Παράωρες εξομολογήσεις...(posts μόνο 3-8 τα ξημερώματα)

Ναι, έχω, και δεν έχω κανένα θέμα να μιλάω γι’ αυτά. Αν έχεις πάντως κάποια απορία μη διστάσεις να στείλεις ΠΜ. Αυτά… Να προσέχεις! :slightly_smiling_face:

btw σε ευχαριστώ πολύ!

2 Likes

bump, τι λέει;

1 Like

Τι να γίνει βρε @YoungAtlas… Άκουγα σήμερα (βασικά από τα ξημερώματα) αυτό:

Kι έχει πάλι γαμηθεί η ψυχούλα μου… Έψαξα να βρω αν υπάρχει κάποιο τόπικ για να βγάλουμε τα σώψυχά μας, και βρήκα αυτό… Σόρρυ που δεν είναι 3-8 το πρωί, αλλά έχει και μια μουντάδα σήμερα που δένει με τις σκέψεις μου

4 Likes

Μιλας με γρίφους γέροντα.

1 Like

τι γρίφους, μου 'χουνε σκάσει τα άγχη και οι μουντιλες μου πάλι

1 Like

Από άγχος κι εγώ άλλο τίποτα τα τελευταία 1-2 χρόνια. Νομίζω πως δεν υπάρχει τίποτα καλύτερο από κάποια ευχάριστα διαλειμματα για την καταπολέμηση του. Κάποιες στιγμές που να ξεδινεις που να περνάς ωραία. Φτάνει να μην είσαι τόσο αγχωμενος που να μην μπορείς να το κάνεις ούτε αυτό.

Και πολύς διάλογος με τον εαυτό, εγώ τουλάχιστον προσπαθώ να το φιλοσοφω όσο μπορώ. Και κουβέντα με δικούς μας ανθρώπους, φτάνει να μην τους πρηζουμε. Και κοινωνικότητα, νομίζω το να κλείνεται κάποιος τα κάνει χειρότερα.

Η μουνταδα εν μέρει είναι και γνώρισμα της εποχής θεωρώ και του χειμώνα που έρχεται.

Ότι και να έχεις μαν εύχομαι να περάσει σύντομα και να αισθάνεσαι καλύτερα.

1 Like

Είναι κάποιες σκέψεις που πάνε κι έρχονται, τίποτα διαρκές (αλλά παρ’ όλα αυτά μόνιμο). Τώρα έχω ένα παράλογο άγχος λόγω εξεταστικής, και μαζί με αυτό βγαίνουν άλλες σκέψεις στην επιφάνεια και μου 'χουν ρίξει τη διάθεση σήμερα.

Να 'σαι καλά

4 Likes

Ρε μλκ, δε θα περάσει με Katatonia, έλεος!!! Δοκίμασε τους άλλους :wink:

Γενικώς παιδιά, να μιλάτε. Μην αφήνετε τίποτα να σας βάλει κάτω.

7 Likes

@ManosOrff :wink:

2 Likes

thanks @pantelis79 και @generationx

Τους έτερους Catatonia δεν τους ήξερα, και καταλαβαίνω το uplifitng στυλ του κομματιού, αλλά πειράζει που πιο πολύ με έφτιαξε η ninetίλα και ο γλυκούλης τρόπος που έλεγε το ‘‘r’’ η τραγουδίστρια;; :sweat_smile:

Εντάξει, Scorpions ή αλλιώς η πρώτη μας αγάπη και η παντοτινή

1 Like

Οι Μεταλλικα στο Ρελοαντ έπαιζαν στονερ.

6 Likes

Κανετε το 3-6, στις 8 μια χαρα φυσιολογικη ειναι η εξομολογηση, δεν ειναι παραωρη :stuck_out_tongue:

2 Likes

Αν είσαι ξενυχτης όμως ;; Το λες και παραωρη

Αλλά γενικά , ναι , νταλκαδες σεκλετια και μεταλλικές αμπελοφιλοσοφιες πικαρουν εκεί , 3-6 :stuck_out_tongue:

2 Likes

Αρχδ καλαβρέζικα… Νεύρα, πολλά νεύρα, και δεν πήγε ακόμα 3.