Η παρακμή των poll!

ma kala pou kolane oi pearl jam me tous muse tous coldplay kai tous rhcp? as me boithisei kapoios na katalabw. epeisis prepei na einai ilithios opoios bazei tous rhcp dioti einai ena sigrotima opou i epoxi tou perase. neo sigrotima me mellon apo auta pou deinei einai mono oi muse

Νομιζω τα συγκροτηματα δεν μπηκαν με τη λογικη του ποιο ειναι το πιο υποσχομενο συγκροτημα της ροκ,αλλα το πιο επιθυμητο.Γι’αυτο το λογο νομιζω εβαλαν τα γνωστοτερα και πιο εμπορικα…

Α. Καλό θα ήταν να γράφεις στα Ελληνικά. τοπυλάχιστον τον τίτλο του θέματος !

Β. Οι jam κολλάνε με τους άλλους για τον εξής απλό λόγο : ήταν μια μεγάλη συναυλία, ενός μεγάλου mainstream rock συγκροτήματος κ στο poll ρωτάμε ποιόν από τους υπόλοιπους, οι οποίοι διαπρέπουν σε πωλήσεις εισιτηρίων κ δίσκων παντού στον κόσμο, θα θέλατε να δείτε σε μελλοντική συναυλία στην Ελλάδα.

Γ. Δεν συνηθίζω να απαντάω έτσι, αλλά αν θεωρείς ότι οι peppers με τις sold out συναυλίες παντού κ με τον κάθε νέο δίσκο τους να είναι γεγονός της χρονιάς (στον χώρο του mainstream rock πάντα), είναι ένα συγκρότημα του οποίου η μπογιά έχει περάσει, σου εύχομαι να βλέπεις live τους ελπιδοφόρους κ νεότατους deep purple, μέχρι να τους πέσουν κ τα δόντια εκτός από τα μαλλιά (σημ : cozy εσύ βάλε το όνομα scorpions…).

Δ. Watch your mouth mister…

E. Μην ψηφίζεις στην τελική…[/list]

Έχει πλάκα να βλέπει κανείς πως ψαρώνουν τύποι σαν εσένα όταν νομίζουν ότι τους θίγεις ή υποβιβάζεις το αγαπημένο τους συγκρότημα… Άνοιξε τα μάτια σου και θα καταλάβεις αν και πόσο “παρακμιακό” είναι το poll. Κολλημένε.

[-o< [-o< Κάποιος τρόπος να φιλτράρουμε το κόμπλεξ του καθενός που γράφει; [-o< [-o<

εγώ επειδή λέει “Μετά τους Perl Jam ποιοί”, κατάλαβα οτι μας ρωτάτε ποιοι είναι χειρότεροι απο αυτούς και γι’αυτό ψήφισα Coldplay, μιας και οι άλλοι 3 μ’αρέσουν κάπως. :o

Έγω άλλο παράπονο έχω. Με τον monte…

Ρε γραφικέ άνθρωπε!!! Στην υπογραφή σου με αναφέρεις μετά τον Cozy! Αίσχος! Ντροπή! Άμα πάρεις πάσα από εμένα, να μου σφυρίξεις τίμια!!

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

αν μου βγάζεις μπαλιές αλά Τόζερ, κάτι μπορεί να γίνει και να πάρεις την θέση που σου αξίζει στο αρχικό σχήμα…

=P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~

:lol: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :smiley: :smiley: :smiley:

ασχετο αλλα εγω λεω αντι να φερουν ολους τους φλωρουμπες που αναφερεις να φερουν ACDC Sabbath me Dio(αν γινει ποτε) κ γενικα κανα σοβαρο Group!
:lol: :lol: