Planet of Zeus,Shock Absorber,Astray live @ 8ball salonika 27/3/10

more infos soon

ε οχι στη δευτερη σελιδα να πουμε μεσα σε μια μερα!

[SIZE=“7”]ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ!!![/SIZE]

μεσα με τα 1000!!!

Την ιδια μερα εχει και firehouse-bonfire-hardcore superstar που ηθελα να παω…:S μαλλον ομως 8ball το κοβω:D

παρακαλουνται οι mods να αλλαξουν τον τιτλο σε

Planet of Zeus,Shock Absorber,Yellow devil sauce,Astray live @ 8ball salonika 27/3/10

ευχαριστω εκ των προταιρων

περιπου τι ωρα λες να βγαινουν οι planet;;; διοτι για να λεει sharply η αφισα θα υπαρχει και καποιο πλανο:p

λεω μηηηηπως βολεψω και το αλλο λαηβ με φαηρχαουζ και λοιπους

ωραία, ωραία :smiley: περιμένουμε τώρα!

Γουστάρω!.. LIVEάρα …παιδιά εγώ θα είμαι εκεί!

Alex νομίζω μου δίνεις έναν καλό λόγο να ανέβω Θεσσαλονίκη εκείνη τη μέρα 8)

μην το σκεφτεσαι!!!
παρε τον φιλιππα και ελατε!!!
και για να πουμε την αληθεια οι Poz μας δινουν την αφορμη!!!
επισης σκεφτομαι να λανσαρω το υποβρυχιο σε αυτο το gig.

επισης αν μπορουν οι mods να προσθεσουν και την κιτρινη διαβολοσαλτσα στο τιτλο

Υποβρύχιο ε?
Βάλε μου ένα διπλό, α! και που’σαι… πιάσε και μια ποικιλία από πτι-φουράκια…

alex κάνε edit στο πρώτο σου ποστ , έχει ένα κουμπί εκεί advanced κάτι. Για να προσθέσεις τους YDS στον τίτλο.

κουμασι ψηθηκες για υποβρυχιο ε???

ζουγκλα μου βγαζει εδιτ μονο στο τελευταιο ποστ που εκανα

ευχαριστω για την αλλαγη του τιτλου mods.
and yeah this is a bump:D

Λοιπόν. Πάω έξω από το 8μπολ κατά τις 8 που έλεγαν ότι θα ανοίξουν οι πόρτες, αλλά ακόμα κάνανε σάουντσεκ μέσα. Λέω οκ όπου να’ναι χωνόμαστε.(το πολύ να είμασταν 15 άτομα τότε). Τέεεεελοσπαντων. Τελικά μπήκαμε κατά τις 9 παρά:p. Μετά από λίγο ξεκίνησαν οι Astray. Πολύ καλοί,το’χουν το άθλημα. μας χώσανε και μια διασκευή orange goblin στη μάπα και γουστάραμε8). Μετά ανέβηκαν οι YDS που να σας πω την αμαρτία μου δεν μου άρεσαν καθόλου…Μουσικά ήταν καλοί, αλλά τα φωνητικά με χάλασαν λιγάκι. Ύστερα από αυτούς, ανέβηκαν οι Shock Absorber. ΧΑΛΙΑ ήχος, ενώ στις προηγούμενες μπάντες ήταν καλός θα έλεγα.Δεν έχω ιδέα τι παίχτηκε.Να πω την αλήθεια και δω, ούτε αυτοί με εντυπωσίασαν. Θα ήθελα να τους ξαναδώ κάποια στιγμή για να έχω καλύτερη γνώμη. Με τα πολλά, ξεκίνησαν και οι POZ. Καλός ήχος εδώ, τα παλικάρια γενικά τα σπάσανε. Πρέπει να παίξανε αρκετά καινούργια, αλλά δεν παρέληψαν τα “Something’s Wrong”, “Woke up Dead”, “Eat Me Alive” και encore το “Stab Me”. Γενικότερα ήταν ένα ευχάριστο λάιβ, με όχι παραπάνω από 100 άτομα έτσι όπως το έκοψα εγώ. Τσίμπησα POZ μπλουζάκι και μιά χαρά 8)

αα, και. Μήπως οι μπάντες πριν τους Planet ενοχλούσαν που έπαιζαν; Να το χαμήλωναν τουλάχιστον βρε παιδάκι μου, γιατί μπορεί να μην ακούγοταν και τόσο οι κουβεντούλες…λέω εγώ τώρα…