Planet Of Zeus + Despite Everything @ Gagarin 24/11

bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla DIY…
bla bla bla bla bla bla DIY ethics bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla
bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla DIY
bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla
bla bla bla bla bla bla bla bla bla Πιτογυρα bla bla bla bla bla bla
bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla
bla bla bla bla bla bla Bathory bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla
bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla
bla bla bla Αλεφαντος bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla
bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla
bla bla bla bla bla bla bla bla bla μακαρονια με κιμα bla bla bla bla bla bla bla bla bla
bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla
bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla

[SIZE=“4”][COLOR=“DarkRed”]λαιβαρα[/COLOR][/SIZE]…αυτο

συνεντευξάρα

τι ωραια θα περασουμε

μόλις γύρισα από ticket house…δεν έχει πλέον εισιτήρια…δεν ξέρω αν θα έχει στο ταμείο αύριο…

pira stin diorganwtria arxi tilefwno kai mou eipan oti avrio sto tameio exei eisitiria kanonika

Ξέρουμε πότε ανοίγουν οι πόρτες και πότε βγαίνει το κάθε συγκρότημα?

οι πόρτες ανοίγουν στις 20.30

Έλα να ξεκινάμε !!!
Καλά να περάσουμε !!! (που θα περάσουμε !!! :wink::wink:)

gagarin205 ‏@gagarin205
Sold out το live Planet Of Zeus - Despite Everything. ΜΗΝ ξεκινήσετε όσοι είναι να ξεκινήσετε δηλαδή.

conformedB-) φάγανε πόρτα κάτι φιλαράκια :’(
sold out οι θεουλιδες B-)B-)B-)

Θα ηθελα οσο τιποτα να δω sold out το gagarin απο ελληνικη μπαντα του τωρα.

Το Gagarin sold out έτσι όπως τα εννοούν εκεί τα sold out καλό είναι να μην το δει κανείς.

Πασο τοτε.

λαιβαρα ειδαμε,αξιζαν καθε χειροκροτημα οι planet!!!πολυ καλοι κ oi despite everything

Δεν ξέρω αν πρέπει να πω κάτι για το live, το (over)SOLD OUT τα λέει όλα νομίζω !!!
Οδοστρωτήρας εμφάνιση, πορωτική η μπάντα, πανικός στον κόσμο από κάτω, και ανέλπιστα καλό ήχο !!! :!::!:
Και σε άλλα ακόμα μεγαλύτερα το αξίζουν τα παλικάρια !!!

SEX ΚΑΙ ΒΙΑ ΣΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΔΙΑ !!!~

Also πολύ καλό ΚΑΙ το support !!!

QFT !!! πολύ πίτα, σε εκνευριστικό βαθμό … :(:(:frowning:

Άψογοι. Θα το θυμόμαστε χρόνια το λάιβ. Δεν ξέρω πόσο συχνά γεμίζει (και με το παραπάνω, πόσο κόσμο έβαλαν, σαρδελοποίηση…) ελληνική μπάντα μαγαζί τύπου Gagarin. Και μην ξεχνάμε ότι είναι ακόμα στους 2 δίσκους και αρκετά νέοι, έχουν όλο το μέλλον μπροστά για πολύ μεγάλα πράγματα. Μπράβο και πάλι μπράβο!

Το hype για τους [B]Planet of Zeus[/B] και το breakthrough από το γεμάτο περσυ ΑΝ στο extra sold out Gagarin μου θύμισε τις Tρύπες στις αρχές των 90ς πάνω στο πέρασμα από τα υπόγεια στα μεγάλα club όταν κάποιοι φίλοι τότε να μην ακολουθούν στο Ροδον «γιατί τώρα τους ξέρουν όλοι οι άσχετοι». Έτσι και τώρα κάποιοι κάτσανε σπίτι χάνοντας την ευκαιρία να δουν μια δικιά μας μπάντα που καίει να αποθεώνεται από το αλαλάζον κοινό… Οι ίδιοι άνετοι πάνω στη σκηνή και με αέρα μεγάλης μπάντας σάρωσαν και χθες ενώ για μένα ήταν διπλή η χαρά λόγω της εμφάνισης των αγαπημένων [B]Despite Everything[/B] που για 30? έπαιξαν όπως ακριβώς τους είχα φανταστεί και (ευτυχώς) πήραν το χειροκρότημα που τους άξιζε

Και 2 βιντεάκια:
DESPITE EVERYTHING [B][U]? no smoke without fire/ under the gun[/U][/B]
PLANET OF ZEUS [B][U]?leftovers[/U][/B]

Και γαμω τα live!! Και τα 2 γκρουπ πολύ πορωτικα. Μπράβο στους POZ που έχουν φτιάξει μια αξιόλογη και δεμένη μπάντα.

ΦΟ-ΒΕ-ΡΟΙ!! απλά οδοστρωτήρες τα παιδιά!! live από τα λίγα!