Polloi mou lene oti ta skatwsa sth zwh mou

Αν επιστρεψει, να δει αυτο:

απαγορευονται τα greeklish!

σπαστικος το ξερω

Τι είναι εδω ; Ψυχολογική κλινική ; Θα καταντήσει και αυτος, όταν φτάσει σε κάποια ηλικία και πάρει μπρός να λέει, ατιμη κοινωνία, εσυ φταιές για όλααα !!

Είν’εδώ, η ωραία και το τέρας,
ειν’εδώ, ο Ιάσων και το δέρας,
είν’εδώ, η μεγάλη φαντασία,
είν’εδώ, η μητέρα εκκλησία.
Είν’εδώ, οι μεγάλες οι ιδέες,
είν’εδώ, οι χαλκάδες και οι βέρες,
είν’εδώ, ο τζουράς και το κλαρίνο,
είν’εδώ, και ο όφις και το κρίνο.
Είν’έδώ, ο χειμώνας καλοκαίρι,
είν’εδώ, ό,τι έχεις καταφέρει,
είν’εδώ, η πρώτεύουσα του κόσμου,
είν’εδώ, η βασίλισσα του δυόσμου.
Είν’εδώ, το σκοτάδι και η μέρα,
είν’εδώ, η αγάπη κι η φοβέρα,
είν’εδώ, η πουτάνα κι η παρθένα,
είν’εδώ, τρία, δύο ,ένα κι ένα.
Είν’εδώ ό,τι είναι και πιο πέρα

Είν’εδώ, κόκκινα πανιά και μαύρα,
είν’εδώ, η θαλάσσια η αύρα,
είν’εδώ, η πανάρχαια πιπίλα,
είν’έδώ, και των βουλευτών η βίλα.
Είν’εδώ, το προάστιο των Σλάβων,
είν’εδώ, το βασίλειο των σκλάβων,
είν’εδώ, εθνική Βαβυλωνία,
είν’εδώ, ξάπλα-μάσα κι αγωνία.
Είν’εδώ ό,τι είναι και πιο πέρα

Είν’εδώ, οι θλιμμένοι κι οι μοιραίοι,
είν’εδώ, οι λεβέντες κι οι ωραίοι,
είν’εδώ, είν’ο ήλιος που τρελαίνει,
είν’εδώ, είν’αυτό που δεν πεθαίνει.
Είν’εδώ, τα παιδιά που τραγουδάνε,
είν’εδώ, οι κομπάρσοι που κοιτάνε,
είν’εδώ, οι μεγάλοι θεατρίνοι,
είν’εδώ, κι ό,τι είναι εδώ, εδώ θα μείνει.
Είν’εδώ, ό,τι είναι και πιο πέρα…

ρε Βάκιλε, έλεος! Θα περάσεις και τα σουβλάκια σε γραφικότητα.

Σε παρακαλω Mike Stan. Με 2 λαμδα.

Ρε παιδες περαν της πλακας και του αν ειναι μουφα η αληθινο, και χωρις να θελω να κρατησω το τοπικ στην επιφανεια, αμφιβαλλετε οτι υπαρχουν ανθρωποι αναμεσα και διπλα μας που τρωνε τετοιου ειδους αδιεξοδα στη ζωη τους?

Οχι.

The message you have entered is too short. Please lengthen your message to at least 5 characters.

Όχι ρε συ αλλα κι αυτός ο έρμος δε μου φαίνεται να κάνει και καμια προσπάθεια…

Η ζωή είναι αγώνας, no?

Υπάρχουν. Απλά τίθεται θέμα, γιατί να γράψει κάτι τέτοιο στο φόρουμ και μετά να εξαφανιστεί? αν γύρευε επικοινωνία ας πούμε (θα μπορούσε να γύρευε κάτι τέτοιο) θα πόσταρε κι άλλο…

το περιεργο ειναι που το γραψε σε ενα μουσικο φορουμ…δεν μας λαν τι μουσικη ακουει… :slight_smile:

Τα λεει στο ινφο:wink:

placebo ftw,interpol,active member,audioslave,massive attack,linkin park,puddle of mudd k alla

κ γω το εχω αισθανθει αυτο επειδη δεν περασα στις πανελληνιες:( δεν διαβαζα βεβαια αλλα οταν το συνηδειτοποιησα ημουν χαλια:( εχουν οι καιροι γυρισματα ομως:)

Μια χαρά ζωή έχει κάνει ο τύπος μέχρι στιγμής. Και εγώ αν είχα μερικά εκατομυριάκα στην άκρη ή δεν ντρεπόμουν να ζητάω στα 23 μου λεφτά από τους γονείς μου, τέτοια ζωή θα έκανα.

