Σουβλάκι η pizza?

H προταση σου θα ηταν εγκυρη αν ησουν 100+ κιλα.τωρα που εισαι σαν ακριδα μαλον δε ξερεις να τρως :lol: :lol: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

'Η απλα μερικοι εχουμε γαματο μεταβολιζμο φιλος και ζηλευεις.

Να ζηλεψω???:lol: :lol: :lol:
Μπορω να χασω 20 κιλα σε εναμιση μηνα οπως μπορω να παρω και 40 σε εναν.Το θεμα ειναι οτι ΔΕΝ ΘΕΛΩ!!!
Δεν θελω για τον απλο λογο οτι αν γινω στυλακι θα διαλυσω οικογενειες θα κλεισω σπιτια κτλ κτλ

Δεν σου παω κοντρα σε τιποτα για εναν απλο λογο. Αναμεικτο.-=P~ :oops:

Σπαμμαρω.

Oτι δεν φτανει η αλεπού,τα κάνει κρεμαστάρια…:wink: :lol: :stuck_out_tongue:

ΠΙΤΣΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!
πίτσα χωρίς λεπτή ζύμη δεν είναι πίτσα.
Πρέπει να χορταίνεις απ’ τα υπόλοιπα κι όχι να φοθσκώνεις απ’τη ζύμη.

Pizza foreva!!!

Οργαζμος!!!

Πηγαινε στην θράκα του Κωστα, παρε κοντοσουβλι κοτοπουλο και τα λέμε…:wink: :smiley:

Δεν εχω παει Θρακα για αυτο δεν εκφερω γνωμη. Εχω φαει ομως απο το Γιαννη, σιγα μωρε καλο αλλα δεν πιανει το ντουετο. Επισης για τη Θρακα μου λες κοτοπουλο και κοντοσουβλια, δε λεω θρησκεια αλλα εδω μιλαμε για σουβλακια πιτιγυρο χοιρινο τι κοντοσουβλια και κοτοπουλα μου λες ???

Για τα σουβλακια της θράκας,seeing is believing…Tελος…:lol:

Οταν παω θα σου πω.:wink:

Παιδιά εξαρτάται κι απ’το μαγείρεμα… Σε μια κατασκήνωση π.χ. είχα φάει πίτσα τουλάχιστον 2 cm. πάχος (χωρίς υπερβολή)! ΑΗΔΙΑ!

[SIZE=“6”]Π Ι Τ Σ Α[/SIZE]

=P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ :vibrate: :vibrate: :vibrate: :vibrate:

Σου 'ρχεται να βουτήξεις

Μη στέλνετε φωτό φαγητών! Με πιάνει λιγούρα!

Ρε δεν υπάρχει αυτό!
Οι επιλογές θα έπρεπε να είναι σουβλάκι η σουβλάκι.

Μηπως σουβλακι η σαντουιτς με σουβλάκι?:-k

Βασικά μήπως είναι μπουγάτσα με γύρο? :-k

Το σωστό είναι να πεις σουβλάκι από τον τάδε ή πιτσα από τον τάδε…έτσι στα κουτουρού (παραλίγο να γράψv kutulu) θα διαλέγουμε???
πχ η πίτσα από το ciao δεν είναι ΥΠΕΡΠΑΡΑΓΩΓΗ???(τολκι απάντα)

Απλα χυνω ειναι.Δεν υπαρχει!!!