Ο Powerslave είναι ο ένοχος του rocking?

Ύστερα απο τα αλλεπάληλα κρούσματα που δέχτηκε το forum τούτο απο καραγκιοζιλίκια του στύλ Sapator Hellrabbit και Σια ΟΕ!, έχω δεχτεί σωρεία κατηγορειών απο διάφορα παλιόσκυλα του forum (βλ. Angel…, telis… κ.α.)

ΤΙ ΛΕΕΙ ΚΟΙΝΗ ΓΝΩΜΗ? UNHOLY ΣΩΣΕ ΜΕ!

o Powerslave einai o Angel_in_Black!!!

Mας ανακαλυψες … :lol:

Κατσε ρε Θανο μια κουβεντα σου ειπα … αν εισαι η when… λογικο αφου τα χωνεις μονο στον Unholy , ειπα μπας και εισαι εσυ … αλλα οχι φερνοντας για παραδειγμα τα ατομα που εχουν αμφιβαλει για σενα να βλεπω το nick μου μπροστα μπροστα , πιο μπροστα ακομα και του … (μπλιαχ) Telisvas (ξαναμπλιαχ)

Και δεν εισαι αντικειμενικος βαζεις η ετσι η γιουβετσι … η ενοχος η αθωος , αφου εσυ το ξεκινησες … αλλα αντε επειδη εχω και το Αngel σαν συνθετικο στο nick μου εισαι ενοχος μεχρι αποδειξεως της αθωοτητας σου .
Δεν θελουμε να φας Ban γιατι ποιον θα κατηγορουμε μετα οτι ειναι πισω απο ολα :wink:

Όχι ban ντάξει είναι καλό παιδάκι από τη φαίνετε στη photo :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: Και επειδή είμαι και κόρη του angel δίνω το καλό παράδειγμα!! :twisted:

Αυτή είναι η υπέρτατη βρισιά…

Για την ψυχική οδύνη που σου προκάλεσε, σου συγχωρώ όλες τις μικροπαγαποντιές του παρελθόντος…

Ο Powerslave ειναι η υπογεια δυναμη που κινει τα νηματα σε αυτο το ταπεινο forum… 8)

Τι ειπες ρε παπαρα ? δεν καταλαβα δλδ … αντε μην τα παρω και σου στειλω την κορη μου με τους φιλους της και στο κανουν καλοκαιρινο το μαγαζι … ακου βρισια … σε λιγο θα μας πεις και τιποτα αλλο δλδς …
Τιμη του και καμαρι του … ρε :evil:

Mπαμπά τα χαπάκια σου δε θέλω να μείνω ορφανό!!!Θα πάρω τους κάφρους τους μαλλιαδες τους φίλους μου και θα κάνουμε ΝΤΟΥ! :twisted:

Μην τον ακούς αυτόν γλυκό μου… Ελά μόνο σου εσύ χωρίς φίλους μαλλιάδες και θα δεις ότι θα γίνουμε φίλοι…

Aμα σε εγκρίνει ο μπαμπάς θα ρθω αλλιώς δεν μπορώ να πω ψέματα… :?

Δεν θα με εγκρίνει, γιατί ζηλεύει που είμαστε συνομίληκοι και δείχνω 10 χρόνια μικρότερος απ’ αυτόν…

Τέλη όπως ξέρεις εγώ δε σταματάω ποτέ το γλύψιμο υπέρ σου…αλλά αν δείχνεις 10 χρόνια ικρότερος(προσοχή μας βλέπουν άλλαξε avatar)πόσο είσαι τότε? 8O :lol: :lol: :lol:

Πάντως εγώ θα προστατέψω το μαγαζί σου όταν έρθει η whensilencecries με τους φίλους της…θα πάρω την when(έχεις και μεγάλο όνομα γμτο) και εσύ θα μείνεις με τους μαλλιάδες φίλους της :lol:

Ξέρεις ότι δεν απειλώ, ούτε εκβιάζω, αλλά βλέπω κάποια αιτήματα σου να μην εισακούγονται…

εννοείς το να φύγω με την when ε? :wink:

έλα ρε…τα άλλα δεν ήταν αιτήματα,παρακάλια ήταν…έχυσα πολύ γλύψιμο…πρόσεξε μη γλυστρίσεις…

Και ξέρεις when η φωτό στο avatar τον αδικεί πολύ! Στην πραγματικότητα από κοντά φαίνεται και 20 χρόνια μικρότερος…μη σου πω 30…Αφού οι γκαρσόνες μπερδεύονται καμιά φορά και του σερβίρουν τη μπύρα σε μπιμπερό…(επανόρθωσα?)

το συμβούλιο των witches σε έκρινε ΑΘΩΟ!!!

Μπράβο Powerslave κατάφερες να τους ξεγελάσεις κι αυτούς…

Μπράβο Powerslave κατάφερες να τους ξεγελάσεις κι αυτούς…[/quote]

Εμενα ομως δεν με ξεγελαει … το :wink:

Άρα ο ένας από τους δύο που τον καταδικάζει είσαι εσύ…

Προδώθηκες πουλάκι μου… Στην πυρά τον κύριο…

δεν εχω ψηφισει … νυπτω τας χειρας μου …