Play off-Yποβιβασμός

Ρε σεις μην ειστε τοοοοοσο κολλημενοι πια.

Το πεναλτυ ειναι μαλακια, αλλα ΕΙΝΑΙ πεναλτυ. Του παταει το ποδι.
Σε παω στοιχημα οτι αν επαιζες μπαλα και δεν σου διναν τετοια φαση, θα εκραζες.

Επισης ο Παπαδοπουλος δεν ειναι επ ουδενι οφσαϊντ.

Τελος, τι θελατε, να εχει μια ομαδα διαφορα 15 βαθμους απο μια αλλη και παρολαυτα να ξεκινανε και οι δυο με 0 βαθμους?

@ δατς

ξερω οτι ξερει μπαλα αλλα απο τη στιγμη που δεν αποδιδει τι να το κανω ?? εφοσον δεν αποδιδει στο καλο…

Δλδ πιστευεις οτι παρομοιο πεναλτυ θα εδινε στον Αρη μεσα στην Αθηνα…:lol:

ΑΣ ΜΗΝ ΓΙΝΟΥΝ ΠΛΕΙ ΟΦ! Ε Λ Ε Ο Σ! ! ! ! !

Μολις προσεξα την λεξη “κολλημενοι”
:lol2: :lol2:
Δεν ειμαστε ολοι γαυροι ή βαζελοι :slight_smile:

Οχι.
Αλλο αυτο ομως και αλλο το αν ειναι πεναλτι.

Και ναι ειστε κολλημενοι, σημερα δεν εγινε τιποτα που να δικαιολογει γκρινιες για διαιτησια. Για το μονο που μπορειτε να γκρινιαζετε ειναι το γιατι δεν βαλατε αλλα 2-3 γκολ μιας και ο βαζελος ηταν χωμα.

κάκιστη η ΑΕΚ πάλι έριξε 5.

πολλά μπράβο για το χάρτινο πρωτάθλημα

Θα απαντουσα, αλλα I have to get a life οπως διεταξες. :slight_smile:

χαχα πρέπει ναι. δες τις κασέττες πάλι. ειδικά την φετινή με το 4-0. να δεις λίγο μπάλα

Μα ΑΝ ηταν πεναλτυ θα το εδινε!
Θελω απλα να σου υπενθυμισω, οτι δεν εχω ισο δικαιωμα στην ευνοια απο την διαιτησια :slight_smile:

Ευχαριστω για την υπενθυμιση του λογου για τον οποιο πρεπει να ειμαστε κολλημενοι. Η ομαδα δεν επιδιωκε την νικη, καθως πρεπει να διατηρηθει φρεσκια μεχρι τον τελικο κυπελου. Το κυπελο ειναι ο μεγαλος στοχος.

Τωρα, αν νομιζεις οτι δεν πρεπει να κλαιμε σαν φλωρακια που ειμαστε (ε?) για την διαιτησια, επειδη βρεθηκαμε μπροστα στο σκορ και δεχτηκαμε την ισοφαριση απο εναν ανυπαρκτο αντιπαλο απο ανυπαρκτη φαση… οκ.

Αφου δεν βαλαμε 2-3 γκολ, επρεπε να δωσει το πεναλτυ. Καλο ακουγεται.

τοτε θελουμε 20 παιχτες

Ευχαριστω για τη συμβουλη.
Οπως παντα ειναι σοφα τα λογια σου.

έτσι. μαθήτευσα δίπλα στον περίεργο κ τον κοκκαλιάρη. εξ’ου κ η σοφία

Νομιζω ομως οτι οι σπαμ εμεσενικες συζητησεις απαγορευονται απο τους κανονες του φορουμ.
Και δεν ειμαι εγω ο μοδερεητορ.

θελω job description 7 ωρες την ημερα καλες αποδοχες και θα κανω την δουλεια καλα…

με 10 για αρχη ειμαστε ενταξει…

δεν ειδα το 2ο ημιχρονο
το πεναλντυ που φανηκε αστειο…οπως ειδα μερικοι (εντος και εκτος φορουμ) ανεφεραν οτι ηταν πεναλντυ , πραμα που απορω , αλλα το ειδα μολις μια φορα

αυτος ο Ρομερο με μεσο παιζει ρε πουστη μου??

Ποιος να συγκριθει μαζι μωρη αρμαδα???

Βαλτε τον γαυρο να παιξει στα πλεϋ-οφ, να του ριξουμε μερικα χρωστουμενα τεμαχια (απο 4 και πανω) και μετα ας μην βγουμε ουτε Ιντερτοτο.

Πάντως η ΑΕΚ έπρεπε να μην κατέβει για Play-off. Θα ήταν η καλύτερη απαξίωση ως προς αυτό το πράγμα που λέγεται ελληνικό “ποδόσφαιρο”.

Η καλυτερη απαξιωση θα ηταν, ολες οι ομαδες εκτος ΠΟΚ, να κανουν δικο τους πρωταθλημα.

Θελoυμε και 'μεις να μπουμε! :smiley:

Ευκαιρια να σκοτώσουμε τον κουτσό λαγό σημερα…