι 9/12…το 16/12 που κολλαει?εκτος βεβαια κ αν δεν κατοικειται το ρετιρε σου κ νομιζεις οτι ειναι το ιδιο κ το αυτο…:lol:

ακυρωσανε το τουρ στο Μεξικο…δεν χρειαζεται να ακυρωσουνε απο τωρα ολες τις συναυλιες αλλα μην το αποκλειεις, νομιζεις ξερουνε οτι μεχρι τις 14 θα εχει γινει καλα?

τεσπα…
αληθεια ξερει κανεις που στον π0υΤ$Ο ειναι αυτο το cine κεραμεικος?? κ πως πανε εκει…?
ελπιζω να ειναι κοντα στη σταση του μετρο…

Ακύρωσαν λόγω ασθένειας ή λόγω τάσης φυγής μελών; :-k

καμια setlist???

ρε παιδια οι συναυλιες στην ελλαδα τελικα θα γινουν?Αν τυχον δεν γινουν θα αναβληθουν ή θα ακυρωθουν?ξερει μηπως κανεις???

Παντως απ’οτι ειδα στο site τους τις ημερομηνιες για Ελλαδα δεν τις εχουν αφαιρεσει. Μαλιστα αναφερει πως επομενο live θα ειναι αυτο της Θεσσαλονικης. Βασικα και γω θα ηθελα να ξερω πιο σιγουρα τι θα γινει τελικα αν ειναι να αρχισω να μπαινω στη διαδικασια να μαζευω λεφτα. Γιατι τωρα δεν εχω μια και μετα απο ολα αυτα που ειχαν πει περι ακυρωσεων κλπ το εχω αμελησει τελειως…:-k