Pio polianamenomenos diskos

…apli erotiSi:P
pios ine gia sas o pio polianamenomenos diskos?? [KE MIN MOU PITE TO CHINESE DEMOCRACY!! :evil: ]

emena…fisika to kenourio BLACK SABBATH album, an ke kapos xlomo, den stamato na pistevo! :twisted:

και μετα θα βγει ο καινουριος δισκος των Rainbow με τον Dio στα φωνητικα…

Paradise Lost - Through The Silence
Queensryche - Operation: Mindcrime II
The Tea Party - Seven Circles

ayta gia thn wra.

Συμφωνώ απόλυτα

Εγω το Operation Mindcrime 2 το φοβαμαι πολυ…

Opws oloi.

Me ka8hsyxazei bebaia to oti sta live paizoun olo to 1, kati pou mporei na tous “balei sto klima”.

kai sthn telikh , oso kai na fobomaste, oso liga kai na perimenoume, milame gia tous queensryche e

Ναι, τους Queensryche στα 80’s παιδακια και τους Queensryche στα 00’s.

P.S. Και οι Deep Purple παιζουν το Machine Head αλλα τετοιο album δεν ξαναβγαζουν

oute omws to epixeirhsan

[size=6]Electric Wizard - We Live[/size]

H αναμονη ομως τελειωσε και ο δισκος ειναι ΥΜΝΟΣ :twisted:
Μετα απο αυτο θα ελεγα οτι περιμενω καινουριες δουλειες απο Tool, Sons Of Otis, Νeurosis,Isis…
Δεν μου ερχεται κατι αλλο τωρα…

__Για ‘μένα το 50% του τι θα γίνει με το Operation: Mindcrime 2 και αν θα είναι “καλό”, έχει να κάνει με τον αν θα συμμετάσχει τελικά σ’ αυτό ο Ντε Γκάρμο (ο πρώην εξαιρετικός lead κιθαρίστας με την φοβερή φωνή). O Tate πάντως είχε δηλώσει ότι είναι ευπροσδεκτος…! FINGERS CROSSED!!!

Περιμένω πολλά από τις νέες δουλειές των:

Tool, Guns N’ Roses, Judas Priest, Slayer και προσέυχομαι για μια νεα κυκλοφορία από Black Sabbath…

Εντάξει ο De Garmo συμμετείχε και σε 3,4 συνθέσεις του Tribe, χωρίς εκπληκτικά αποτελέσματα… Το να γυρίσει πίσω ατην μπάντα είναι δύσκολο, αφού ο άνθρωπας είναι πιλότος (σαν τον Bruce)… Πάντως ακόμα ευελπιστώ στους Queensryche για κάτι από τα παλιά!!!

__Πιλότος; Ρε τον τρελό!! Κι εγώ δεν περιμένω το τρελό comeback, αλλά σίγουρα θα τραβήξει (μαζί με τουε υπόλοιπους) το πράμα πίσω στις ρίζες… Και εν’ τέλη θα ήθελα το line up στην συνέχεια ενός απ’ τους καλύτερους concept δίσκους (και όχι μόνο) ever, να είναι όσο το δυνατόν πιο κοντά στο τότε υπάρχον… Και για συναισθηματικούς λόγους, αλλά και για λόγους προσδοκιών! :wink:

Το νέο των Metallica!!! :twisted:

hehe lol:P