Αντί για τον Plant ποιός;

Ο Ozzy δεν εχει την φωνη του Plant,αλλά με τον ηχο της μαθαμε το HEAVY METAL!

ΟΚ γούστα, αλλά δεν αλλάζουν τα γεγονότα.

ΟΚ γούστα, αλλά δεν αλλάζουν τα γεγονότα.

LENNY WOLF…χαλαρά.

και μουσικος με πολυ καλη σολο καριερα και που του αρεσει να κανει διαφορετικα πραγματα. Ο ντιο ειναι γαματος σε αυτο που κανει αλλα δεν μπορει να κανει τιποτα περα απο αυτο και απο τα 80’ς κανει και τραγουδαει τα ιδια και τα ιδια πραγματα.

Αυτο που εγραψα δεν εχει καμμια σχεση με το θεμα του τοπικ αλλα μ’αρεσει να τσιγκλαω, ακου εκει ο μεγαλυτερος τραγουδιστης της ιστοριας και σε οποιοδηποτε ειδος μουσικης :smiley:

Κανείς άλλος.

Μάλλον μπορούν να κάνουν περιοδία οι τρεις τους και να μοιραστούν τα φωνητικά.

ρε σεις εγω δεν ειπα να αντικαταστησει ο DIO τον Plant στους zeppelin…

εγω ειπα θα γουσταρα να δω τον αγαπημενο μου τραγουδιστη να κανει μια συνεργασια με κιθαριστα τον page…

και ο cozy powell ειχε συμμετασχει στο πρωτο αλμπουμ του πλαντ…τι σημαινει αυτο οτι αντικατεστησε τον bonham…???

σορρυ ισως ημουν εκτος τοπικ…

Άσχετο αλλά είχε προταθεί για να αντικαταστήση τον Bonham

κανέναν! τι αντικαταστάτες και βλακείες?:p:p Led Zeppelin χωρίς Robert Plant δεν είναι Led Zeppelin!! Πως να το κάνουμε…:slight_smile: ενταξει, μπορει να υπάρχουν καλοί τραγουδιστες, αλλά αυτό δε σημαίνει ότι μπορούν να αντικαταστήσουν επάξια τον Robert Plant:)

Έλαααα τώρα, άσε τις μετριοπάθειες και την επίδειξη “αντικειμενικής” στάσης! Αφού είσαι ικανή να προτείνεις - ξέρουμε ποιόν - στη θέση του Plant!!! :stuck_out_tongue:

Και για να πω και κάτι σοβαρό, κακά τα ψέματα, οι μισοί Zeppelin ήταν ο Plant. Οτιδήποτε εναλλακτικό δεν είναι παρά ένα υποκατάστατο (κι αυτό άσχετα απο την αναμφισβήτητη αξία των υποψηφίων τραγουδιστών).

Αν έπρεπε να διαλέξω πάντως, θα έλεγα μάλλον τον Chris Cornell, μια που οι Soundgarden ήταν απο τις μπάντες των '90ς που έμειναν πολύ πιστοί στο πνεύμα των Led Zeppelin, 20 χρόνια μετά.

Έχει καταλάβει κανείς ότι ΔΕΝ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΤΗ ΤΟΥ PLANT;

Oχι, ηταν ο Page.Kαι οι αλλοι μισοι τα λλα 3 μελη:p .Οντοπικ θα ειχε πλακα με τον Steve Tyler(προφανως οχι σαν Led Zeppelin)

:roll::roll::roll::wink:

Cornell,αν κ Plant αναντικαταστατος,οπως κ οι αλλοι 3…Κοβερντεηλ θα ειχε πλακα…θα εκπληρωνε και το παιδικο-εφηβικο-τωρινο του ονειρο…

Μάλλον Jeff Martin…

Αυτός τώρα πού κολλάει?:-k

Έγώ θα τρελενόμουν για jam με τον Danzig.

Χμ,ενδιαφερον μου ακουγεται.Ο Angmar τι λεει γι αυτο αραγε?

Αναντικαταστατος φυσικα, δεν γινεται να βγουν για περιοδεια χωρις τον Plant βεβαιως, αλλα αν ηταν θα πω Coverdale. Πιο κλασσικος… Με Tyler θα πηγαινε στο πιο ποζερε … :stuck_out_tongue: