Το poll που επρεπε να γινει

-Γαλλιδες.
-Ιταλιδες.
-Γιατι;
-Μπελουτσι.
-Διαφωνουμε.
-Γιατι;
-Καστα.
-Ιταλιδες.
-Γαλλιδες.

Ψηφιστε με το χερι στη καρδια. (Γαλλιδες ε).

Τσέχες και λοκ! 8)

Το ζητουμενο ειναι αυτες οι δυο επιλογες. Εστω οτι δεν υπαρχουν αλλες γυναικες στον πλανητη ρε αδερφε.

Πωω.

Δυσκολο.

Γαλλιδες θα πω ομως, γιατι ερωτευτηκα την αεροσυνοδο καθως πηγαινα για Σκωτια

Πω ρε. Πραγματικά δύσκολο. Οι Γαλλίδες λένε πως είναι βρώμικες αλλα οι Ιταλίδες είναι πολύ Ελληνίδες και δεν λέει. Θα ψηφίσω Γαλλίδες και λογο γλώσσας

Θα λέω πουτάνα στην Ιταλίδα και θα με κυνηγάει με τον πλάστη!

Γαλλίδες. Γιατί για 5 μέρες στο Παρίσι τα είχα δει όλα. Γλυκήτητα, φινέτσα, κομψότητα, φυσική ομορφιά, τα πάντα.

Εκτός poll λέω Αγγλίδες γιατί είμαι βιτσιόζος και ανώμαλος.

Φιξντ! :p:p

οκ, έριξα την ταπεινή ψήφο μου στις γαλλίδες…
(αν και δεν κλάνουν μία μπροστα στις Τσέχες!)

Ως γνωστό τίποτα ομορφότερο στον κόσμο από τα τέλεια οπίσθια.

Οι ιταλίδες σαν φυσικά χαρακτηριστικά λαού υπερτερούν άρδην σε αυτόν τον τομέα, αλλά σε αντίθεση με τις Νοτιοαμερικάνες και λοιπές λατίνες έχουν και όμορφη φάτσα.

Και οι Γαλλίδες έχουν όμορφη φάτσα, με διαφορετικό τρόπο βέβαια, αλλά αυτό δεν αρκεί.

Ιταλίδες λοιπόν.

Oι Γαλλιδες ειναι κρυοκωλες και βρωμιαρες ενω οι Ιταλιδες φινετσατες γοητευτικες και μεσογειακου τυπου…Οποτε δεν τιθεται καν ερωτημα…(Βλεπετε και Καρλα Μπρουνι και Μονικα Μπελουτσι…8))

Aυτο!:smiley:

Τα τσιλιβιθρονια εχουν καλα και σωστα γουστα!:naughty::naughty:

Θα πω και γω Γαλλιδες ομως!:wink::wink:

!!

ΑΝΑΘΕΩΡΗΣΕ ΤΩΡΑ!

Να ψοφησουν οι Ιταλιδες.:frowning:

:lol::lol::lol:

Αυτήν πήγαινα να postάρω κι εγώ τώρα!

@θεριο

Μα οχι οχι, οι γαλλιδες λενε ειναι οι βρωμικες

ρε παιδια καλα ολ’ αυτα αλλα οι σουηδεζες λοκαρουν το τοπι σας, καθως ανετες μασανε τσιχλες!

Οι Σουηδέζες είναι βαρετές

Ιταλιδες…γιατι???2 βδομαδες στην Ροδο δεν εβλεπα τπτ αλλο

Το σωστό δίλλημα (επιμένω) είναι “Τσέχες ή Τσέχες”, αλλά από την εμπειρία μου από καλοκαιρινές νύχτες σε ελληνικά νησιά (παρέα με μαλιμπού-ανανά), λέω ότι οι γαλλίδες έχουν κάτι παραπάνω από τις ιταλίδες. μια φινέτσα ρε παιδί μου…

Αλλά επιμένω σε Τσέχες, σας το’πα?:stuck_out_tongue:

Ελληνίδες ρεεεεεεεεεεεεε

ρε μην λέτε μαλακίες τύπου οι γαλλίδες είναι βρομιάρες.Βρομιάρες ήταν την εποχή του Ναπολέοντα,έκτοτε έχουν αρχίσει να κάνουν μπάνιο δύο φορές την βδομάδα:p.Αλλά γενικά σαν λαός μάλλον Ιταλίδες.Πέρσι στην τριήμερη Παρίσι δεν θυμάμαι να είχα καλή εντύπωση παρόλο που κοίταγα τι παιζόταν:wink: