Παράωρες εξομολογήσεις...(posts μόνο 3-8 τα ξημερώματα)

Ειναι αργα, κοιμουνται ολοι, βρηκα ευκαιρια για ενα περασμα σε αλλα τιουμπ. Με κατηγορεις?

Ενα φραγκο η βιολετα, τσιγκο λελετα τσιγκο λελετα

Πρεπει να διαβασω και τον παιζω,με εχει πιασει παλι αυπνια,βλεπω full metal alchemist 4 το πρωι και νευριαζω ακομα που ο ενας με εγραψε για την γκομενα του,ο αλλος βαριεται,ο αποτετοιος κωλοβαραει και περασα ολο το σαββατο σπιτι,ουτε καν στο περιπτερο δεν πηγα…και ειμαι κ κατεστραμενος λογω γυναικας κ δεν την παλευωωω…

Όχι προς θεού.Για πες τι κανει η Ναυσικά? Τίποτα έξαλλο?

Α και η βιολέτα δεν κανει ένα φράγκο. Έχουν ακριβύνει τα παντα σήμερα.

το ρεμάλι,σαν δεν ντρέπετε.[-X[-X


Now playing: Nest - Moonbow
via FoxyTunes

Τι να πω, λυπάμαι πολύ. :frowning:

εγώ κάθομαι και κάνω thread για μπάντες#-o!πραγματικά δεν μπορώ να κοιμηθώ:(


Now playing: Nest - Moonbow
via FoxyTunes

Χορευει σε κατι γυμναστηρια και αλλα τετοια βιτσιοζικα.

Τωρα που επεσε η λιρα θα τις παιρνω τις βιολετες 2-2 γιατι θα’ναι φθηνες και θα ζηλευεις

εδιτ: κωλανθρωποι συναυπνοι μου χαλατε τη σειρα στο ποστ!

Θές να σε πάρω τηλ να σε νανουρίσω ?

ναι o τσογλανος…:stuck_out_tongue:

¶σε μη μου το θύμίζεις, έχασα πολλά ευρώ…ευτηχώς άρχισε πάλι σιγα σιγά να ανεβάινει… :slight_smile:

Γυρισα απο την δουλεια… Δεν ειναι ακομα 3, αλλα στην ελλαδα ειναι… β αριεμαι… Το δερμα μου πεθεναι στα χερια και τα εχω ποτησει με ελαιολαδο για να ενυδατωσω το δερμα, φοραω και γαντια χειρουργικα και σκαλιζω την μυτη μου! Θα ηταν καλυτερο να μην αναφερω τι κανω με τα ποδια μου αυτην την στιγμη…

Εχω πολλα στο κεφαλι μου, αλλα οχι τοσα πολλα οσα ειχα πριν, αλλα ειναι αρκετα… Δεν ξερω ποτε ξημερωνει και πεφτει ο ηλιος. Αντι για ωρες, ο μετρητης περναει μερες… και εγω χανομαι μεσα στη δυνη ενος σκουριασμενου σωλινα που σταζει σιγα σιγα τα τελευταια πρωκτοζουμια απο 2 γαριασμενες κατσαριδες του υποκοσμου και λιγο πιο διπλα στο παραθυρο ο αγερας σφυροκοπα και κοβει κωλους στους -13. Ειναι νομιζω τραγικο και πρεπει να αναφερω πως δεν καταλαβαινω χριστο… ουτε αυτος καταλαβαινει εμενα. Το εχουμε χασει, δεν την παλευουμε αλλα νομιζω πως μας γενισε η ιδια πανα… Πειναω ενω εχω φαει ηδη 3000 θερμιδες για να ενισχυσουν την παχυδερμιακη μου επικαληψη απο λαρδι και μικροσκοπικα τριχιδια απο λαδομενο λιποελαιο. Και λεω να σταματησω γιατι ζεσταινονται τα δακτυλα μου με τα κωλογαντια που φοραω και…

Εγω τα κερατα μου κερδισα :-s Μελλοντικες αγορες και τετοια ομορφα

Now playing: Flogging Molly - Punch Drunk Grinning Soul
via FoxyTunes

οι αλητες οι ulver φταινε που μενω ξυπνιος…

Οι Τζενταϊ θα επιστρεψουν και θα σας εκδικηθουνε ρε γ@μημεν@ κουναβια.

Τρεις εφτα εικοσιμια…πω…πρεπει να ξυπνησω στις οχτω…εχω μαθηματα…γμτ…αντε…τρεις εντεκα τρεις δωδεκα τρεις δεκαπεντε κ εντεκα…δε νυστζω γμτ…βαριεμαι να κοιμηθω…αλλα θελω…θελω να κοιμηθω και να ξυπνησω μεθαυριο…μεχρι και για κατουρημα βαριεμαι να παω…θα μου πειτε αυτο ειναι για το ‘‘βαριεμαι πειτε οτι σας κατεβει’’…πωπω τι γραφω…θα τα βλεπω αυριο που θα μαι νηφαλιοας και θα λιωνω…μμ…μακαρι να ταν ιουνιος να χα τελειωσει με τις πανελληνιες…και να τα γραφα ολα…πωωωω…πωπω.ωπ…τωρα παταω υποβολη!

ρε νεκρο…εισαι τιμιος ρε! τραβα για υπνο και ονειρεψου το επομενο καλοκαιρι που θα τρως αμεριμνος σουβλακια!!

NAI!!!..Aυτο και τπτ αλλο!:D:D

Μετα απο περιπου 12-13 ωρες ταξιδι εφτασα επιτελους.

Και τι? Ενα πενταβρωμικο δωματιακι, αλλα δεν βαριεσαι… ααααααυριο

Καλωσηρθες!!!

Καλωσεφυγες μαλλον,καλυτερα,πιστευω,ταιριαζει.