Planet Of Zeus,Semen Of The Sun LIVE

ΟΙ Planet Of Zeus,Semen Of The Sun εμφανίζονται την Τετάρτη 27 Ιουλίου στην πλατεία Κουμουνδούρου στα πλαίσια του φεστιβάλ που διοργανώνει ο Δήμος της Αθήνας. Είσοδος ελεύθερη, έναρξη 21:00. Να πάτε να τους δείτε και δεν θα χάσετε. Stoner/desert/heavy/southern/ό,τι θέλετε rock n roll. Και οι δύο μπάντες live είναι τρομερές.Αν έχουν εκεί τα ντεμάκια τους τσιμπήστε τα.
Ride On 8)

Ποιοι θα πατε??? Λεω να ερθω…

Εγω λεω να περασω μια βολτα παροτι δεν εχω ακουστα τις μπαντες αυτες…Τζαμπε ειναι παντως οποτε…

Εγώ εκεί θα είμαι Θωμά, κράτα ένα κοκκινο γαρουφαλλο να σε γνωρίσω :pPp

Καλη φαση!!!
Οι Planet Of Zeus παρα πολυ καλοι!! πολλες φορες μεχρι και Cream μου θυμησαν!! Ωραιος ηχος στην κιθαρα, δεμενοι, ωραια φωνη και πολυ καλα κομματια!! Λιγο δουλεια στο ηχο του μπασου θα προτεινα (και δεν λεω για τα προβληματα που δημιουργησε ο ηχοληπτης).
Οι Semen Of The Sun αντιθετα το μονο καλο που ειχαν νομιζω ηταν ο ηχος του μπασου.Η κιθαρα δεν αντεχοταν με τιποτα.Ωραιος ντραμερ ομως με πολυ εξυπνες ιδεες.
Δεν αντεξα μεχρι τελους ομως λογο ηχου κιθαρας…Σου τρυπαγε τα αυτια!!!

azza που ησουν!!!

ta paidia ta espasan akoma mia fora.oi hxolhptes tous gamhsane omws.
oso gia thn ki8ara twn semen exeis dikio o hxos sou trupage t’autia alla htan upofertos.
exw thn entupwsh oti kai gi auto oi hxolhptes eftaigan.
na blepate thn fatsa twn hxolhptwn otan o jimmy o mpasistas twn semen ;epese panw sta drums.apisteuth fash.xaxaxa
:twisted: :twisted:

Θα συμφωνίσω απόλυτα με τους προλαλησαντες!
Τρελό γέλιο μόλις έπεσε πάνω στα drumms ο μπασίστας!

Εκεί ήμουνα ρε doomed, μπροστά!
Γιατί δεν έφερες το γαρούφαλλο??? :stuck_out_tongue: :roll:

ase re azza twra me ta garufala sou.
ti to perases re?? skuladiko???
sto teleutaio kommati oi hxolhptes goustaran polu th fash kai
edwsan parapanw entash alla otan epese o jimmy panw sta drums
h fatsa tous htan kapws etsi 8O .
ase sou lew polu gelio.
:twisted: :twisted:

Αχαχαχα, μπουζούκια δεν κράταγαν τα παιδιά ή μι φάηνηκε?
Εμένα μου άρεσε πολύ γιατί με γύρισε Αντίπαρο η φάση και μ’αρεσε που όσοι είμασταν μπροστά είμασταν όλοι(σχεδον) από Αντίπαρο, έρε γ*****νη Αντίπαρο, πότε θα ξεκολλήσω επιτέλους!!!

Kαποιος αλλον λογος θα υπαρχει που εχεις φαει κολλημα με αντιπαρο…δεν νομιζω να ειναι μονο το live…
Δεν βρηκα ανοιχτο λουλουδαδικο ρε γαμωτο… :?

Όλα μαζί, τα live, ο ήλιος, η θάλασσα, το camping…ξέρεις τι είναι να ξυπνάς, να πίνεις το καφεδάκι σου, να την αράζεις στην παραλία και μετά να πηγαίνεις στο live? Όνειρο ζωής είναι (θα ήταν το απόλυτο όνειρο, αν έπαιζα βέβαια κι όλας)

Ι Know…
Το εχω πει παρα πολλες φορες…
Μακαρι να μπορουσα να βγαζω τα προς το ζυν μονο και τιποτα παραπανω και να ζω μονο για να παιζω να γραφω και να ακουω μουσικη…
Εδω και πολλα χρονια εχω σκευτει διαφορους τροπους να το πετυχω αλλα ας μην εχουμε αυταπατες…Δυστιχως ειμαστε στη Ελλαδα και ειναι πολυ δυσκολο (κακος) να την αφησουμε…

azza 3ekola. olo les gia thn antiparo kai prizwneis kai tous allous
pou eprepe na fugoun.ti katastasgh einai auth telos pantwn???
:twisted: :twisted:

Κι εγώ doomed πολλές φορές το’χω πει, αλλά ποιος με ακούει :stuck_out_tongue:
Σκέψου ότι το ίδιο όνειρο που εχουμε εμείς οι δύο, πόσοι άλλοι ακόμα και δεν το πραγματοποίησαν ποτε :frowning:
Όσο ζεις ελπίζεις όμως, πατώντας σταθερά γη!

Οκ Whos ξεκολλάω 8)

Τελικά πως ήταν στην Αντίπαρο; :lol: :lol: :lol:

Νααααααα, είδες??? Ο κόσμος θέλει να μάθει!!! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

kala nta3ei pes tou.
ti na se kanw.den mporw na sou kleisw kai to stoma??
:twisted: :twisted:

esu azza paizeis se mpanta e??
kanena live 8a doume??
:twisted: :twisted:

Όχι μέχρι να γυρίσουν “τα αγόρια μου” από φαντάροι :cry:
Εγώ κάθομαι εδώ και τους πλέκω κάλτσες, υφαίνω και περιμένω οσαν την πιστή Πηνελόπη :stuck_out_tongue: :roll:
Δεν ξέρω όμως αν θα σου αρέσουν αυτά που παίζουμε εμείς, θα ενημερωθείς όταν είναι πάντως, ντου νοτ γουορι!

azza check your pm’s

dhladh ti paizete re kopelia??
:twisted: :twisted: