Σουβλάκι η pizza?

το ξέρα ότι καταλαβαινόμαστε μουχαχαχαχα.όταν πάω στον Ανδρέα(παγκράτι) θα σε πάρω να πάμε να συμφάγωμε

να ειναι συντομα ε? :smiley:

σουρ μειτ

Kαι τα δύο γαμούν, αλλά περισσότερο τα σουβλάκια φυσικά :smiley: :smiley: :smiley:

Με έχετε καλύψει :smiley: :smiley:

ΜΟΝΟ ΚΡΕΜΜΥΔΙ ΤΖΑΤΖΙΚΙ ΚΑΙ ΝΤΟΜΑΤΑ ΧΩΡΙΣ ΠΑΤΑΤΑ

πραγματικα στη πατρα τα καλυτερα σουβλακια στην θρακα…!!!

και η γμωμη μου μετραει παρα πολυ γιατι ειμαι πανω απο 100 κιλα… 8) (ε πολεμιε?)

Eχει δικιο 8)

σουβλακι ===>>> the best (το καλυτερο που εχω φαει ειναι απο τον κακο τον λυκο στα Καμμενα Βουρλα

To thread είναι σαν να σε ρωτάει πιο απο τα δύο σου παιδιά αγαπάς περισσότερο… Απλά δεν υπάρχει απάντηση (εκτός αν το ένα παίδι είναι άσχημο)

Πάντως την bbq της Dominos την προτιμώ από ένα τυπικό σουβλάκι ενώ αρκετά βρώμικα και μη τα προτιμώ από μια τυπική pizza…

Και μην ξεχναμε και Νεραντζιες στην 3 Ναυαρχων που σπερνουν τον πανικο.

Ντουετο ? Για Δωκε ινφο.

Δουλευε μια φορα η θεια μου εκει.Δεν φανταζεσαι τι εγινε εκεινο τον καιρο.

Ειναι μακρια τα Ζαρουχλεικα απο το σπιτι μου.:? Μενω στο πυροσβεστειο.

Στη Γουναρη ειναι, στο τετραγωνο ακριβως πανω απο την Υψηλαντου, ειναι διπλα απο ενα μαναβικο για να σε διευκολεινω.

Στα υποψην Νερατζιες και Θρακα για το νεο ετος.:stuck_out_tongue:

thanx a lot. Ειδικη αναφορα σε μαγαζι της Γουναρη.Family :respect:

Απίστευτη η pizza του family…Aν και η καλύτερη pizza στην Πάτρα είναι του Dellis με το απίστευτο σλόγκαν-Pizza Dellis,τρως και πάλι θέλεις…:lol:

Πιτσα Ντελις - Τρως και τουαλετα θελεις

Η καλυτερα πιτσα εβερ στο Ciao και το υποκαταστατο η Μπενβενουτο!

Ειλικρινα δυσκολο. Με την ταινια, πιτσα. Στο δρομο, σουβλακι.
Πιτσα πεπερονι εννοειται (μπορω να φαω μια χωρις καμια δυσκολια 8) ) και πανω απ’ ολα ΟΧΙ ΣΠΙΤΙΚΗ :!:
Greek souvlakos με μπιφτεκι, πατατες, ντοματα και ΦΥΣΙΚΑ tzatzikious. Για την Ελλαδα ρε γαμωτο!

Πεινασα

Δεν εχεις φαει δικη μου πιτσα γι’αυτο το λες

Αν το τυρι δεν ειναι λιγμενο, η ζυμη μπαγιατικη και να κολυμπαει μες το λαδι πως θ’ αφομοιωθει η πιτσα στον τροπο παρασκευασης του σουβλακιου/στην ολη ιδεα; Πως θα γινει Ελληνικη; Δεν εχει νοημα, οσο καλη κι αν ειναι η σπιτικη, πως να το κανουμε. Εκτος αν εισαι του ιδιου επιπεδου μαγειρικης με το δικο μου ξερω γω :stuck_out_tongue:

Ιεροσυλια ε [-X [-X

Δεν ειναι ντροπη, σιγα :stuck_out_tongue:
Κανεις (σας) δεν ειναι τελειος 8)

Οπα ρε Βεφα,αραξε λιγο…

Γενικα το λεω :stuck_out_tongue:
Ποτε θες να σου φτιαξω τοστ να παθεις την πλακα σου; :stuck_out_tongue: