Παράωρες εξομολογήσεις...(posts μόνο 3-8 τα ξημερώματα)

:slight_smile:
Μα στο ειπα οτι δεν ηταν τυχαιο! Εχω κι αλλη μια θεραπεια για τη ζεστη. Κρυα ανεκδοτα, ομως δεν ειμαστε στο σωστο θρεντ…

[SPOILER]Διοργανώνεται ένα παγκόσμιο συνέδριο μαθηματικών και καλούνται διάφοροι διακεκριμένοι μαθηματικοί απ όλο τον κόσμο. Οπότε την πρώτη μέρα τους μαζεύουνε σε μια μεγάλη αίθουσα και τους λένε: «Αγαπητοί σύνεδροι , σήμερα θα πραγματοποιηθεί ο μαθηματικός διαγωνισμός για να αναδείξουμε τον καλύτερο μαθηματικό του κόσμου» Με ενθουσιασμό λοιπόν ξεκάνει ο διαγωνισμός. Τους εξετάζουν τον ένα μετά τον άλλον οπότε σε μια φάση μπαίνει να εξεταστεί ένας:
? Καλημέρα. Για πείτε μου σας παρακαλώ ποια είναι η τετραγωνική ρίζα του 5.688.
-Δεν ξέρω, λέει, αλλά θα μάθω.
Παραξενεύεται ο εξεταστής αλλά συνεχίζει:
-Τότε πείτε μου πόσο κάνει 8.534 δια 56.
-Δεν ξέρω αλλά θα μάθω, λέει πάλι αυτός.
-Τέλος πάντων! Από ολοκληρώματα ξέρετε τίποτα?
-Δεν ξέρω αλλά θα μάθω, απανταει ήρεμος.
-Από πολλαπλασιασμό έστω?!
-Δεν ξέρω αλλά θα μάθω
Οπότε του βιδώνει του εξεταστή βγαίνει αγανακτισμένος και φωνάζει «φερτέ μου τον πρόεδρο» και «φερτέ μου τον πρόεδρο»!
Πάει ο πρόεδρος και του λέει έξω φρενών:
-Τι είναι αυτός ο άσχετος που μου φέρατε να εξετάσω!? Ούτε πολλαπλασιασμό δεν ξέρει!
-Μα τι λέτε κύριε εξεταστά? Είναι ο καλύτερος στο είδος του!
-Τι λέτε μωρέ? Ποιο είδος του?
-Είναι θαμαθειματικός[/SPOILER]

:’)

Ε όχι τώρα το χάλασες, δεν έπρεπε!

Να το κανω εδιτ? Περιμενε να σκεφτω…

Προσθηκη σημαντικη, αλλά προσοχη! δεν ειναι δροσιστικη. Με αυτο παιρνεις φωτια, βρε παιδι μου! :-))

http://youtu.be/KlxEejhHfr8

Χαχαχαχαχα πάνω που είχα βάλει and justice… με παρακολουθείς;

… οχι, αυτο ορκιζομαι ηταν τυχαιο! Κατι σε Star Wars πηγαινα να βρω, αλλα δεν!
Εχω και εγω μια εξομολογηση να κανω: πρεπει να ξυπνησω σε 3,5 ωρες και δεν εχω παει ακομα να κοιμηθω!!

Εγώ απλά ρεκλάρω :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: Το μόνο που έχω αύριο είναι να καώ σε κανα βιβλίο

Κι εγω θα καω στο κλιμαζον της κομμωτριας, τι νομιζες, για σοβαρη δουλεια θα ξυπναγα?
Λοιπον, καληνυχτες στους ξενυχτηδες συμφορουμιτες (βαστατε γερα το καστρο, παιδια!) και σε σενα…κερατουκλη, ευχομαι δροσιες!:smiley:

Ich will

Κόλλημα με rammstein βραδιάτικα

Κολλημα με Converge - Wretched World αυτη την ωρα.
Ακου το για να ξεκολλησεις απο το δικο σου!

Εσύ δεν κοιμάσαι ποτέ; :stuck_out_tongue:

Απορω κι εγω με τον εαυτο μου! Δε θελω να στερηθω τη μουσικη που ακουω κλεινοντας τον υπολογιστη, μπορεις να το καταλαβεις αυτο? Με κραταει ξαγρυπνη σαν καφες, σαν 5 καφεδες, δε χρειαζομαι καφε για να μεινω ξαγρυπνη για να ειμαι ειλικρινης…

Εγώ αντιθέτως λέω να πάω για ύπνο… περνάω κρίση αυτό το καλοκαίρι, θέλω να κοιμάμαι συνεχώς :stuck_out_tongue:

Παρε μια Λανα ρεμιξ τωρα

Καλον υπνο! Σαν τη στρουθοκαμηλο που χωνει το κεφαλι στην αμμο αμα νιωσει κινδυνο. Αμα κοιμασαι δεν υπαρχει η κριση που περνας? Ή περνας κριση νυστας?

Διπλό ποστ :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Διπλο razz!!
Πώς εγινε διπλο το ποστ? Ουτε που το καταλαβα, αλλα το διορθωσα εγκαιρα!

Και κρίση νύστας… αλλά και διάφορες κρίσεις :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: Ο ύπνος είναι το καλύτερο φάρμακο γενικά, τα γράφεις όλα και κοιμάσαι

Ξερεις να γραφεις και στον υπνο σου εσυ? Τι superboy που εισαι!!
Την επομενη απαντηση να μου τη γραψεις κοιμισμενος, θα σε τσεκαρω αν λες αληθεια! :smiley:

…Καληνύχτα Nandia… τα λέμε αύριο :stuck_out_tongue:

Καληνυχτα, superboy! Και θα σου προτεινα για αποψε το βραδυ που θα κοιμασαι να ξεχασεις λιγο την τεχνη του γραψιματος και να αποκοιμηθεις ακουγοντας, ξερω γω, [B][I]αυτο[/I][/B] :slight_smile:

Kαιρό έχω να εμφανιστώ εδώ…

Πριν λίγες μέρες σου μίλησα. Δεν ήσουν και πολύ ξεκάθαρη. Οπότε δεν επέμεινα πολύ. Και τώρα μέσα στη νύχτα, μου δίνεις να καταλάβω πως κάτι παίζει και με σκέφτεσαι. Χαίρω πολύ, παρομοίως. Δεν έχω σταματήσει να σε σκέφτομαι. Τι θα κάνω με σένα;

Μάλλον έτσι θα καταλήξω.

Σε άλλα νέα, αύριο επιτέλους ΜΟΥΣΙΚΑ ΚΥΜΑΤΑ με τρέλα όμως. Θα σε σκέφτομαι κι εκεί, και παντού.