Παράωρες εξομολογήσεις...(posts μόνο 3-8 τα ξημερώματα)

Red Rum, πολυ ωραια της τα ειπες και ελπιζω να τα διαβασει τουλαχιστον το προσωπο. Ομως δεν μπορω να μην παρατηρησω οτι το πουλι μοιαζει με του hokam, οπως θα το αφηνε η γατα μου. Aν διαβασεις το [I]Ποσταρετε φωτογραφιες απο τα αγαπημενα σας ζωακια[/I], θα καταλαβεις.
Εχω κι εγω μια εξομολογηση: λατρευω το befunky!! παιχνιδακι τέλειο!

Καλα ο ανθρωπος σου μιλαει για ερωτα/γουσταρισμα/whatever,και η παραωρη εξομολογηση που εχεις να μας κανεις ειναι για το befunky?Really?

Ντιουντ,ειμαστε στην ιδια φαση,μονο που εγω αμφιβαλλω αν με σκεφτεται :wink:

Aπλως ετυχε να γραψω απο κατω απο τον Red Rum! Κι εμενα με συγκινησε αυτο που εγραψε, αλλα δε με αφορα. Ενω το befunky με αφορα. Τι ηθελες να κανω? Aφου ηθελα να γραψω! Καλα ξεμπερδεματα και με τη δικη σου by the way… Να παιρνετε μαθηματα απο τον metalMilitia πώς μεταχειριζεται τις γυναικες, μπας και καταφερετε τιποτις :slight_smile:

Αντε παιξε befunky τωρα/

Τελειωσα! Δες πικ! cartoonized this time!
Ακου εδω

Καητπερα

Σκατά διάθεση για τέταρτη συνεχόμενη ημέρα

3 μέρες ακόμα γαμώ!!! άντε και έχω βαρεθεί!

καληνύχτα σας.

MetalMilitia καλά κουράγια! :slight_smile:

Γιατι, βρε παιδι?:slight_smile:
Σου αρεσει καθολου η ποπ των 80’ s? Θα κανω ενα ποστ στο αντιστοιχο θρεντ. Το ετοιμαζω…

Καλά κουράγια και σε εσένα παιδί!

Κααααλη είναι :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

To λες με ενα ενθουσιασμο, μα με ενα ενθουσιασμο!!! Θα βαλω ποπάκια, μπορει και να αλλαξεις γνωμη!

καητ
περα
ααα
ουυ

Να τος

Τι θελει να πει ο παρα παραπανω?:?

Καητπερα

Αυτό

σορυ που ξαναρωτω, και γιατι δε λεει κανονικα καλησπερα?

Μagma, δεν πιστευω να μην ακουσεις τα ποπακια!!

Είσαι λίγο καιρό στο φόρουμ, δεν ξέρεις ότι το [B]καητπερα[/B] έχει καθιερωθεί για αυτό εδώ το thread.

Σε ευχαριστω! Θα μαθω, πού θα παει! Εσυ αυτο το ξερεις? Εδω το εμαθα κι αυτο. :slight_smile:
[B][I]Savatage- Summer’s Rain[/I][/B]

Ναντια γτ το εκανες αυτο τωρα?

standing alone in a dream
where nothing is real but oh how real it feels…

… το 'κανα για να 'χουμε ολοι κατι να ονειρευομαστε τωρα που θα παμε στα κρεβατια μας.
Καληνυχτες!! :slight_smile:

πολυ ωραια το εθεσες…
καληνυχτες!!