Παράωρες εξομολογήσεις...(posts μόνο 3-8 τα ξημερώματα)

Τι ωραίο να ξενυχτάς Χριστούγεννα. :slight_smile:

…ανοίξαμε και σας περιμένουμε…
…πωπωπωπωπωπωπω, ιέχω πράμα λιέγετεεε…
…5 ώρες μείνανε παιδιάαα…

…παράωρες να δουν τα μάτια σας…:stuck_out_tongue:


αει παρατα μας, τοξικε, θα ποσταρουμε ουτως ή αλλως, γιατι ετσι γουσταρουμε

Λοιπον, παω για υπνο με τις μελωδιες της Chelsea στο κεφαλι μου. Kαι με ερωτολογα στα αυτια μου, χαδια στο σωμα, φιλια στο στομα… Παω για υπνο ευτυχισμενη και δεν ειναι ονειρο. Ή μαλλον ειναι…

Νάνδια ίσως θα πρέπει να φτιάξεις κι ένα twitter account, είναι πιο βολικό κι όχι τίποτα άλλο, αλλά και για να μας ενημερώνεις…

[SPOILER]και πότε πηγαίνεις στην τουαλέτα. Είμαι σίγουρος και συμφωνεί και το υπόλοιπο φόρουμ μαζί μου, ότι κι αυτό θέλουμε να το ξέρουμε κι εσύ να το μοιραστείς μαζί μας, το μόνο σίγουρο! Κι επειδή όπως έχεις γράψει είσαι νέα στα ιντερνέτια…

[B][COLOR="#B22222"]http://bit.ly/HTnbnE[/COLOR][/B][/SPOILER]

[SPOILER]P.s: Dream within a dream είναι και μη το πολυψάχνεις γιατί μπορεί να πεταχτεί κανά πλάσμα της φαντασίας του και σε δαγκώσει…
Να προσέχεις όμως γιατί το “όνειρο” μπορεί να εξελιχθεί κάλλιστα σε

[B][COLOR="#B22222"]http://youtu.be/RrGbqpa3cTo[/COLOR][/B]
:stuck_out_tongue:
[/SPOILER]

Ουπς! Εχω ακουσει (και ακουω) τοση Chelsea Wolfe που νομιζω οτι την ποσταρα (κατα λαθος εξεπιτηδες) πριν λιγο και στα αθλητικα. Σορυ, βρε παιδια της λιβερπουλ, Scourge Of God, Leviathan και λοιποι, δε θα το ξανακανω, αλλα ειμαι κι εγω φανατισμενη, βλεπετε!

Ελα, για να σας φυγει η πικρα που χασατε σημερα (χτες)

ον τοπικ
Αλλοι ξενυχτανε δουλευοντας αποψε κι αλλοι κοιμουνται του καλου τους του καιρου!

Την πηδήξανε επιτέλους:!::!:

Οι παράωρες έχουν καταντήσει νεκροταφείο πλέον. Ή όλοι έχουν λύσει τα ψυχολογικά τους, ή έχουν καβατζωθεί. Ίσως και κάποιοι να αυτοκτόνησαν…

Εγώ πάντως πάω για ύπνο τώρα.
ΖΩΝΤΑΝΟΣ :slight_smile:

Γαμημενα νυχτερια μου εχετε φαει την ζωη!!!

Ας το ζωντανέψουμε λοιπόν…

[SPOILER]Ρε συ Τοξικέ, ψιλοκουτσομπόλα μας βγήκες και σε συμπαθώ, ψιλό πάντα, μιας κι είσαι Liverpoolάρα! Τι σε νοιάζει τι κάνουν ή τι δε κάνουν οι άλλοι, αφού εσύ όπως γράφεις γυρνάς ΖΩΝΤΑΝΟΣ στο κρεβατάκι σου?? Μήπως αυτά που συναντάς εκεί δεν είναι το ίδιο ΖΩΝΤΑΝΑ με σένα, ώστε να σε εμπνέουν και να σε κρατούν απασχολημένο, ώστε να μη χρειάζεται να μοιραστείς τις σκέψεις σου, κάθε λίγο και λιγάκι, μαζί μας? Ε, τι λες? [/SPOILER]

[SPOILER]Φιλικά πάντα! :D[/SPOILER]

ο χαρακτήρας μου δεν αλλάζει που να κάνετε κωλοτουμπες και τάματα μαζί…

[B]Αν έχεις μέσα σου όνειρα με φώτα, μάγια ή χρώμα,
ξερίζωσέ τα, θάψε τα κάτω βαθιά στο χώμα, [/B]
χάιδευε μόνο τα ξανθά μαλλιά και το ποτήρι,
τι όλα περνούν, πες μου ω, μηδέν
πόσο θα ζήσω ακόμα.

Και περπατώ και περπατώ, πάντοτε περπατώ…


… Μόλις πριν λίγο τελείωσε το τελευταίο μέρος της τριλογίας του “Before” - “Before Midnight”. Σε προβληματίζει, σε κάνει να σκέφτεσαι πώς η ζωή παραείναι αληθινή για να είναι ονειρική. Είναι δύο έννοιες τελείως αντιφατικές. Τα όνειρα στο τέλος μένουν απλώς όνειρα, ένα πράγμα μόνο δεν αλλάζει στον χρόνο…

… ο άνθρωπος!!! Εξαιρετικά αφιερωμένο…

[SPOILER]Goodnight people and fuck you! :p[/SPOILER]

Mα καλα, ενας σας δε βρεθηκε να ταΐσει το μωρο μου, το σπλαχνο μου, το θρεντ μου τις Παραωρες, τοσο καιρο που δεν ξενυχταω; Ασιτια κοντεψε να μου παθει και να το τρεχω στους γιατρους.

Ελα δω, καμαρι μου, να σου δωκω φαγακι, αποψε ξενυχταω για σενα.

[B]Και για σενα[/B]? :slight_smile:

Ροκινγ, φτιαξε το ρολόι σου, πας πισω…

[SIZE=4][B]Φωτιά στα Σαββατόβραδα να μην ξαναγυρίσουν,
κι αυτοί που μείναν μοναχοί να μην ξαναδακρύσουν. [/B][/SIZE]
Ώπα! Αϊντέ γαμώ ντι μπαναγίατς και το χριστός. Λόφος-μόφος-ζόφος-ψόφος.:drunk:

Eμενα παλι, Voider, αμα ειναι Σαββατοβραδο, μου ερχεται αυτο το κομματι στο μυαλο:

Και τα λογια:

[I][COLOR="#008000"]Well now, I get low and I get high,
And if I can’t get either, I really try
I’m a dancing man and I just can’t lose
You know it’s all right, it’ s ok
I’ll live to see another day.

[B]And we’ re staying alive, staying alive[/B]…

Life going nowhere. Somebody help me.
I’m staying alive.
[/COLOR][/I]
Αυτος ειχε τον χορο και κρατιοταν ζωντανος.
Ολοι κατι εχουμε για να κρατιομαστε. Μην το ξεχναμε αυτο :slight_smile:

Παρεμπιπτοντως, ηρθε η ωρα νομιζω να ζητησω απο το ροκινγκ να κλεισει αυτο το θρεντ για να ανοιξω εγω ενα με τιτλο [I]Οι Παραωρες της ναντιας[/I], οπου θα ειστε φυσικα ολοι ευπροσδεκτοι να ποσταρετε 3 με 8, οπως εχουμε συνηθισει. Ευχαριστω!

Προλαβα; Πρόλαβα…

Καλημέρα στον κόσμο

:slight_smile:

Ας βάλουμε και λίγο χαμόγελο στη μαυρίλα…

Δε θα του περάσει. Εμεις θα νικησουμε ρε…

ιιιιιιιιεεεεεεεεεεεεεεει ^

μμμμμμμμχμμμμμμ

μαλάκες ήρθε η άνοιξη! βγείτε όξω!

…ετοιμαζόμαστε…και σε περιμένουμε:wink: :slight_smile: :!:

…ουπς σόρυ…δεν κοίταξα ώρα:roll:

:):!:

…τι όμορφα που είναι να ξυπνάς 6 το πρωί, να απολαμβάνεις ένα καφέ με την αυγή, και να μπορείς να γράψεις απενοχοποιημένα σαυτό το thread:):!: