Αγαπημένος poll starter

για πείτε

Υπάρχει μόνο ένα όνομα 8)

εσυ

Εσύ είσαι απλά ο στυγνός αντιγραφέας. Δεν φτάνεις τα megaλεία Καραμουρτζούνη.

γλειφομαστε μεταξυ μας φαση ε ?.. a little incest never hurt noone λενε… διαφωνω…

o jiopas!!!11

Υπάρχουν πολλοί άξιοι. Ο jiopas υπερτερεί, γιατί:

α) το τολμά συχνά, ενώ δεν αδιαφορεί για τα αρνητικά σχόλια,

β) ψηφίζει πρώτος για να περάσει το δικό του και να εκτεθεί (γιατί δε μασάει το άτομο),

γ) εκ των προτέρων έχει τύψεις ή φόβο ότι κάτι ξέχασε, συνεπώς respect για τόσο καλό γνώστη της rock μουσικής (ασχέτως αν έχει καεί στο κουρκούτι κανα δυο φορές :lol::lol:)

δ) είναι πάντα δεκτικός σε σχόλια και κουβέντα γενικότερα, ειδικά αν συμφωνεί απόλυτα ή διαφωνεί καθέτως :lol::lol:,

ε) είναι κολλητός μου φίλος. Ναι είμαι υποκειμενικός, αλλά αν τον γνωρίσει κανείς θα καταλάβει πόσο…jiopas είναι.

Το poll του mule έγραψε, όπως και όλα του Deckard απ’ όσα θυμάμαι πρόχειρα.

jiopas :bow:

O Nick Maiden.

jiopas βεβαια!!

:thumbup:

Τζιόπας εύκολα! 8)

bump γιατί η έκφραση στην φάτσα του jiopas όταν του είπαμε σήμερα με τον moon madness οτι υπάρχει αυτό το θέμα , ήταν ανεκτίμητη.!! :smiley:

Jiopas εγγυηση :respect:

Μολις πριν απο δυο ωριτσες επληροφορηθην οτι υπαρχει τετοιο thread,απο Crimson τον οποιον συναντησαμε Λαρισα για καφε με τον Μoon Madness.
Τhanks!!!
Να ψηφισω κι εγω???

Ψηφισα ‘‘αλλος’’ κ θα σας πω γιατι.
Η βασικη μου επιρροη και πηγη εμπνευσης ηταν ο Karamourtzounis,αλλα στην πορεια τον ξεπερασα!!!:stuck_out_tongue:

bacillus

πολίτικες ταινίες, 'nough said

Α καλά, τώρα το πήρα πρέφα αυτό το κορυφαίο poll, jiopas σε στήριξα στεγνά! Και ισχύει ότι με ξεπέρασες γιατί ΕΓΩ τα παράτησα ( :twisted: ), μην με κάνεις να ξαναπάρω μπρος!