Οι poserάδες επιστρέφουν

Βλεπετε φιλοι Aor-αδες … αν σε πιασω στα χερια μου Lady … θα σε σουβλισω οσαν τον Αθανασιο Διακο … στην Αλαμάνα …
:evil:

Για δες καιρό που διάλεξε ο χαρος να με πάρει… :cry:

Στην συγκεκριμενη φαση ειμαι εντελως MANOWAR…

το ειχα καταλαβει … να ποιος βαζει baby oil ακομα … και φοραει πανα βρακακι … ουστ χαμενε …

Ρε αυριο θα σε βαραω σε ολο το live … μαυρο θα σε κανω …

Θα πιω το Blood of my enemies αυριο…

Θα πιω το Blood of my enemies αυριο…[/quote]

Ρε δεν πας να πιεις και ενα κιλο γρασσο … το ιδιο μου κανει …

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Θα πρότεινα γρασσογραφίτη! Έχει πλούσιο άρωμα, χρώμα και γεύση!

kala me tin thessaloniki…me tin athina ti ginete kyrie mou?den erxeste ke pros ta meri mas kamia volta na ftiaxtoume ke emis? loipon gia olous tous aor babes exo to site pou isos to kserete alla ine fovera enimeromeno se cd…www.heavyharmonies.com…tha me thimithite…mexri ke raw silk exei!

kati akoma…ine alithia afto pou legete gia alice cooper me support tnt?

Τσέκαρε τα νέα στην αρχική σελίδα :wink:

o kurt cobain(i telos panton opos grafete to onoma tou) se tainia? ygranthika!..kala o alice cooper erxete…oi tnt?aftoi me endiaferoun…

Ξεφεύγετε

ego epistrefo…igri!

Παρεπιπτοντως και εγω ακουσα για Alice Cooper στην Ελλαδα αρχες Ιουνιου, αλλα στο official site δεν αναφερεται τιποτα. Ομως αν δει κανεις τις ημερομηνιες της περιοδειας παιζει 6 Ιουνιου στην Μπολονια και 11 Ιουνιου στο Εσσεν.
Μαλλον αν γινει θα γινει εκει αναμεσα, λεω εγω τωρα.
Αρκει να μην ειναι ραδιο-αρβυλα η ιστορια.

Ρε παιδιά κάντε ένα κόπο και ρίξτε μια ματιά στην αρχική σελίδα, δεν είναι δα και τόσο δύσκολο. Οι 2 εμφανίσεις έχουν οριστηκοποιηθεί και είναι στις 8 και 9 Ιουνίου.
Και please εαν σκοπεύετε να σχολιάσετε κάτι με τον Alice Cooper ανοίξτε νέο θέμα στην κατηγορία Συναυλίες.

kala nte,min varas…ego pantos ta ida alla alo anarotiomoun…gia tous tnt!an tha peksoun support…afto me kaiei!thes na to sizitousoume kourou?

Sorry kourou!!!
Μια απορια ειχα με το official αλλα αυτο μπορει να ανανεωνεται αραια και που.

episis na toniso oti nai na epistrepsoun oi poserades…alla na einai ke oreoi!

Με φωναξε κανεις;

Είπε να είναι και ωραίοι…Λυπάμαι που στο θυμίζω… :twisted: