POEM live 13/5

Το ανακοίνωσαν στο facebook:

Λοιπόν…
POEM Live…
Μετά από πόσο καιρό…

Συνήθως σε τέτοιες περιπτώσεις μία μπάντα γράφει ένα δελτίο τύπου της προκοπής. Εμείς στη φάση που είμαστε δεν προλαβαίνουμε. Σκέψου να έχεις να κάνεις sex από το Δεκέμβριο του 2010 και ξαφνικά στις 13 Μαΐου του 2012 να εμφανίζεται μπροστά σου μια υπεργκόμενα (για τις κοπέλες υπεργκόμενος)… Σιγά μη σκεφτείς τα προκαταρτικά! Κάπως έτσι είναι το δελτίο τύπου για εμάς αυτή τη στιγμή.
Με καινούργιο line up και με νέο υλικό σας περιμένουμε στο KOOKOO BAR (Ιακχού 17, Γκάζι) στις 13 Μαΐου…
Να είστε όλοι εκεί… Έμείς θα λείπουμε!!!

Ενδιαφέρον…

Θυμίστε μου, ποιος κάθεται στα drums τώρα που έφυγε ο Kamil?

ελεύθερη είσοδος?

εδιτ:το γράφει στην αφίσα!

όμορφα :smiley: πάει καιρός από το τελευταίο τους live στα metropolis. Εκεί θα είμαστε. Ξέρει κανείς αν μέχρι τότε θα βγάλουν καινούργιο υλικό;

…υπέροχα…τώρα δεν τους χάνω:):!:

Όσοι ξέρουμε δε μιλάμε, δε λέει να χαλάσουμε την έκπληξη.

Ω τέλεια! Εκεί θα είμαστε.

θελω να κάνω πλάκα και να γράψω [I]“α ρε portnoy, κάτσε και λίγος ήσυχος”[/I], αλλά είμαι σιγουρος οτι καποιος θα το πάρει στα σοβαρά

*καλή τύχη στην μπάντα.άντε και με νεο υλικό για τα αυτάκια μας. :smiley:

έλα τρικ:

είναι αυτός που έφυγε από άλλη ελληνική μπάντα η οποία κάνει λαιβ σύντομα

Τάφος είσαι.

bump λοιπον!!! :smiley:

κανεις δεν πηγε να μας πει για την μπανταρα?

Πηγα εγω φυσικα (με αλλους 15 χωρις πλακα) που βαραγα συνεχως το θεμα :stuck_out_tongue:

Mε λιγα λογια κ απο την αρχη…

Fool in the box η support μπαντα. περιεργο ηχο που θυμιζε δυνατους incubus. σιγουρα μεγαλη επιρροη απο incubus ,κυριως φωνητικα, με το μπασο να σπερνει :smiley: ο ηχος τους ηταν παρα πολυ καλος. Για μενα πολυ ενδιαφερον μουσικη-μουσικοι κ αρεσαν στο κοσμο.

Οσον αφορα τους poem,αν εξαιρεσει κανεις οτι ο ηχος δν ηταν καθολου ικανοποιητικος,μαλλον υπερβολικα κοκκινισμενος, (οι 2 τυποι στη κονσολα εβλεπαν τον ολυμπιακο κ μαλλον βαριοντουσαν να ασχοληθουν) η συναυλια γαμησε 8). Τα 2 καινουργια παλικαρια βαρανε ασχημα καλα :roll: Επισης προβλεπεται μεγαλο αλμπουμ μιας κ μας παρουσιασαν κ 3 κομματια που εχουν στα σκαρια κ ηταν πολυ δυνατα με πολλες εναλλαγες κ σιγουρα ανανεωμενα. Επισης το jam που παιχτηκε στο τελος , μιας κ δν τους αφηναμε να φυγουν :stuck_out_tongue: , ηταν μεσα στα καλυτερα της βραδιας. Γω προσωπικα σαν fanboy ελιωσα με μονο κακο τον ηχο που ωρες ωρες σε ξενερωνε

ποιος είναι ο καινούριος ντράμμερ τελικά;

ο παλιος των tardive dyskinesia

Πήγα και εγώ την Κυριακή. Εμένα με χάλασε ο ήχος που ήταν πάρα πολύ δυνατός. Κατά τα άλλα ήταν συμπαθητικοί για μια ακόμα φορά. Βέβαια θέλω να βγάλουν επιτέλους καινούργιο δίσκο γιατί πλέον τους έχω δει 4 φορές και αν δε βγάλουν καινούργιο υλικό δε το βλέπω να πηγαίνω σε άλλο live τους.