Play off-Yποβιβασμός

Στον πρωτο αγωνα,οπως ειπε και ο Μπαγεβιτς,θα παιξουμε κανονικα,σιγα μη στηθουμε στον Παναθηναϊκο 1 μηνα πριν τον τελικο.
Αν κερδισουμε,τοτε ισως προσπαθησουμε παραπανω στους επομενους.Αν χασουμε ομως,δεν νομιζω να παιζει κατι τετοιο,ειδικα τη στιγμη που οι αγωνες γινονται συνεχομενα Τεταρτη-Σαββατο…

με εθνική κ κύπελο κ γενικότερη ξενέρα, δεν ξέρω ποιος θα σκιστεί…

Ας παίξουμε με Αραμπατζή(τέρμα) - Ασκάρατε -Λαγό - Αλεξόπουλο - Πλιάτσικα - Τόζερ - Ενσαλίβα - Ταχτσίδη - Κονέ - Παυλή - Παππά να ρίξουμε 4 κ στον ΠΑΟ :stuck_out_tongue:

Οτι κανει ισως πιο ανταγωνιστικο το πρωταθλημα?

Κάτω από τα δοκάρια θα είναι ο Γκαλίνοβιτς, στα άκρα της άμυνας οι Νίλσον και Βύντρα και στο κέντρο της Σαριέγκι και Γκούμας. Μάτος και Τζιόλης θα αποτελούν τα δύο κεντρικά χαφ, με τον Σπυρόπουλο σε ρόλο αριστερού χαφ και τον Ρομέρο στο απέναντι άκρο και επιθετικό δίδυμο τους Ποστίγκα και Μανούτσο.
sport-fm

ωραια ενδεκαδα ρε! #-o

πιστευω καλα κανει και βαζει τους 2 μπροστα μπας και παρουν μπρος
καλο ειναι να τους δωσει παιχνιδια τωρα να δουμε τι θα κανουν

ο μανουτσο ετσι κι αλλιως θα φυγει το ιδιο και ο ποστιγκα…

ο Ποστιγκας μαλλον ναι λογω κοστους , ο αλλος δεν νομιζω να ειναι ετοιμος να φυγει πισω στην Μαντσεστερ (εδω σε μας δεν ειναι ετοιμος να παιξει…)

παλι Ματος - Τζιολης???:? :? [-X [-X

βαλε τον Νινη ρεεεε…

οχι λογο κοστους ρε! τωρα με 80 εκατ. επιπλεον απλα θα παρουμε πολυ καλυτερο… !

ο ποστιγκα ειναι παιχτουρα ’
σιγα μην παρουμε καλυτερο

Τελικα τα εντος εδρας ματς της ΑΕΚ και του Πανιωνιου θα τα δειχνει το SS.

Σε συμφωνία ήρθαν Super League και NOVA, γεγονός που σημαίνει ότι οι αγώνες της ΑΕΚ και του Πανιωνίου στα πλέι οφ θα μεταδοθούν τηλεοπτικά, αρχής γινομένης από την σημερινή μεταξύ τους αναμέτρηση στο ΟΑΚΑ (21:00).

Πηγη : sport-fm.gr

Edit : Με το συστημα του Ζοζε,πως ακριβως θα κατεβαινει η μπαλα ? :-k

Aπο ποτε οι πρωταθλητές παιζουν play-off αληθεια?:-k

Μα δεν παιζει play-off o Oλυμπιακος !

Ο Αστερας Τριπολης ειναι μια ομαδα φαινομενο. Μεσα σε 4 χρονια ανεβηκε 4 κατηγοριες και καταφερε να ειναι ο πιο αξοιπρεπης στην Α’ Εθνικη, με καθαρα αποτελεσματα και χτυπωντας στα ισα ολα τα μεγαλα ματς. Για την πορεια του και μονο, και για να ξεφυγουμε λιγο απο την Αθηνα εγω θα προτιμουσα τον Αστερα, ακομη και για Ευρωπη.

Καποιος που ειδε το ματς και δεν ειναι Αρης ή ΠΑΟ ας μου πει αν ηταν πεναλτυ,γιατι απο το γηπεδο πολυ μουφα μου φανηκε.

Το ματς παντως πολυ χαλαρο,εμεις ειδικα τερμα αδιαφοροι,2-3 φασεις γιναν σ’ολο το παιχνιδι.

Ο Αρης το κυνηγησε πιο πολυ το ματς παντως.Τι να σου πω.Του παταει το ποδι παντως.
Λιγο/πολυ δεν μπορουμε να ξερουμε.Υπαρχει επαφη παντως.Η τουλαχιστον ετσι ειδα.

Tελικα καπου στη Λαρισα πρεπει να υπαρχουν συνορα. Δεν εξηγηται αλλιως.
Το πεναλτυ ειναι η μεγαλυτερη μαλακια που εχω δει ποτε. Εκτος αυτου ο παπαδοπουλος ειναι οφσαιντ.
Τεσπα, εφοσον καποιοι δεν εχουν μαθει να χανουν, ας κανουμε τους μαλακες.
Μασησαμε την μαλακια των πλει οφ, να ξεκινανε με 8 και 7 βαθμους, ας μας γαμαει και η διαιτησια.
Για τα ματια της Ελλης και του κοσμου.
Ωστοσο, ο φιλαθλος και ο οπαδος ας θεωρειται ηλιθιος και απλα ενα εισητηριο.
Βλεπουμε μια ταινια, και ειναι σαν αυτες που εχουμε συνηθισει…μαυρες κωμωδιες. Απλα με διαφορετικο ονομα.
“Πλει οφ”

Καραγκιοζιλικια ον.

Κριμα που τρεχουν καποιοι παικτες μεσα στο γηπεδο. Κριμα ο κοπος.
Το αποτελεσμα ειναι κανονισμενο.
Ολα ειναι προμελετημενα.

Οσο για την μιζερια του Ελληνικου πρωταθληματος, αξιζει να σημειωθει, οτι η ομαδα με τα πρασινα σημερα, στο Κλεανθης Βικελιδης, πηγαινε για πρωταθλημα.
Βρε τον Φουκαρα τον βαζελο…

Καποιοι γραφικοι θα μιλησουν ακομη και για λαθος του διαιτητη. Μιζερια.

πες μου τι εχει κανει ακριβως για να καταλαβω γιατι ειναι παιχτουρα

οσο για το ματς σημερα αφηστε το καλυτερο
ημασταν αθλιοι και κριμα που δεν πηρε την νικη ο αρης εφοσον την αξιζε…και αυτος ο πεσειρο συνεχιζει να δινει ρεσιταλ…ελπιζω να γινουν οι αλλαγες μπας και δουμε καμια καλυτερη μερα στο ποδοσφαιρικο τμημα

δεν αξιζει να μιλαει για πρωταθλημα που εχει κερδιθει στα χαρτια

ουτε την τηλεοραση μην ανοιγετε

ναι ξερει καλυτερη μπαλα το γερακι ο παπαδοπουλος

μπαλα ξερει με το τσουβαλι ο ποστιγκα δες τον λιγο και θα καταλαβεις

δεν εχει καμια σχεση οτι δεν εχει αποδοση στον αχταρμα του πεσειρο