POEM - The Great Secret Show

Τα αγαπημένα μου είναι το Giant και το Instict…αλλά γενικά ο δίσκος μετράει :slight_smile:

Τα δικά μου αγαπημένα είναι το Pillow Sickness, Eagerly Await, Against Me, Giant, Instinct & End of Season, με το Giant να είναι το κορυφαίο. Δισκάκι best of είναι βασικά 8)

Giant λεμε ρεεεεεεεεε :thumbup:

τελικα στις 31 δεν θα πατησει κανεις στους MDΒ :stuck_out_tongue:

επειδη τους ειδα στην τελευταια συναυια τους στο αγρινιο εχω να πω πως εχουν δεσει απιστευτα! πω πω τι μας περιμενει…

CHANIA ROCK FEST 2010
ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΑΝΙΩΝ

5/8/2010

LAST DRIVE
POEM
UNIVERSE 217
PLANET OF ZEUS

6/8/2010

W.A.S.P.
ORANGE GOBLIN
SPITFIRE
EASTERN FRONT
ΔΕ.ΜΑ.Ξ.Η.ΜΑ.Μ.

(more bands soon)

www.chaniarockfestival.com

Pillow Sickness και Giant από εμένα…

Eagerly Await στην κορυφη

ξεθάφτηκε ο δίσκος, ξεθάβεται και το θρεντ. τι δίσκος είναι αυτός ΡΕ :!:

Δίσκος που θα ασχολούμαστε για χρόνια:):!:

μιας και το ξεθαψατε καταθετω τον θαυμασμο μου…
μιλαμε για ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ δισκο.τους ειχα δει σαπορτ στους παρανταις λοστ στη θεσσαλονικη περσι και ειχα μεινει μαλακας.μ εκανε εντυοωση που ο ντραμερ επαιζε με τις καλτσες του(τι μορφη) και το συζητουσα με κατι παιδια περιμενοντας τα ταξι:p
τον εβαλα και στα καλυτερα τις δεκαετιας
εννοειται πως δεν μπορω να διαλεξω απο το πολ.

ολοι εκει στην μπανταρα!!! :smiley: το αλμπουμ το αγορασα πριν λιγους μηνες απο μετροπολις…15 ευρω αλλα εγω για τα παιδια εδινα και διπλασια…:slight_smile:

ξερουμε αν εχουν καλα λαιβ κοντα;

Τα έχουμε πει. Είναι μεγάλος δίσκος. Εγώ τον έβαλα και στο τοπ 20 της δεκαετίας :smiley:

δισκάρα!!! δεν ξεχωρίζω ιδιαίτερα κάποιο κομμάτι…είμαι σε φάση που ακούω το δίσκο και λέω αυτό είναι το καλύτερο, ξεκινάει το επόμενο κομμάτι, όχι αυτό είναι καλύτερο κ.τ.λ…:p:p:p:p:p

Ειναι ολα κομματαρες, αλλα νομιζω οτι ξεχωριζω το Giant… Και οταν επαιξαν support στον Ozzy ηταν φοβερο live…

το είχα χάσει αυτό…:(:(:frowning: δεν τους έχω δει ποτέ live…

Θα έχεις σίγουρα την ευκαιρία. Μπάντα από την Αθήνα είναι, όλο και κάπου θα την πετύχεις. Αξίζει εξάλλου να τη δεις και μόνη της :wink:

http://rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=18423

έχεις κονέ με την μπάντα???:p:p:p ανακοίνωσαν…!!!:D:D:D τώρα θέλω 1000 ευρά για κάνε κάτι και για αυτό!!! :p:p

@elfin Μην το χασεις αυτο το live, καλη τιμη και μιλαμε για μπανταρα…

Giant ρεεεεεεεεεεεε!

Bump γιατί τώρα το άκουσα πρώτη φορά. :oops:

Ο.Κ., σοκ κανονικό. Από τους δίσκους που κολλάς με κάθε κομμάτι ξεχωριστά για κάμποσες μέρες. Το ‘‘Against me’’; Το ‘‘End of season’’; Το ‘‘Instinct’’; Το ‘‘Eagerly await’’; Ποιο να πρωτοδιαλέξεις; Τελικά ψήφισα το πρώτο γιατί αλλιώς θα έπρεπε να ρίξω ψήφο σε όλα. Πραγματικά το C.D. είναι φτιαγμένο από αλλεπάλληλες κορυφές. Φωνητικές ερμηνείες που σου μένουν, μελωδίες αξέχαστες, riff και μέρη που που το ένα ακούγεται καλύτερα από το άλλο. Είμαι στη φάση που δεν μπορώ να ακούσω ολόκληρο τραγούδι γιατί το κόβω για να ακούσω άλλο κ.ο.κ. Απίστευτη δουλειά.