Poem

Ε καλά, τι Thread να ανοίξεις? Πήγαινε πόσταρε τα στο Thread της Ελληνικής underground σκηνής.

Από τις καλύτερες ελληνικές μπάντες…live απλά τα σπάνε!!πιστεύω ότι έχουμε πολλά ακόμα να ακούσουμε από αυτους!

Ρε μάγκες εγώ τωρα τους ανακαλύπτω και γουσταρω πολύ… Από τις λίγες φορές που ένα poll μου μαθαίνει ένα γκρουπ.

…που να ανακαλυψεις και τo οτι πολλ λεμε την ψηφοφορια. :stuck_out_tongue:

Nαι σωστά… Τhread ήθελα να πω… :stuck_out_tongue:

τον τελευταίο καιρό έβλεπα πολύ κίνηση στο thread αυτο και σαν σκατοπεριεργος τους έψαξα…:stuck_out_tongue:
πρώτες εντυπώσεις :
ΓΑΜΑΝΕ…
μπράβο στα παιδιά εχουν τραγουδαρες…
θα τους εχω στα υπόψη μου αν ανεβούν προς μακεδονία…

ρεντ ρυμ αν ξέρεις κι αλλες τέτοιες γαματες ελληνικές μπαντες πες και εδω τιποτα γιατι δεν ασχολούμαι και πολύ με ελληνική σκηνή(κακος όπως φαίνεται)

Στις 4 του Μάρτη οι Poem στο Ράδιο Αρβύλα για όσους ενδιαφέρονται:):):):slight_smile:


Now playing: Poem - Instinct
via FoxyTunes

poem σε λιγο στο ραδιο αρβυλα…:!:

κανει ο αντεννας κανα στρημ κανα τετοιο;

Τους ειδα σημερα στο Ραδιο Αρβυλα και ηταν πολυ καλοι… Μπραβο στα παιδια.

ναι, και σε εμενα αρεσαν…

ελπιζω τα παιδακια που ηταν μπροστα να μην τρομαξαν απο τον κυριουλη με την κιθαρα και το μικροφωνο…:stuck_out_tongue:

http://www.youtube.com/watch?v=ozXbDCsrE9A

Στο Ράδιο αρβύλα. (δεν βρήκα με καλύτερη ποιότητα)

Τους έχασα γαμώτο! Να΄σαι καλά ρε Deckard.

και στο web tv του αρβυλα τοχει με καλη ποιοτητα

ωραίοι … μπράβο παίδες

Μπράβο στα παιδιά - αν και τους βρήκα λίγο πιο κρύους ένεκα ενός κομματιού μόνο - και άλλη μια απόδειξη πως το Εnd of season είναι το καλύτερό τους τραγούδι.

Είδα και εγώ τους ΠΟΕΜ χθες στο ραδιο αρβυλα. σε μια φάση όταν τους σύστησε ο παναγιωτοπουλας είπε ότι τα παιδιά θα παίξουν λάηβ και θα παίξουν τα κομμάτια του νέου τους δίσκο κλπ, και λέω πότε προλάβαν να βγάλουν άλλο? αλλά οκ, μετά εξηγηθηκε ότι είναι ο περσινός δισκος.


0:43 πεθαίνω με τον τύπο στο κοινό που χτυπά παλαμάκια, σε φάση άντε να τους πετάξω και κανένα λελούδι. χαχα!

Έτσι που το φερε η κουβέντα, είχα πετύχει κάπου τον Κάμιλ και μου χε πει ότι το επόμενο θα βγει σε περίπου δύο χρόνια.

Αν είναι να βγάλουν αναλόγου ύψους δισκάρα, ας εχουν όσο χρόνο χρείαζονται…αλλά μου φαίνεται μεγαλούτσικο χρονικό διάστημα για νέα μπάντα.

Μάλλον θα κάνουν πολλά live εδώ και στο εξωτερικό:):!:
Αν είναι να βγει τέτοιο διαμάντι χαλάλι ο προσμονή:):!: