Παράωρες εξομολογήσεις...(posts μόνο 3-8 τα ξημερώματα)

ΜΟΛΙΣ ΕΦΑΓΑ ΕΝΑ ΤΟΣΤΑΚΙ Κ ΕΚΛΑΣΑ

…καλά την πάλεψα μέχρι τώρα για να γράψω κάτι εδώ…και τώρα δεν νυστάζω:D…κιέχω και δουλειά το πρωί#-o…καληνύχτα λοιπόν, ή μάλλον καλό ξημέρωμα:):!:

Έχει τύχει ποτέ σε κανέναν σας να ερωτευτεί τόσο πολύ που να θέλει να κάτσει ήσυχα σε μια γωνίτσα και να κλάψει από χαρά; :-s

Να του λείπει το άλλο του/ μισό από το πρώτο δευτερόλεπτο που θα κλείσει τη πόρτα πίσω του; :?

Να μην μπορεί να κοιμηθεί το βράδυ κι ας έχει βαρβάτο πρωινό ξύπνημα την άλλη μέρα για δουλειά ή σχολή; :roll:

Γιατί αυτό συμβαίνει σε εμένα τους τελευταίους μήνες, which is actually nice… :smiley:

trava 2 paxies, sa poulaki tha peseis

Έχει κανείς διάθεση για ιντερνετική κουβεντούλα;

Ισχυει.

…καημό τό’χω να γράφω πότε πότε εδώ…απόψε ξύπνησα και δεν έχει άλλο ύπνο…να δω πως θα βγει η δύσκολη μέρα:):!:

ωραια περναμε , δεν μπορω να πω…

τελεια περναμε

Μάσκα δεν έχω να γυρνώ στο καρναβάλι ετούτο…

Σκουπίδι η σκέψη την πετώ, τη λογική απαρνιέμαι
μ? ένα σαράκι αρμένικο για δρόμους που δε θέλησα
στις χαραυγές ξεχνιέμαι

Μα ούτε ένα ποστ φέτος;

Ειρωνεία το ότι όσο γεμίζουν οι μέρες σου με υποχρεώσεις και δουλειές και εξόδους, γκρινιάζεις λίγο για τον χρόνο που σου λείπει αλλά κάπου μέσα σου δεν μπορείς ούτε να παραπονεθείς. The joys of life. :slight_smile:

Και για πείτε, τι νέα. Εδώ πάντως διασκεδάζουμε τρελά, μόλις έφαγα μισό τσουρέκι σοκολάτα.

Τα καλοκαίρια είναι πάρα πολύ δύσκολο να κοιμηθείς.[-o<

Που να ησουν με 30+ βαθμους απο αρχες Δεκεμβρη οπως ειμαι εγω εδω στα τροπικα. Εκει να δεις ζορια. Το προτιμω βεβαια απο το κρυο που μου λενε οτι επεσε στην Ελλαδα τον χειμωνα που μας περασε απο αυτα που διαβαζα κιολας ενω εγω εκεινη την περιοδο οπως και τωρα εξαλλου, εκανα και κανω μπανακι στα εξωτικα μερη.
Βεβαια τωρα που θα παω Αυστραλια την 1 Ιουνη, ειναι η μερα που ξεκινα ο χειμωνας τους οποτε θα φαω και γω κρυο στην μαπα.

Ακούγοντας ξανά μουσική μετά από εβδομάδες…

Στο σύμπαν της Marvel o Mosquitoman θα έπρεπε να είναι διασημότερος του Spiderman, γιατί πιο πολλές φορές μας τσιμπάν κουνούπια παρά αράχνες. Καθαρή αδικία. Άντε καλό μήνα!

…νά’μαι και μια φορά στις επάλξεις τέτοια ώρα…και το βλέπω να τραβάει:):!:

Μας ξύπνησε ο όμορφος γλυκός σεισμούλης απόψε. Δε φτάναν τα κουνούπια κι όλα τα άλλα.:x