Παράωρες εξομολογήσεις...(posts μόνο 3-8 τα ξημερώματα)

ψιτ, παιδι! Λιγα λογια για τις γυναικες και ξουτ απο το θρεντ ΜΟΥ!!

Μη θαρρεύεις και πολύ, είναι μοντερέητορ. :stuck_out_tongue:

Μοδερατόρ; Σκασιλα μου τεραστια και δεκα εργοστασια. Κοιτα τι λεει η υπογραφη μου.

Μα για καλό το είπα.

Για καλο; Να σου πω, μου περασε κι αυτο απο το μυαλο, αλλά αντρες ειστε, δε σας αξιζει να σας λυπομαστε. Οπότε, βαραμε κι οποιον παρει ο χαρος…

Εχει κανεις αλλος σας αντιρρηση;…

… α! ειπα μηπως! 8)

Οποιος καταλαβε, καταλαβε ? οι αλλοι δε χρειαζεται.

[spoiler]
Να ακους τυχαια, σε μια πολυ ευτυχισμενη στιγμη της ζωης σου, ενα κομματι που ελιωνες παλιοτερα και το εχεις συνδεσει με δυσαρεστες καταστασεις. Πώς θα? νιωθες; Περιεργα, ετσι; Οι ξεθωριασμενες αναμνησεις δεν μπορουν πια να σε βλαψουν. Σου αφηνουν μια γλύκα μόνο, αυτές που ηταν πίκρα. Εικονες από το παρελθον περνούν απ? το μυαλο σου σαν φλασμπάκ, κι όμως δε φοβασαι αλλά χαμογελάς, γιατι εχεις [B]τωρα εδώ μπροστα σου[/B] αυτό(ν) που σε προφυλασσει, όπως ο βραχος στη ριζα του το λουλουδακι απ? τη βροχη.

Τι χαζο να ανησυχουμε για πραγματα που μας συμβαινουν! Αφου όταν περασει η μπορα και κρατησουμε τις αποστασεις μας από τα συμβαντα, όλα μοιαζουν γελοία ασημαντα μπροστα στο [B]τωρα[/B] κι αυτό που αποκτησαμε, αυτό που ηρθε στα χερια μας χωρις να το ζητησουμε? μαλλον χωρις να το ελπιζουμε.

Βγάλε τη γλώσσα στη ζωη και κορόιδεψέ την, γιατι κι αυτή σε κοροϊδεύει βάζοντάς σου τρικλοποδιες, για να γελαει όταν κλαις.

Ζωη! σε κοροιδευω, μωρη γελοια, που με παιδεψες. Κι από την άλλη σ? ευχαριστω για ολες τις αναμνησεις που μου εδωσες - μοναδικες και ανεκτιμητες, σιγουρα άθελά σου? [/spoiler]
Η πιο συναισθηματικιά σάς βγηκα, ρε. :p:D

Ειςαι σε λάθος θρεντ, χάλι. Τις Φάτσες μας έψαχνες.

Βέρα, τι κάνεις έδω;

Τι θα πει ότι ήπια; - Ήσουνα σε άδεια, ήρθε στη θέση σου μια κανονική, πραγματική γυναίκα, με σάρκα και οστά κι ας της λείπανε όλα τα άλλα, είναι η αγκαλιά της πραγματική κι όχι όνειρο, αγαπάει στα αλήθεια, δεν κλείνει το μάτι από το πουθενά… Τι θα πει σου έλειψα; Τι θα πει μου έλειψες; Θα 'ρθεις πάλι με στίχους του Λειβαδίτη και μελωδίες των Bon Iver κι εγώ θα κοιτάζω, πάλι, μόνος, τη συννεφιά, να αναρωτιέμαι αν υπάρχεις; Θα ξαναγράφουν οι γραμμές γύρω από τα μάτια σου την ιστορία κι εγώ θα χάνομαι και θα με ψάχνουν οι άνθρωποι, που δε θα καταλαβαίνουν τι σου βρίσκω, γιατί αγαπάω ένα φάντασμα, τι θέλεις πια από μένα, δε μαρτύρησα αρκετά ρε Βέρα, δε σε μνημόνευσα, δε σε προσκύνησα, δε σε λάτρεψα σαν θεό; - θέλω να ζήσω σαν κανονικός άνθρωπος ρε Βέρα, μην έρχεσαι πάλι, ξανθιά και πάλι, να μυρίζεις αγιόκλημα στα στενά δρομάκια, δεν αντέχω άλλο…

Σε παρακαλώ…

Φύγε…

ISFP κι εσυ στο τεστ? Join the club :slight_smile:

Δεν νομίζω ότι είμαι στο ίδιο club μαζί σου ακόμα και σαν ζωικό είδος.

Ξερεις τι λενε οτι κρυβεται πισω απο το μεγαλο μισος;


ο nameless :stuck_out_tongue:

Ποιος της πήρε υπολογιστή της χαζής ρε πούστη;

απο κινητο μπαινω

Καλημέρα στον κόσμο. Άλλοι πανε για ύπνο, άλλοι δεν έχουν σχεδόν κοιμηθεί. Ας οψονται τα ταξίδια…υπάρχουν κι άλλοι που κοιμούνται όρθιοι…
Συνήθως οι παραωρες ειναι σκοτεινό θρεντ. Όταν δεν ειναι οφτοπικ… Εγώ θα του ρίξω λίγο φως. Κι ένα χαμόγελο. Χωρίς σκέψεις και αναζητήσεις. Χωρίς θλίψη και μελαγχολία. Νυστάζω παιδιά…ακόμα η πτήση;

Ξανά καλημέρα… Και χαμογελάστε κι εσείς που και που.

Βeach house - Bloom (full album)
… αυτο ακουω τις δυο τελευταιες ωρες. Kαι δε θελω να παω να κοιμηθω.

Emotions in full bloom and blossom… “Wishes”… So many wishes…

Ειπα να πω μια καλησπερα στους συναδελφους ξενυχτηδες του φορουμ (ή μια καλημερα, οτιναναι), αλλά λεω να πω…

Χαλι, πες αλευρι!..


o σεκο σε γυρευει!!!

FML. Έχω ξυπνήσει από τις 2.45 και δε με ξαναπιάνει ύπνος με τίποτα.
Είναι άπειρα τα θέματα που με απασχολούν και πρέπει να φροντίσω, που δε θα ησυχάσω μέχρι να ολοκληρωθούν.

Αλλά κυρίως εκείνη. Περμένοντας σε αναμμένα κάρβουνα λοιπόν, έστω και για ένα απλό ραντεβού. Εκεί καταντήσαμε. Δε βαριέσαι…

Πόσο θεικό είναι να ξυπνάς με τη μουσική μες στο κεφάλι.Και να ακούς Earth τις μικρές ώρες…

Ειναι ωραίο να ξυπνάς και να σκέφτεσαι ευχάριστα πράγματα. Να μην ειναι γύρω σου όλα μαύρα. Να πιστεύεις ότι κατι όμορφο συνέβη, συμβαίνει ή θα συμβεί. Να μπορείς να χαμογελάς. Έστω και λιγο.
Είμαι σπασικλας. Καλές γιορτές σε όλους…:slight_smile:

…άντε νταλκά είχα να γράψω εδώ μια φορά…συμφωνώ με τον toxikos απόλυτα, και μετά από καιρό, συμβαίνει και σε …να μην έχω έννοιες τέτοιες ώρες, αλλά μόνο ευχάριστες σκέψεις:):!: