Περιοδεία Porcupine Tree-Anathema

Αυτό είναι πακέτο!! Και μάλιστα το κόβω πάρα πολύ πιθανό να περάσει από τη χώρα μας :smiley: :smiley:
Αυτά είναι!!Φανταστείτε επίσης να έρχονταν μαζί τους και οι 3 (με τους οποίους περιόδευαν μέχρι τώρα οι Porcupine Tee)

Ωραία πράγματα!!!

εδω οι γερμανικες ημερομηνιες, για οποιον τυχον ενδιαφερεται…

13.11.07 20:00 STUTTGART-WANGEN - LKA Longhorn
14.11.07 20:00 MÜNCHEN - Georg Elser Halle
21.11.07 20:00 SAARBRÜCKEN - Garage
29.11.07 20:00 HAMBURG - Docks
30.11.07 20:00 BIELEFELD - Ringlokschuppen
04.12.07 20:00 KÖLN - Palladium

Το τέλειο και ονειρικό πακέτο απλά…Μακάρι να περάσουν και από τα μέρη μας…(πιστεύω και οι Riverside κόλλαγαν άνετα στο billing)

Ω ναι, Riverside… Ήταν να έρθουν στην Ξάνθη νομίζω αλλά δεν ήρθαν. Οπότε ευκαιρεία είναι :smiley:

Μακάρι και στην Αθήνα. Μακάρι, μακάρι μακάρι…

Aλλά σε κάποιο καλό χώρο…

Στην Τουρκία εχει ημερομηνιες,Εμείς ακομα…

Μακάρι μακάρι μακάρι!!![-o< [-o<

άμα έχει τουρκία τότε έχουμε πιθανότητες να έρθουν κα εδώ,λόγο απόστασης για τον εξοπλισμό…μακάρι!!!:papas: :papas: :papas: :papas:

Λογικά θα πρέπει να έρθουν και απο τα μέρη μας… Έχουν έρθει τόσες φορές εξάλλου. Απίστευτο πακέτο, ονειρικό, δεν έχουμε παρά να προσευχηθούμε στον Αλλάχ, την Παναγία, τον Δία, την Αστάρτη και τον Βούδα, κάποιος θα μας ακούσει απ’ αυτούς.

:bow2: :bow2:

Για δώστε λίγο το τουρ ως έχει.

Πολύ ωραίο πακέτο όντως.Μακάρι…

Ας ελπίσουμε…

δεν εχει βγει κατι συγκεκριμενο εκτος απο τα σκορπια dates που αναφερθηκαν.

αυτα ως τωρα:

Nov 08 2007 OXFORD, UK: Carling Academy
Nov 09 2007 LONDON, UK: Forum
Nov 13 2007 STUTTGART, Germany: Longhorn
Nov 14 2007 MUNICH, Germany: Elserhalle
Nov 21 2007 Saarbrücken, Germany: Garage
Nov 29 2007 HAMBURG, Germany: Docks
Nov 30 2007 BIELEFELD, Germany: Ringlokschuppen
Dec 04 2007 COLOGNE, Germany: Palladium

και εχουν αναφερει οι αναθεμα για τουρκια τον οκτωβρη. ε, αν ερθουν για οκτωβρη το κοβω, αντε αρχες νοεμβρη. διαφορετικα χλωμο.

τωρα εσυ μπορεις να ελπιζεις να περασουν απο τα μερη σου είτε μεσα νοεμβρη, είτε δεκεμβρη…

Nov 13 2007 STUTTGART, Germany: Longhorn

ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΚΕΙ !!!

:yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:

Κάτι μου λέει ότι αν θα έρθουν από εδώ το support θα είναι οι…Blackfield. Καλά, ας έρθουν και βλέπουμε.

Αντε να ρθουν απο εδω να δω για 5η φορα Anathema. Και για 1η Porcupine…

8O 8O 8O 8O

Τους έχω δει 3 φορές μέχρι τώρα !

Να σου πω την αληθεια, δεν εχει τυχει να ασχοληθω πολυ ακομα. Το In Absentia παντως δεν με τρελανε, αλλα καποια διασπαρτα που εχω ακουσει απο Sky Moves Sideways, Lightbulb Sun και (κυριως) Signify Μου αρεσαν αρκετα. Αμα ειναι να ρθουν, θα τους ψαξω ενδελεχως…

Shallow, Arriving Somewhere but not Here, Blackest Eyes, The Sound of Muzak, How is Your Life Today, Shesmovedon, Signify, Voyage 34, The Sky Moves Sideways… αυτά και τόσα άλλα! Αφού σου αρέσουν οι Pink Floyd, να δεις που όσο τους ψάχνεις, τόσο θα γουστάρεις όλο και περισσότερο τους Porcupine Tree! :slight_smile:

Μακάρι να τους δούμε, δεν τους έχω δει ποτέ live οεο, και μαζί με Anathema είναι πακέτο-όνειρο…

παιδια οποιος ξερει και την παραμικρη πληροφορια ή φημη γι’αυτο το live καλυτερα να μιλησει τωρα και να μην το κραταει για τον ευατο του επειδη μας εχει φαει η αγωνια!!!
[-o< [-o< [-o< :bow2: :bow2: :papas: :papas: :bounce: :bounce: :anyone: