Παράωρες εξομολογήσεις...(posts μόνο 3-8 τα ξημερώματα)

Σκατά ζωή. Σκατά γηρατειά. Τι ευχαριστιόμαστε τελικά;

Σύνελθε!

Για να συνέλθω θα πρέπει να νιώσω ότι ευχαριστιέμαι περισσότερο τη ζωή, αλλά αυτό δε μπορεί να συμβεί και λόγω χώρας. Για την ώρα θα προσπαθήσω μπας κι ευχαριστηθώ λίγο ύπνο, αν και δύσκολα.

Καιρό είχα να περάσω από δω…ένα γεια να πω ρε γμτ και να φύγω…

Έτσι κι αλλιώς δε με πιανει ύπνος απόψε…

[B][COLOR="#000080"]Soft Kitty[/COLOR][/B] best remedy ever:!::slight_smile:

…μπλιαξ…:?

Αντιπάθεια στο Βιξ? Προτιμάς βεντούζες? Το χτύπημα στο κεφάλι, επίσης, λειτουργεί ευεργετικά και πέφτεις αμέσως αναίσθη… εννοώ για ύπνο. Άλλαξες γνώμη? :slight_smile:

…έλα είμαι μέσα στα χρονικά όρια του θρεντ…λίγο ισοπεδομένος για δεύτερη φορά αυτήν την εβδομάδα…αλλά θα κρατήσω μέχρι νωρίς το πρωί:):!:

'τπερα :!:

πρεπει να σταματησω να βλεπω αρρωστα ονειρα. ξαγρυπνησα.

Κι εγώ σήμερα λόγω εφιάλτη ξύπνησα. Είμασταν λεει μικρά παιδάκια σε ιαπωνικό σχολείο, και πετάξαμε την αδερφή του εκεί κολλητού σε μηχάνημα που την έκανε κιμά. Χωρίς ίχνος μεταμέλειας, μας ένοιαζε μόνο πώς θα το πούμε στο μπαμπά του. Αρρωστημένα όνειρα ή μνήμες απ’το παρελθόν;

Οι κακές ταινίες που βλέπεις με τα αίματα προκαλούν αυτά τα όνειρα.

Πλάκα πλάκα παίζει να ισχύει. Έχω δει ότι είμαι μαφιόζος και με σκοτώνει αντίπαλη φαμίλια, ότι είμαι μπάτσος και κυνηγάω κακούς, ότι γίνεται εισβολή εξωγήινων στα Κάτω Πατήσια…

Κατωπατησιωτης εισαι?

μνημες απο το παρελθον…

Πρέπει να είναι ανωπατησιώτης και να κοίταζε την εισβολή από ψηλά…

@πάνος: το ότι είσαι μαφιόζος και μπάτσος δε λέει τπτ, τις περισσότερες φορές είναι το ίδιο πράγμα…

γεια χαρα, το ρεφρεν του save us των accept ειναι ο,τι καλυτερο συνεβη στην ανθρωποτητα εγινεταλεμε

LSD και free willy προτιμότερα από τσιφνιάρες σαν τη Σωκιανού.

Κοντα 4 ωρες ληθαργος το απογευμα, αντε να σου κολλησει υπνος τωρα!

You see, Dwight’s the same way about dames as he is about booze. He can’t go halfway. He just can’t have a little piece here and there like a normal guy. No, with him it’s got to be a religious experience. He writes poems and stuff, like he did with that Ava broad. So he’s a little crazy that way and if he’s gotten in a fight or something, I hope you’ll show him some understanding.