Planet of Zeus/Bliss/Beyond Perception, Friday 27 February@Rodeo Club

γαμω τις συναυλιες θαναι…θα ειμαστε εκει.

παλι σατανιστικες τελετες…γαμω τον βορα μου αργκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκ

Έλα να βλέπω συμμετοχές…

Planet of Zeus και Bliss είναι εγγύηση. Beyond Perception πρώτη φορά θα τους δω. Μεγάλες στιγμές προβλέπονται σήμερα με τίγκα χαμηλό εισιτήριο δεδομένης της ποιότητας του live. Beers Up!:stuck_out_tongue:

Πλάνετ οφ ζους λέμε, σπάστα όλα!!!

ζουγκλάου άλλαξε άβαταρ ρε αδερφέ

oι πλανet of zeus ΓΑ ΜΗ ΣΑ ΝΕ εχω παθει shock με αυτα που ειδα,ακουσα,βιωσα 8O 8O

ΚΡΙΜΑ που θα πανε 80000 να δουνε τα δεινοισαυριδια τους acdc και στο ροντεο ειχε 50 ατομα οταν εχουμε τετοιες ΜΠΑΝΤΑΡΕΣ στο ελλαδισταν.δε πειραζει παντα ετσι γινοταν παντα ετσι θα γινεται #-o

ολη η μπαντα επαιξε ΦΩΤΙΑ αλλα ευφημος μνεια στον ντραμμερ που απλα δεν αφησε τπτ ορθιο :!:

μου εσβησαν τη συναυλια των monster magnet απο το μυαλο , αντε με το καλο στην επομενη συναυλια τους οταν γινει

ΜΠΡΑΒΟ ΜΑΓΚΕΣ !!!

οι planet ΓΑΜΗΣΑΝ όντως. Μεγάλη μπάντα!
Οι Bliss είναι οι Έλληνες Tool. Χάζεψα ειλικρινά σε κάτι σημεία, απίστευτα ρυθμικά, ανυπομονώ να κυκλοφορήσουν κάτι.
Beyond Perception πολύ καλοί και αυτοί, ειδικά το παλικάρι στη φωνή =)

Είχα και απίθανη παρέα, πέρασα φίνα =)
Ποτ είσαι διαχρονική αγάπη (:*

Αχ αγάπη μου…

Για Planet τα λέγαμε, τα γράφαμε :lol: Τεράστιο live, Nervous Breakdown λέμε! Άντε και το επόμενο Live με 1000mods να γίνει του Palm Desert.

Τα πάντα όλα, αναγκαζόμαστε να τα γράφουμε εμείς!

ίφριτ, λέμε και τπτ την επόμενη φορά ξέρω γω ε.

Πάντως το rodeon ήταν τίγκαν έτσι… Γουστάρω επίσης που μαζεύεται πλέον και rocking παρέα σε αυτές τις συναυλίες 8) Τέλος απλά σημειώνω πως οι Bliss σε λίγο ξεκινούν τις ηχογραφήσεις για το επερχόμενο ντεμπούτο τους.

Ξερουμε ποτε ειναι το επομενο live απο planet of zeus ?

thanx for your precious support boyz!!!

Άκουσα καλά λόγια για τους Πλάνετ, και τα καλύτερα για Bliss. Tην επόμενη δε θα ξαναχάσω έτερους (μλκ μου)

εγω πηγα για bliss που τους ειχα δει ηδη 2 φορες(μια στο ροντεο που ειχα μεινει μαλακας και μια στο guru pου ηταν ετσι και ετσι)

τους zeus δεν τους ειχα ακουσει ποτε μου.και λεω ας δουμε τι παιζουν τα παλικαρια(αν και εχω μιλησει με καποιους απο αυτους)

λοιπον,ας με συγχωρεσει ο βαγγελης και τα αλλα παιδια απο τους bliss,αλλα βλεποντας/ακουγοντας αυτα που επαιζαν οι zeus μου φανηκαν μπαντα αδουλευτη οι bliss

οι zeus μου αρεσαν πιο πολυ και απο τους monster magnet το δεκεμβρη στο γκαγκαριν(και δεν λεω ευκολα τη καλη κουβεντα οπως ξερουν οσοι εχουν δει τα ποστ μου εδω)

απιστευτη ενεργεια,απιστευτες ριφφαρες,γενικα γαμησανε και πηραν ολη τη μπανκα

ασε που ημουν πρωτη σειρα και ειχα γαμηθει να παιζω air guitar βλεποντας τη φατσαρα τον κιθαριστα αριστερα

μεγαλη μορφη(μετα τον ντραμμερ που ηταν απο αλλο πλανητη)

και ειχε και πολλα ωραια κοριτσακια(μια ξανθια δεξια μου φανηκε σαν να ειχε σκασει απο παρτυ του privilege…)

Οι bliss δεν παίζουν grunge; τους είχα δει πριν 4 χρόνια στο an και μου άρεσαν. Ξέρει κανείς αν έβγαλαν cd;

Αρχικά ναι. Τώρα το μόνο που θυμίζει είναι τα φωνητικά. Η μουσική έχει πάει κατά Tool μεριά. Cd αναμένεται να κυκλοφορήσουν μέσα στο 2009:D

Καλή μου ακούγεται αυτή η στροφή προς Tool. Ξέρουμε αν θα εμφανιστούν πουθενά αλλού σύντομα;

Δεν έχουν κλείσει τίποτα.

Επίσης μάθετε να ψάχνετε :Ρ www.myspace.com/thebliss2006