Play off, Υπερ ή κατά;

Τα play off εχουν διχάσει πολλούς ποδοσφαιρόφιλους. Εσεις τί πιστευετε γιάυτα;

Κατά. Όποιος βγει 2ος, έχει 2 γύρους προκριματικά Champions League και θα τελειώσει τη χρονιά πολύ αργά. Πότε θα προλάβει να κάνει προετοιμασία?

Κι οχι μονο αυτο. Αν βγει καποιος 2ος με διαφορα 15 βαθμων γιατι να κινδυνευσει να χασει το τσαμπιονς λιγκ απο μια ομαδα που απλα μπορει να βρεθει σε καλυτερη φορμα? Επισης, αν ο αλλος δει οτι τερματιζει σιγουρα σε μια θεση της πρωτης 5αδας, τοτε θα βαζει την τριτη ομαδα στα εναπομειναντα ματς ωστε να εχει ξεκουραστους τους βασικους για τα πλεη οφφς. Αποψη μου ειναι οτι θα πρεπει να εχουμε μονο αγωνες μπαραζ σε περιπτωσεις ισοβαθμιων καθως και αγωνες του τριτου απο το τελος με τον τριτο της Β’εθνικης.

Εγω παλι ειμαι υπερ… Δεδομενου οτι ΟΣΦΠ, ΠΑΟ, ΑΕΚ χασανε πολλους βαθμους φετος και δεν αναμενονται πολυ καλυτεροι του χρονου, μπορουν να γινουν εκπληξεις στα πλεϊ οφ…

Το αστειο ειναι οτι θα βγαζουν ομαδα στο champions league μονο του χρονου, αφου αν δεν κανουμε τρελα πραγματα στην Ευρωπη θα εχουμε μονο μια ομαδα απο το 2009/2010…

  • 100000

Τι άλλο θα σκαρφιστούν γι’ αυτό το καταραμένο το στοίχημα??#-o

Εχω διαρκείας οπότε θα βλέπω με την ίδια τιμή περισσότερα ντέρμπι. Θετικό.

Κατά…Το κάνουν για στησίματα στο στοίχημα και μόνο…:wink:

Έχω το ακριβότερο εισιτήριο στην Ευρώπη (διαρκείας και μη) και βλέπω τα λιγότερα παιχνίδια για να μη μου κουραστούν και πάθει τπτ ο κώλος τους.

18 ΟΜΑΔΕΣ ΞΑΝΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!

υπερ.μπας και αποκτησει ενδιαφερον το πρωταθλημα…

[-X κατα κατα και παλι κατα…χαντακωνονται οι μικρες ομαδες,μειωνονται οι πιθανοτητες για εκπληξη…