Οι poserάδες επιστρέφουν

Την προηγούμενη βδομάδα έγιναν 2 poser parties στη Θεσ/νίκη…Κάθε Τετάρτη στο Booker και κάθε Πέμπτη sto Harley παίζουν poser… Επίσης, υπάρχει εξειδικευμένο δισκοπωλείο (specialized in melodic hard rock) στο κέντρο της Θεσ/νίκης Πλ.Ναυαρίνου και Αλ.Σβώλου γωνία δίπλα στο Μαρινόπουλο το Reptile Music…Υπάρχουν διάφορα τοπικά συγκροτήματα που παίζουν ποζεριές.Εγώ πρωτοείδα το 2002 τους Hard On πχ. Ο Γάκης είναι γνωστός και επαγγελματίας του είδους με τους Troublemakers…Οι Roxy Bitch που παίζουν sleaze απ’ότι ξέρω,δεν τους έχω δει ακόμα, έπαιζαν πριν λίγο καιρό στο Μύλο…Και εμείς στη Μουσική Ομάδα στην Αρχιτεκτονική (όπου παίζονται διάφορα είδη) όπου ξεκινήσαμε πέρυσι όσον αφορά το poser… Πέρυσι παίξαμε ένα playlist 5 κομμάτια, ατελές, 4 ακουστικά κομμάτια:Whitesnake Here I Go Again, The Deeper The Love και Is This Love - acoustic version το 18 and Life από Skid Row αλλά και το ηλεκτρικό All She Wrote από Firehouse!Φέτος η Μουσική Ομάδα κάνει συναυλία στις 25 Μάη και θα έχει και poser ξανα,εκτος απροόπτου. Θα επανέλθω με νεότερα.
ΥΓ: Οσοι από Θεσ/νίκη ενδιαφέρονται να πάιξουν poser στείλτε e-mail και τα λέμε από κοντά στη Μουσική Ομάδα.

ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΟΧΙ POSERADES ΠΕΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ AOR-αδες .

συμφωνω με αυτο το poser einai mia tabela poy kolisan diaforoi typoi ypermaxoi toy metal thn periodo 87-90 (blepe metalica kai alloi) kai meta eginan oi xeiroteroi (thimamai stin kithara toy hetfield to aytokolito kill bon jovi… )exei o keoros girismata …manowar death to false metal …and posers kala aytoi einai mono gia gelia…

Λίγα με τους Manowar ρε
HAIL AND KILL ΓΑΜΩΤΟ ιοφδξωγοιφσδνξωγοσδφνξωγψ

re mathe agglika prota kai meta mila

Ευέξαπτε κόσμε :roll:

Επειδης εγω δεν ξερω αγγλικα , (εχω κανει γαλλικα και πιανο οπως αναφερω σε αλλο τοpic) , μεταφραστε μου σας παρακαλω …
Ευχαριστω προκαταβολικα.

soy milisa opos moy milises oyte me xereis oyte se xero opote pes tin gnomi soy kirile opos ego

Peace …

:stuck_out_tongue: :lol: 8) Ψοφάω 8) :lol: :stuck_out_tongue:

manowhore ? auto to “group” (o 8eos na to kanei group) den exei kan logo uparkshs. pragmatika poserakia, pseutometaloudes me dermatina vrakakia :stuck_out_tongue:

Ότι και να λέτε, και εγώ τους βρίζω, και εγώ τους έχω αντιπαθήσει, αλλά μου έχουν χαρίσει metal στιγμές και οφείλω να τους σέβομαι. :roll:

Brothers everywhere, rise your hands into the air
We 're warrioooooors, warriors of the wooooorld

manowarofwlia ? 8O

Ρε πηγαινετε να κανετε “κακακια” ολοι σας που θα βαλετε στο στομα σας τους MANOWAR". Ποζερια ΧΑΑΧΑΧΑΧΑ

tha pame alla pios tha mas daneisei babylino? ode maio i o eric adams? :lol: :lol:

Μπλαντ εντ ντεθ αρ γουειτινγν λαικ α ρειβεν ιν δε σκαι
ΑΙ ΓΟΥΟΖ ΜΠΟΡΝ ΤΟΥ ΝΤΑΙ

metal \m/

Ο Angel in black

Πες τα ρε Ανχόλη!!
Χειλ Χειλ Χειλ εντ κιλ!!! (με τα χερια πανω το ενα να πιανει τον καρπο του αλλου … )

MAΝΟWAR RE!!! :evil: