Planet of zeus Greek autumn tour

Απο εδω

http://planetofzeus.gr/node/64

These are the upcoming dates of our 2012 ‘‘trip’’ around Greece:
5/10 T.B.A., Chania
6/10 Cine Studio, Irakleio
12/10 Politeia, Patra
13/10 Boxx, Ioannina
19/10 Blue Note, Kastoria
20/10 8ball Club, Thessaloniki
21/10 Oionos Bar, Goumenissa
25/10 Stage Club, Larissa
26/10 T.B.A., Volos
27/10 Kentriki Plateia, Trikala
24/11 Gagarin 205, Athens

και ανοιξα διαφορετικο thread λογο της κουβεντουλας για το gagarin.

σιγουρο για Γιαννενα στις 13!

και με λιγη τυχη να ερθουν βολικα τα πραγματα και να τους δω και στο Gagarin 8)

λογικα στα Τρικαλα εγω, τελευταιο λαηβ πριν τον εγκλεισμο μου στις εγκαταστασεις του ευαγους ιδρυματος του ΕΣ

πάει ξεπουλήθηκαν οι πλάνετ κάποτε έπαιζαν στο ροντέο, τώρα πάνε πολιτεία :stuck_out_tongue:

8 ευρώ προπώληση, 10 ευρώ ταμείο, θα τιμήσουμε!!

Θεσσαλονίκη σίγουρα θα μαστε εκεί… το ψήνω και για καστοριά αν βολέψει…

το περσινο πλανετ που δα σαλονικα παιζει να ηταν καλυτερο που τους εχω δει around…ξερα

24/11 Αθήνα χμ…καλή ιδέα ελπίζω να μπορέσω να πάω

Δυο λόγια για την εμφάνιση των planet of zeus στο Ηράκλειο:
Η μπάντα έπαιξε καταπληκτικά.Με πολύ μεγάλη άνεση κατάφεραν να βγάλουν τον εαυτό τους επάνω στη σκηνή.Φοβερή ενέργεια,δεμένο παίξιμο.Ο κόσμος,αν και Ηρακλειώτες οι περισσότεροι,το διασκέδασε απίστευτα.
Το συγκρότημα βρίσκεται σε πολύ καλό δρόμο και,εφόσον συνεχίσει έτσι,όχι μόνο θα χτίσει τη φήμη των "μικρών μας τοπικών ηρώων’,αλλά θα φτάσει ψηλά στο στερέωμα της διεθνούς stoner rock σκηνής.
Αν και δεν είμαι οπαδός της μπάντας,εάν ποτέ τύχει να ξαναβρεθούν τριγύρω σε συναυλία,σίγουρα θα ξαναπάω.

Παρασκευή έρχονται Πάτρα.

Πιθανότατα θα τους φέρουμε μια βόλτα από τον ραδιοφωνικό σταθμό πριν το live, οπότε ετοιμάστε ερωτήσεις. Θα ενημερώσουμε σύντομα για ώρα και λεπτομέρειες.

Και δεν είναι μόνο αυτό. Soon more… 8)

θα ναι κανείς σας σήμερα 8μπολ ωρέ…??

σεξ και βία το χθεσινό… 8μπολ γεμάτο όσο δεν πάει…χαμός από κάτω…

έχουν αέρα μεγάλης μπάντας και το βγάζουν στη σκηνή…

ποτε θα βγουν νεες ημερομηνιες για Πατρα και Γιαννενα?

Σημερα εμαθα οτι σαππορτ στα Τρικαλα θα ειναι τα πατριωτακια μου οι Uncle Boozer :smiley:

καλη φαση

Για Πάτρα έχει βγει 3 Νοέμβρη. Για Γιαννενα δεν ξέρω.

για γιαννενα 4 νοεμβρη!

Πλέον δε νομίζω ότι μιλάμε μόνο για αέρα αλλά για μια πραγματικά μεγάλη μπάντα και ας μην είναι του απόλυτου γούστου μου μουσικά. Κατ’αρχάς ο ήχος τους ήταν άψογος και σε συνδυασμό με την απόδοσή τους ήταν λες και άκουγες το cd. Σε κομμάτια όπως το Leftovers και το Vanity Suit ήταν λες και ζούσες στιγμές από τα αντίστοιχα βίντεο κλιπ. Ο κόσμος είχε γίνει ένα με τη μπάντα και αυτό είναι ένα μεγάλο ατού των PοΖ, ότι δηλαδή μπορούν να το κατορθώσουν αυτό.

Τέλος νομίζω ότι πρέπει να γίνει ιδιαίτερη αναφορά στον drummer της μπάντας μιας και έχοντας δει αρκετές συναυλίες κάθε είδους “σκληρής” μουσικής, τέτοιο πράγμα δεν έχω ξαναματασυναντήσει ποτέ. Το γκρουβ, η αρτιότητα και η δύναμή του είναι για μένα το 70% αυτού που παρακολουθούμε στους PoZ όταν τους βλέπουμε Live. Άψογος.

8O8O8O8O
τι ηταν αυτο θεε μου σημερα(Τρικαλα). ειχα καιρο να τους δω, οι τυποι κανουν συνεχως αλματα μπροστα.

uncle boozer φοβεροι ετσι; ευγε