Αυτα ειναι …!Νομαδική ζωη…
Ο καθενας οπως στρωνει κοιμαται…καλη τυχη ευχομαι…!

παιδια πιθανοτατα να εκανε πλακα,να ζηταγε κατι αλλο ή να την εκανε μια για παντα απο το φορουμ αλλα προτροπες οπως αυτοκτονησε και αλλα ωραια που γραφτηκαν καλο θα ηταν να λειπουν-αν μια στο εκατομμυριο τα εννοει και ειναι απογοητευμενος,ας μην τον ωθησουμε εμεις σε καποια τρελη πραξη στη χειροτερη ή ας μην τον απογοητευουμε και αλλο στην καλυτερη…

Εμένα προσωπικά δεν με τρόμαξε καθόλου αυτό το πόστ. Όλες αυτές οι σκέψεις… μου είναι πολύ οικείες όπως και σε πολλούς από μας, τα αδιέξοδα κλπ. που είναι πολύ δύσκολο να τα χειριστεί κανείς.

Τώρα όσον αφορά το γιατί δεν ξαναποστάρησε, ίσως γιατί τον πρόλαβαν τα σχόλια των παραπάνω από την ίδια μέρα που έκανε το πόστ. :frowning: Δεν λέω ακριβως ότι τον πήραν από τα μούτρα αλλά μου φάνηκε ότι βγήκαν πολύ γρήγορα συμπεράσματα (από την πρώτη μέρα/ πρώτα λεπτά) π.χ κάνει πλάκα, μπήκε για γκόμενες κλπ. Σε πρώτη φάση η αποδοχή δεν ήταν σε καμία περίπτωση θετική. Ίσως έπρεπε να του δοθεί λίγος χρόνος. :wink:

Εγώ πάντως για κάποιο λόγο πιστεύω ότι δεν έκανε πλάκα. Δεν ξέρω γιατί απλά έτσι πιστεύω.

που χρονος οταν κανει copy paste σε ολα τα ελληνικα φλορουμ???:stuck_out_tongue:

Τι εννοείς; Πώς μπορούμε να το ξέρουμε αυτό; π.χ εγώ δεν έχω ιδέα σε ποιά άλλα φόρουμ ποστάρει κάποιος! :? Ακόμα κι’ έτσι να είναι δεν το θεωρώ σωστό να υπάρχουν αρνητικά σχόλια από την πρώτη κιόλας στιγμή δεδομένου ότι δεν μείωσε κανέναν απλά ήθελε να μιλήσει για την φρίκη που έχει φάει…so…που είναι το κακό; :-s

τι δεν μειωσε κανεναν???

τον εαυτο του δεν μειωσε?

οταν καποιος μειωνει τον εαυτο του! πως εχει την απαιτηση οι υπολοιποι να του απαντησουν σοβαρα και να τον σεβονται?

Μιας και μπήκα στο introduce και είδα καμμένο τόπικ, θα απαντήσω, άσχετα με το αν δε θα έπρεπε επειδή ήταν θαμένο και καμμένο.
Ρε παιδιά, είναι δυνατόν να πιστεύετε ότι κάποιος που πιστεύει αυτά τα πράγματα θα καθόταν να τα αναλύσει σε ένα μουσικό φόρουμ, έτσι δημόσια, με το πρώτο του πόστ?
Για τέτοιες φρίκες υπάρχουν μαμά, μπαμπάς, αδερφούλα/ούλης. Αν δεν αγαπάς την οικογένεια σου (η αν δε σε αγαπάει αυτή), υπάρχουν και οι φίλοι. :wink: