Λιγη βοηθεια please...!

Εσενα σου αρεσει να αλοιφεις την φετα !!!

Παντως νομιζω οτι με παρεξηγησατε λιγο…Εγω πλακα εκανα…οι evanesence δε μου ερεσουν καθολου και οσο για τους him μονο δυο τραγουδια τους… :lol:

Μην μας ενοχλεις οταν μιλαμε με τον Gay μπαμπαλουετα δημοσιγραφο και μελλοντικο πατερα (τρομαρα του με τετοια μουτρα ) Τelisvas

Oyps … ρε Μαρια ειδες τι εκανες τωρα ? ειπα οτι δεν θα βρισω το Τelisvas σημερα και τελικα το εκανα !!! :cry: :lol: :stuck_out_tongue:

Βtw … εσενα μπορει να μην σου αρεσουν εμενα ομως με αρεσουν !!! :smiley:

Καλα δε θα ξαναδιακοψω…Θα συνεχισω να τρωω το ποπ κορν μου και να παρακολουθω τις συζητησεις σας…Θεαμα χωρις εισιτηριο,ετσι;;; :lol:
Και οσο για το βρισιδι νομιζω οτι ο καλος θεουλης θα σε συγχωρησει…
Αν οχι τοτε ισως ο telisvas…

:twisted:

Να αλλος ενας πιστος!!!
χαχαχαχαχα
sorry αλλα οταν βλεπω πια νεους ανθρωπους να πιστευουν αυτες τις μαλακιες με πιανουν τα γελια!!! Θα μου πεις ο καθενας οτι γουσταρει πιστευει. Σωστο!!
Αλλα εμενα με πιανουν τα γελια!!!

Να αλλος ενας πιστος!!!
χαχαχαχαχα
sorry αλλα οταν βλεπω πια νεους ανθρωπους να πιστευουν αυτες τις μαλακιες με πιανουν τα γελια!!! Θα μου πεις ο καθενας οτι γουσταρει πιστευει. Σωστο!!
Αλλα εμενα με πιανουν τα γελια!!![/quote]

Είσαι τυχερός Doomed που σε πιάνουν τα γέλια, γιατί εμένα μου ανεβαίνει η πίεση 28 !! :oops: :oops:
Και δυστυχώς υπάρχουνε πολλοί ακόμα που πιστεύουν στα Εβραΐκά παραμυθάκια του δημοτικού!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Kαι παλι δεν καταλαβατε οτι εκανα πλακα…Μαλλον πρεπει να διορθωσω λιγο την αισθηση του χιουμορ μου γιατι οτι γραφω το εδω περα το περνεται ακριβως αντιθετα απο αυτο που εννοω…Παντως και εμενα με πιανουν τα γελια με το συγκεκριμενο θεμα και καμια φορα και η πιεση… :lol:

Θα το ξεπερασεις και εσυ αυτο το σταδιο καποια στιγμη…Και εγω ετσι ημουν, και καθομουν και τσακονομουν αλλα τωρα πια απλα γελαω…Ετσι αλλιως δεν βγαζεις ακρη με τετοια πραγματα…

Μην τους παιρνεις στα σοβαρα … :wink:

ου ρε αντιχριστοι θα καείτε στην κόλαση

Η τιμωρία σας θα είναι να ακούτε Περικλή Νίνο Νότη και Καλομοίρα στον αιώνα τον άπαντα μέσα σε μια χύτρα με ηλιέλαιο και παραδίπλα οι άλλοι οι βλάσφημοι οι monty pythons να τραγουδάνε “είστε αμαρτωλοί δε σας θέλω πια”.

“Always look on the bright side of death
just before you draw your terminal breath”

Καλά τα λέτε αυτά επειδή η Μαρία με εξίσωσε με τον Θεό…

Ρε ότι κι αν λέτε υπάρχει Θεός, που συγχωρεί μόνο ωραίες κοπέλες και όχι βρωμοποδαράδες σαν κι εσάς, είναι Έλληνας και λέγεται Τέλης…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Εισαι ΘΕΟΣ!!

Eιναι θεος,ειναι θεος,ειναι θεος ο telisvas…!
(την πληρωμη σε μετρητα…) :lol:

Ελπιζω να κανεις πλακα ε??

Ελπιζω να κανεις πλακα ε??[/quote]

Δεν νομιζω…

Ελπιζω να κανεις πλακα ε??[/quote]

Δεν νομιζω…[/quote]

τοτε υπαρχει σοβαρο προβλημα αντιμετωπισης της πιστης των αλλων τη στιγμη μαλιστα που σε καποιο αλλο τοπικ περι ρατσισμου ο slekkas ειχε δωσει τα ρεστα του περι ανθρωπισμου…κανοντας λοιπον ενα μικρο συνδυασμο αυτων των 2 θεματων εχω απλα να πω οτι οπως σκιζουμε τα ιματια μας για το σεβασμο των αλλοδαπων και του ανθρωπινου γενους και ολα τα σχετικα καλο ειναι να σεβομαστε και τη πιστη καποιων…εστω και μεσα στο φορουμ.δεν το παιζω θεουσα και καμια Λουκα απλα δεν μπορω να δεχτω οτι αναφερεται στη πιστη μου σαν εβραικο παραμυθι…δηλαδη ελεος!!!
και αν αγαπητε μου slekkas σου ανεβαινει η πιεση πες μου να σου φερω κανενα υπογλωσσιο!!

