Παράωρες εξομολογήσεις...(posts μόνο 3-8 τα ξημερώματα)

Κανονικά θα έπρεπε να μετονομαστεί σε “παράλογες εξομολογήσεις”, γιατί το άλλο το γαμήσαμε.

Σε ένα forum που αργοσβήνει, μόνο ένας σεβάσμιος γέροντας ξαγρυπνά, ψάχνοντας το δρόμο του. Όχι ρε.Δεν έχω πιει.Σπίτι μου θέλω να πάω. Καλημέρα…

φίλη γκοθού που είναι ευαισθητούλα και τρυφερούλα ψάχνει να γνωρίσει αγόρι sub όμορφο λεπτό να φορά μαύρα ηλικία 20-40 με ευγενικά αισθήματα
αν υπάρχει γκοθάς που ενδιαφέρεται μου στέλνει pm

Hammill.

Τι θα γινει ? Ποσα βραδια θα μεινω αυπνος για κατι που κρατησε κατι λιγοτερο απο 50 μερες ? Τι πρεπει να κανω ακομα για να καταλαβεις οτι ειμαι ερωτευμενος μαζι σου γαμωτο σου ?
Ποτε επιτελους θα περασει αυτο το μαρτυριο ? Εχω να κοιμηθω 5 ωρες σερι απο τις 8 του Μαρτη.Ναι ξερεις ποια μερα ειναι αυτη.

Καλά είσαι. Έχω να κοιμηθώ πάνω από 4 ώρες σερί από τον Σεπτέμβριο του '15, όταν έδινα μαθήματα για την εξεταστική. Παλιοζωή. Άγχος και ψυχολογικά προβλήματα, θέλω να πίνω κάθε βράδυ αλκοόλ και χάπια για να μη νιώθω άγχος και ένταση. Ωραία, και είμαι μόλις 24.

Συγχωρέστε μου την ώρα.

Θυμάσαι εκείνη την εποχή που ήσουν μικρός και έπαiζες ανέμελα? Δεν έκανες διακρίσεις στους ανθρώπους, και κάθε συναίσθημα το έδειχνες δίχως φόβο ή υποκρισία. Θυμάσαι?

Και κάτι έγινε.

Γύρναγες σπίτι και άπλωνες το χέρι στο τραπέζι και κάποιος το χτύπαγε και πόναγε και σου φώναζε «ΜΗ!!». Σιγά σιγά μεγαλώνες κι ανάλογα πολλαπλασιάστηκαν τα «ΜΗ!» που εφαρμόζει η κοινωνία?μα δε θυμόσουν πια, συνήθισες στα «ΜΗ!» και ξέχασες ποιος ήσουν μικρός που όλα ήταν καινούργια και εξευρενήσιμα.

Κάποτε έτρεχες ελεύθερος…θυμάσαι?

Μετά σε έπερναν από το χεράκι και σε τραβάγανε παντού και σε κάθε ατόπημα έντονες δυνατές λέξεις σε ξανάβαζαν στον «ίσιο» δρόμο.

Μετά μεγάλωσες και το λουράκι δεν το αισθανόσουν, δεν το έβλεπες, αλλά ήταν εκεί…έπρεπε να παντρευτείς και να κάνεις παιδιά, να δουλέψεις για αφεντικά γιατί αυτός είναι ο σκοπός της ζωής…πάλι καλά…φαντάζεσαι να μας περιγελούσαν τα «κατώτερα» ζώα επειδή εμείς δουλεύουμε για να ζήσουμε? Αλλά είμαστε το κυρίαρχο είδος και επιβληθήκαμε στα πάντα πάνω στον πλανήτη…ήταν θέμα χρόνου…η ανωτερότητα μας αποδείχτηκε.

Είμαστε δουλευταράδες. Κάναμε οικογένεια, παιδιά!

Πεθάναμε παντογνώστες και πανευτυχείς. Τέλος.

Τι ωραία που ήταν η ζωή?

Πόσο είναι η φίλη; Από εμφάνιση;

pm είπα όχι εδώ
άνοιξε το inbox σου

full drink or fuck off.

και ας μου βρει κάποιος πώς λέγεται η σερβιτόρα, πληζ κ θενκς

1 Like

Το φόρουμ έχει πεθάνει εδώ και καιρό. Να ζήσουμε να το θυμόμαστε…και ο πόνος θα είναι βουβος, αφού κανείς δε θα απαντήσει…

Maiden ρεεεεεεεεεε

Now at the zenith there is nowhere left,
nowhere left to go but down.

με μια γρηγορη ματια στο θρεντ συμπαιρενει κανεις οτι μονο οι ροκαδες-μεταλαδες ξερουν να αγαπανε ρε φιλε…

crimson, καληνύχτα ρε

ναι, περιμενε

σκατα

1 Like

Καψούρες πέρασαν κι έφυγαν εδώ μέσα… κι εγώ πότε θα φύγω από Ελλάδα και πότε θα φύγω από Ελλάδα… Παπάρια, ούτε από την Ελλάδα έφυγα, ούτε καλά έγινα, και τώρα δεν βγαίνω καν από το σπίτι για να μην πεθάνω. Θα πεθάνω, αργά ή γρήγορα, και κανείς δε θα με θυμάται.