POEM - The Great Secret Show

Pillow Sickness, Against me, Giant, Instinct.
Πω. Τραγουδάρες.

  • Traitor…έπος:):!:

στα μελωδικα σημεια φερνει λιγο σε staley η μου φαινεται?

[SIZE=“7”]ΣΚΑΣΕ ΠΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗ.[/SIZE]

πόσταρα πριν δω τι γράφεις, έτσι για να ξέρεις.

αχαχαχαχαχαχαχαχα δεν υπαρχεις γαμωτο

[ol]
[li]H παραγωγή έχει το εξής “χαρακτηριστικό”. Είναι φτιαγμένη για να παίζει σε στερεοφωνικό και όχι σε mp3. Nομίζω δηλαδή ότι τα παιδιά λογικά δε θα το είχαν στο μυαλό τους αυτό το δεδομένο, όπως το έχουν οι μπάντες του εξωτερικού. Στο στέρεο παίζει μια χαρά, στο μπ3 ένα κλικ λιγότερο καλά. Και καλά έκαναν αν όντως δεν την υπολόγισαν αυτή την παράμετρο, σιχτήρ πια με την δικτυακά προσανατολισμένη μουσική. Γενικά πάντως η παραγωγή είναι μια χαρά.[/li][li]Δε νομίζω ότι η φωνή θυμίζει ιδιαίτερα στάλευ. Διαφέρουν και οι συχνότητες που τραγουδούν βέβαια.[/li][/ol]

Τρομεροι!Αγαπημενα μου τα pillow sickness και against me αλλα ολες οι συνθεσεις ειναι βρομανε εμπνευση απο τα 2 χιλιομετρα.Προβλεπω πως δεν θα γινουν μονο το καλυτερο ελληνικο συγκροτημα ever αλλα θα κανουν και μεγαλη καριερα εξω αρκει βεβαια να συνεχισουν ετσι

Ο σκωτσεζος συγκατοικος για το against me: Thats a quality song! The guy kindah sounds like creed though. Rip it for me wont ya?

:smiley:

και με συνοδεια μιας φυαλης(sic) famous grouse θα πωρωνοταν ακομα πιο πολυ ε;

ο σκωτσέζος ΓΝΩΡΙΖΕΙ.

(παω να ψάξω για τους Creed.)

αγόρασα το δίσκο προχθές…

το “Pillow sickness” όντως τραγούδαρα… Δεν πήγα παρακάτω ακόμα… Αλλά τα παιδιά φαίνεται ότι το έχουν :slight_smile:

Δίκαιο έχει. Μα και εγώ όταν το άκουσα, λέω κάτι δεν πάει καλά. Τα αρπίσματα στην αρχή είναι παρόμοια

http://www.youtube.com/watch?v=bPZ2Rvz2Mb0

http://www.youtube.com/watch?v=x5qcsb-jfjE&feature=channel

Επιτέλους αξιωθήκαμε. Ήταν ένας δίσκος που ανέμενα καιρό καθώς είναι ίσως η καλύτερη ελληνική μπάντα που έχω δει λαηβ (2 φορές).
Πάρα πολύ καλό το “The Great Secret Show” στις πρώτες ακροάσεις. Good job guys!

ξέρουμε ποιά εταιρεία το βγάζει?

Dromos Music.

βασικά θέλω να το πάρω καιρό τώρα, αλλά σε όλα τα κεντρικά αθηναϊκά δισκάδικα έχει 17 ευρώ. :frowning:
Του ματς και κίτρινη κάρτα.

Δε θέλω να το κατεβάσω γιατί νομίζω ότι η μπάντα αξίζει να τη στηρίξω, αλλά μάλλον θα περιμένω να τους πετύχω σε κάνα λάιβ…

Να πας στο Drumstore στην Σουλτάνη (κάθετη της Στουρνάρας) και να το πάρεις απ’τον drummer τους με 10 ευρώ.

Θα με πας ε;

απ’το χεράκι θα σε πάρω

Και στο λάιβ τον Οκτώβριο το δίνανε 10 ευρά, αλλα δεν το πήρα ο μαλάκας #-o