Αγαπημένο Playstation 2 game

Παρεμπιπτόντως έχει βγει και το καινούριο Football Manager 2007… 8)

Είδα video του scarface και το παιχνίδι απλά σπέρνει…

Παιδια μια φορα θα το πω και οποιος ακουσε ακουσε.

FINAL FANTASY X!!!

αν το παιξετε στην αρχη θα βαρεθειτε αλλα οταν φτασετε τις 5 ωρες παιχνιδιου θα πορωθητε. (ενας αρχαριος το τερματιζει σε περιπου 100 ωρες με πολλλη δραση και αλλαγη στα σκηνικά)

απιστευτη ιστορία και γραφικα για την εποχη του (βγηκε το 2002 αλλα μην το σαμποταρετε.γαμαει!!)

όταν λες χαλασαν ελπιζω να μην συμπεριλαμβανεις το x.
το x-2 το πηρα και το ψιλοσιχαθηκα. είναι πολυ γκομενιστικο. χαθηκε η δραση και αντικατασταθηκε απ’τα νιαουρισματα της yuna!!

όταν λες χαλασαν ελπιζω να μην συμπεριλαμβανεις το x.
το x-2 το πηρα και το ψιλοσιχαθηκα. είναι πολυ γκομενιστικο. χαθηκε η δραση και αντικατασταθηκε απ’τα νιαουρισματα της yuna!![/quote]

ναι, ενοω και το Χ, γιατι αν και ισως να’ναι καλυτερο απο αυτα που ακολουθησαν δεν σιγκρινεται καν με τα παλαιοτερα. το θεμα ειναι οτι οσο πανε χειροτερευουν…χαλασε και η squaresoft :cry:

pro evo rulezzzzzz

Ότι έχω ακούσει μέχρι τώρα είναι πως το Scarface είναι το Vice City φτιαγμένο με ένα τεράστιο mod να δείχνει πιο γκαγκστερικό…

Όποιος το έχει παίξει παρακαλέιτε να λύση την απορία…

όταν λες χαλασαν ελπιζω να μην συμπεριλαμβανεις το x.
το x-2 το πηρα και το ψιλοσιχαθηκα. είναι πολυ γκομενιστικο. χαθηκε η δραση και αντικατασταθηκε απ’τα νιαουρισματα της yuna!![/quote]

ναι, ενοω και το Χ, γιατι αν και ισως να’ναι καλυτερο απο αυτα που ακολουθησαν δεν σιγκρινεται καν με τα παλαιοτερα. το θεμα ειναι οτι οσο πανε χειροτερευουν…χαλασε και η squaresoft :cry:[/quote]

το x εχει φοβερη ιστορια!!

Αγόρασα το Devil may cry 3 special edition.Τρομερό gameplay,φοβερά γραφικά και κινήσεις,ωραίο concept γενικώς μια πολύ καλή πρόταση για παιχνίδι. 8)

Κι εγω το εχω για pc,αλλα μου τη σπαει που η καμερα δεν γυριζει και μου φανηκε βαρετο…Μονο σφαγη ειναι.

[size=7][/size]ΕΠΟΣ ΛΕΜΕ

Υ.Γ Για τους πορωμένους/ες

www.playstation.gr
www.ps2fan.gr
www.gamesway.gr
www.gameover.gr

Exω κολλήσει άσχημα τελευταία με το Prince of Percia-The two thrones…Tελικά απεδείχθη παιχνιδάρα…(Το είχα υποτιμήσει γενικώς…)… 8)

Metal Gear Solid 4 ever!

Βurnout Revenge και τα μυαλά στα κάγκελα…:smiley: Warning…Dont try this on road…:smiley:

Grand Theft Auto San Andreas γιατί ακόμα ν’ασχοληθώ με το Devil May Cry 3. επίσης θα επέλεγα το Tekken 5 αλλά δεν το χείς στο poll.

[SIZE=“3”]BURNOUT …[/SIZE]8) 8) 8) 8) 8) 8)

:lol: Aυτά είναι…Κάτι σαν Carmadeggon με zombie όμως και με soundtrack όλο το roster της Earache…(Haunted,Napalm Death,At the gates,Deicide,Cathedral,Akercocke,Morbid Angel,Hate eternal…)…

http://www.earache.com/index2.html

Καλό είναι και το Ratchet & Clank.

Το πιο πολυαναμενόμενο παιχνίδι της χρονιάς (Αμήν και πότε.)

http://www.gameover.gr/default.php?pid=6&cat_id=2&cat=PS2&art_id=2980

Επιτέλους κυκλοφόρησε…

:smiley: :smiley:

Οσοι πιστοί προσέλθετε…