Πως θα βάλω poll?

Μπορεί κάποιος να μ πει πως θα βάλω ένα poll σε ενα thread?

Κατω στις προσθετες επιλογες τσεκαρε ενα κουτακι που λεει εισαγωγη δημοσκοπησης 'η κατι τετοι τελος παντων και ρυθμισε τις επιλογες σου.

Ναι, οκ, υπάρχει κουτάκι που γράφει:
“Ναι, αναρτήστε μία δημοσκόπηση μαζί με αυτό το θέμα”, το τσεκάρω…
Υπάρχει και επιλογή που λέει :“Σύνολο επιλογών για τη δημοσκόπηση” και βάζω ένα νούμερο…
Από εκεί και πέρα που θα γράψω ποιες θα είναι οι επιλογές της δημοσκόπησης?

Δεν ξερω, δεν εχω ανοιξει thread με poll απο τοτε που αλλαξει το φορουμ.

Λοιπόν αγαπητοί mods επειδή κανείς δε μου έλυσε την απορία, επανέρχομαι! Πως θα βάλω poll?? Οταν ανοίγω thread υπάρχει κουτάκι που ρωτάει αν θέλουμε ανάρτηση Poll, υπάρχει κουτάκι που επιλέγεις πόσες θα είναι οι επιλογές, αλλά που γράφω ποιες θα είναι οι επιλογές??

Τς τς τς

Ναυπηγοί… Τίποτα δε μπορούν να κάνουν σωστά!!!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Δεν έχω φτιάξει ακόμα με το νέο λογισμικό, αλλά υποθέτω αν πατήσεις submit new thread, θα σου βγάλει ότι χρειάζεσαι για να φτιάξεις το poll σου… Πάντως περίμενε τον kourou για να είσαι βέβαιος…

Ok, θα κάνω μια προσπάθεια!!!
Όσο για το πρώτο, το προσπερνάω:p :lol: :lol:

Oooops. Να με συγχωρείτε… :roll:
Όντως, εάν επιλέξεις ότι θέλεις poll στο μήνυμα σου, αφού κάνεις submit θα σου ζητήσει τις επιλογές :slight_smile:
Karvou is right!

Thnx! Problem solved8)

Λοιπον επειδη περιπλανομενος σε καμμενα thread ετυχε να δω αυτο εστω και αργα ηρθε η ωρα να αμφισβητισω τη θεση του κυριου Karvou as a moderator…:smiley:
Απαιτω απο τους υπολοιπους διαχειρηστες να διαγραφει ο παραπανω κυριος για εξιβριση του κορυφαιου επαγγελματος…Ευχαριστω…:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Εχω κανει μια αιτηση ε…?Ευχαριστω…lol…