Να αλλος ενας πιστος!!!
χαχαχαχαχα
sorry αλλα οταν βλεπω πια νεους ανθρωπους να πιστευουν αυτες τις μαλακιες με πιανουν τα γελια!!! Θα μου πεις ο καθενας οτι γουσταρει πιστευει. Σωστο!!
Αλλα εμενα με πιανουν τα γελια!!![/quote]

Είναι Out αυτή την εποχή να είσαι πιστός, πράγματι…

Α, και είναι λίγο εριστικό να χαρακτηρίζεις μαλακίες την πίστη του καθένα, οτιδήποτε και αν είναι αυτό, είτε είναι ο Χριστός, είτε ο Αλλάχ, είτε ο Έλβις…Λέω εγώ τώρα… :roll:

Να αλλος ενας πιστος!!!
χαχαχαχαχα
sorry αλλα οταν βλεπω πια νεους ανθρωπους να πιστευουν αυτες τις μαλακιες με πιανουν τα γελια!!! Θα μου πεις ο καθενας οτι γουσταρει πιστευει. Σωστο!!
Αλλα εμενα με πιανουν τα γελια!!![/quote]

Είναι Out αυτή την εποχή να είσαι πιστός, πράγματι…

Α, και είναι λίγο εριστικό να χαρακτηρίζεις μαλακίες την πίστη του καθένα, οτιδήποτε και αν είναι αυτό, είτε είναι ο Χριστός, είτε ο Αλλάχ, είτε ο Έλβις…Λέω εγώ τώρα… :roll:[/quote]

Εχεις δικιο…
Αλλα εγω ειμαι τελειος καθετος στο θεμα και που φαινονται εντελως γελια αυτα…
Παρ’ολα αυτα…δεν στερω απο κανεναν το δικαιομα να πιστευει οτι γουσταρει…

Να αλλος ενας πιστος!!!
χαχαχαχαχα
sorry αλλα οταν βλεπω πια νεους ανθρωπους να πιστευουν αυτες τις μαλακιες με πιανουν τα γελια!!! Θα μου πεις ο καθενας οτι γουσταρει πιστευει. Σωστο!!
Αλλα εμενα με πιανουν τα γελια!!![/quote]

Είναι Out αυτή την εποχή να είσαι πιστός, πράγματι…

Α, και είναι λίγο εριστικό να χαρακτηρίζεις μαλακίες την πίστη του καθένα, οτιδήποτε και αν είναι αυτό, είτε είναι ο Χριστός, είτε ο Αλλάχ, είτε ο Έλβις…Λέω εγώ τώρα… :roll:[/quote]

Εχεις δικιο…
Αλλα εγω ειμαι τελειος καθετος στο θεμα και που φαινονται εντελως γελια αυτα…
Παρ’ολα αυτα…δεν στερω απο κανεναν το δικαιομα να πιστευει οτι γουσταρει…[/quote]

Αν και το να είσαι κάθετος σε κάτι γενικά δεν είναι και ότι καλύτερο, είναι δικαίωμα σου, σεβαστό αυτό. Θα το έχεις ψάξει το θέμα και θα έχεις φτάσει σε αυτό το συμπέρασμα. Οκ και κατανοητό.

Απλά, σε θέματα πίστης, καλό θα ήταν να είμαστε πιο μετρημένοι στα λόγια μας, και χαίρομαι που το κατάλαβες και εσύ αυτό…

Να αλλος ενας πιστος!!!
χαχαχαχαχα
sorry αλλα οταν βλεπω πια νεους ανθρωπους να πιστευουν αυτες τις μαλακιες με πιανουν τα γελια!!! Θα μου πεις ο καθενας οτι γουσταρει πιστευει. Σωστο!!
Αλλα εμενα με πιανουν τα γελια!!![/quote]

Είναι Out αυτή την εποχή να είσαι πιστός, πράγματι…

Α, και είναι λίγο εριστικό να χαρακτηρίζεις μαλακίες την πίστη του καθένα, οτιδήποτε και αν είναι αυτό, είτε είναι ο Χριστός, είτε ο Αλλάχ, είτε ο Έλβις…Λέω εγώ τώρα… :roll:[/quote]

Εχεις δικιο…
Αλλα εγω ειμαι τελειος καθετος στο θεμα και που φαινονται εντελως γελια αυτα…
Παρ’ολα αυτα…δεν στερω απο κανεναν το δικαιομα να πιστευει οτι γουσταρει…[/quote]

Χα χα…εντάξει εγώ δεν πιάνωμε με αυτούς που πιστεύουν στο θεικό της υπόθεσης αλλά με αυτούς που πιστεύουν στο ανθρώπινο κεφάλαιο…
Είναι όντως μεγάλη κορυφή να ακούς ανθρώπους να λένε ο Χριστούλης γεννήθηκε με τα προβατάκια…
Κ αυτό και με μεγάλους,γιατί,όχι;
Anyway,το θέμα είναι ότι μάλλον το μεγαλύτερο ψέμα στην ιστορία της ανθρωπότητας (αυτό μην το αρνηθείτε ε?) κρύβετε ακόμα και την αλήθεια την ανακαλύπτουν οι λίγοι…πράγμα που δεν πρέπει να συμβαίνει