Poisonblack

μετα απο σχετικη προταση του φιλτατου ανγκμαρ εχθες , κατα τη διαρκεια συζητησεως σχετικα με το live μαζι με τους μεγα amorphis …

ανγκμαρ - α μλκ μαζι με τους amorphis ερχονται και οι poisonblack :!:
me - :-s ποιοι ειναι αυτοι ρε ??? :-s
- καλα ρε δεν τους ξερεις??? το πρωτο τους γαμαει :!:
- τεσπα πες αλμπουμ να ακουσω:roll:
σε γενικες γραμμες :stuck_out_tongue:

μετα απο 2 ακροασεις του Escapexstacy (δεν χρειαστηκαν παραπανω ) … εχω να πω μαλακια που δεν τους ηξερα τοσο καιρο .

τεσπα αλμπουμαρα με τα ολα της το Escapexstacy . θα ακουσω και το δευτερο για να δω

για πειτε τιποτα αλλο γι δαυτους :!: :!:

Μονο το Love infernal εχω ακουσει απο αυτούς…:-s Φοβερό κομματι παντως…

ε, ολο το ντεμπουτο ειναι σουπερ. Ξεχωριζουν μεν καποια χιτακια, αλλα δεν εχει φιλλερς. Το δευτερο δεν ελεγε τοοοσο, απλα ειμαι φανμπόης με Sentenced. Εχει και τα φωνητικα του Βιλλε, ο τραγουδιάρης των Charon την είχε κανει λουης.

Βγαζουν τωρα το τρίτο. Για να δουμε. Δυστυχως πλεον ειναι οτι πιο κοντινο στην προαναφερθείσα γκρουπαρα του παρελθοντος.

συμπαθέστατο γκρουπ, αν και not my cup of tea, αλλά τους ακούω ευχάριστα. Γενικά ο πρώτος τους δίσκος είναι ανώτερος του δεύτερου, αν και το απόλυτο χιτάκι τους είναι το Rush :!: :!:

Το 2ο Cd τους το ειχα βρει σε προσφορα και το πηρα!Καλο μου φανηκε αν και το στυλ τους δεν ειναι σε αυτα που ακουω…συμπαθητικο δισκακι!Το πρωτο δεν το εχω ακουσει…

καλο συγκροτηματακι, το escape ecstacy ειναι ωραιος δισκος, ο δευτερος δε μου αρεσε πολυ…